4DX kino v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinesemisova
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 18.08.18 17:26
4DX kino v těhotenství

Ahojky, dostala jsem na zítřek dárkem lístky na film do 4DX kina na Chodově. Je to na akční film. Byla jsem už na stejném typu predstsnevi před par lety tehdy na animované pohádce se starším synem a bylo to úžasné.
ALE :think: docetla jsem se, ze to není vhodne pro těhotné, kardiaky a děti do 4let. No a já začínám 28 tt. :nevim:
Tak nevím, jako je pravda ze sedačky sebou škubou, trhají, třesou. Máme se lístky pokusit někomu udat nebo by jste šly? A šel jste někdo? Díky za postřehy. :mavam:

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1140 příspěvků 1 inzerát 18.08.18 17:59

Kdybych se dočetla, že to není vhodné, nešla bych. Asi záleží na tom, jak se cítíš. Ale já bych nešla. Nějaký kino pro mě fakt není důležitější než bezproblémové těhotenství.

Tejii16
Kecalka 133 příspěvků 18.08.18 18:42

Byla jsem ve 4DX než jsem otěhotněla a nyní v těhotenství bych tam nešla. Ne že by to bylo nějaký drastický, to v autě na některých silnicích to snad třese hůř :) Ale nebylo by mi to příjemný. Ty sedačky se třesou, vibrují, dost často a nečekaně (akční film), plus občas na tebe stříkne nějaká tekutina, do toho kravál… Přenechala bych lístek drahé polovičce :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >