Reklama

4DX kino v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

semisova
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 18.08.18 17:26
4DX kino v těhotenství

Ahojky, dostala jsem na zítřek dárkem lístky na film do 4DX kina na Chodově. Je to na akční film. Byla jsem už na stejném typu predstsnevi před par lety tehdy na animované pohádce se starším synem a bylo to úžasné.
ALE :think: docetla jsem se, ze to není vhodne pro těhotné, kardiaky a děti do 4let. No a já začínám 28 tt. :nevim:
Tak nevím, jako je pravda ze sedačky sebou škubou, trhají, třesou. Máme se lístky pokusit někomu udat nebo by jste šly? A šel jste někdo? Díky za postřehy. :mavam:

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 18.08.18 17:59

Kdybych se dočetla, že to není vhodné, nešla bych. Asi záleží na tom, jak se cítíš. Ale já bych nešla. Nějaký kino pro mě fakt není důležitější než bezproblémové těhotenství.

Tejii16
Kecalka 105 příspěvků 18.08.18 18:42

Byla jsem ve 4DX než jsem otěhotněla a nyní v těhotenství bych tam nešla. Ne že by to bylo nějaký drastický, to v autě na některých silnicích to snad třese hůř :) Ale nebylo by mi to příjemný. Ty sedačky se třesou, vibrují, dost často a nečekaně (akční film), plus občas na tebe stříkne nějaká tekutina, do toho kravál… Přenechala bych lístek drahé polovičce :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >