Nespavost v počátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maruskaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 20:34
Nespavost v počátku těhotenství

Krásný večer přeji,
jsem tu nová, tak se teprve rozkoukávám jak to tu vlastně funguje, už jsem zde mnohé našla, ale to co mě momentálně trápí ne.. Jsem 6tt těhotná, co mě ale trápí je šílená nespavost.. Jiné obtíže jako bolest prsou, pocit na zvracení, motání hlavy, to je OK.. Ale to spaní.. Kolikrát několik hodin v noci koukám do zdi, nemůžu usnout ikdyž jsem unavená, přes den jsem potom jak mrvola.. V lékárně mi řekli že asi nic není, nebo že neví..gynekolog dnes v ordinaci nebyl, mám zavolat v pondělí, já si ale myslím že pokud něco neseženu zítra, tak se už v pondělí nedovolám neboť mě v noci šlehne.. Takže pokud máte nějakou radu, sem sní prosím :hug: Jen poznámka - jen ne rady typu něco jíst či pít před spaním, to vím, že bych neusla vůbec.. :roll: :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 17.08.18 20:51

Tak jsi privitala prvni z tehotenskych neduhu ;) a prijdou dalsi a otravnejsi (jsem 33tt a ze jich uz bylo :-) )
Fakt na to vlastne nic nepomaha.. leda zkus medunku treba s medem na zklidneni.. ono si to telo proste musi zvyknout ;-)

Laiah
Nováček 10 příspěvků 17.08.18 20:54

Me pomahalo pred spanim teplemleko s medem nebo bily jogurt :)

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 17.08.18 20:54

Meduňkový čaj nebo tinktura večer.. pomáhá i na nevolnosti. Ale jinak nic, to je příprava na mimino, jen to pak nejspíš bude ještě horší :mrgreen:

Krupka domaci
Povídálka 40 příspěvků 17.08.18 20:57

Radu nemam,ale soucitim s Vami,trpela jsem nespavosti cele tehotenstvi :(

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 17.08.18 21:03

@Maruskaaaaaa měla jsem to všechny tři těhotenství. U druhého to bylo nejhorší, bylo to na palici, byla jsem hotova a strašně mě to psychicky udolavalo. S doktorem jsem to neresila, třeba se dozvím něco zpětně. Třeba chybi nějaký vitamin. Já pila medunku, po té to bylo trosku lepší.
Nespat s minimem je náročný, ale toto bylo horsi a to mi holky v noci dali často zabrat.

Maruskaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 21:06

@Lea L
Již jedno těhotenství za sebou mám,ale to je už 9 let zpět a to mi bylo opravdu dobře.. ale tohle teď na počátku mě upřímně děsí teda :D :D

Maruskaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 21:07

@sladke-mameni
Na miminko se připravit zvládnu,již jedno dítko mám.. ale už trochu větší teda.. 8 let.. Takže teď to jedu pěkně nanovo :oops: :lol: :lol:

Maruskaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 21:09

@sladke-mameni jinak medunku a celkově bylinky mi lékárnice vůbec nedoporučila..prý se v těhotenství bylinky nesmí protože zahrivaji delohu :roll:

Lea L
Kecalka 325 příspěvků 17.08.18 21:09

@Maruskaaaaaa no evidentne kazde tehotenstvi je uplne jiny :-) tak hodne stesti at krome toho nespani je paradni a bez obtizi :srdce:

Maruskaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 21:10

@Lea L asi ano.. první chlapeček,ani jsem nevěděla že ho nosím,vše v pohodě.. No a teď si říkám že to snad bude holka nebo nevím.. :( :lol: :lol: :lol: :lol: každopádně děkuji :srdce: teď nás čeká to horší a to je odběr choriovych klků..Tak snad vse bude ok :srdce:

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1759 příspěvků 17.08.18 21:14

@Maruskaaaaaa Jeden čaj večer fakt ničemu neublíží, jde o to abys jich nepila 10 denně… mám 2 zdravé děti :mrgreen:

Nebo sex před spaním 8)

iveta34
Kecalka 167 příspěvků 17.08.18 21:15

Mě pomáhá Rescue Remedy Night, jsou to Bachovy esence, v těhotenství absolutně neškodné…a před spaním si v posteli pouštím editační hudbu…Jen já už jsem dál a v noci mě do toho budí ještě močák, občas i hlad, no je to na palici…soucítím!

AnnaNuvoletta07
Kecalka 434 příspěvků 17.08.18 21:22

Trpím nespavostí celé těhotenství. Unavená jsem ale zkrátka neusnu. V noci je to poslední 2 měsíce úplně vyloučené, usínám nejdříve v 5-6 ráno a spím maximálně do 10. Pomáhá mi akorát čtení občas. Všelijaké lektvary, cvičení, procházky bez výsledku. Už mám přečtené všechny knihy od Kinga, Chrise Cartera a spousty dalších. :) Začala jsem se učit pořádně angličtinu, snažím se něco dobrého z té nespavosti vytěžit; co jiného taky člověku zbývá. :) Ale je to na palici, kolikrát už jsem i brečela z toho, jak moc bych se chtěla zase pořádně prospat. A myslím si, že se neprospím ještě hoooodně dlouho jelikož miminko je nejaktivnější už teď hlavně v noci. Přes den se tak maximálně protáhne ale uhodí večer a ožívá jak upír. :) Zkuste si najít nějakou zábavu, případně se pokud možno co nejvíce unavit přes den ale pochybuji, že to pomůže. :)

Maruskaaaaaa
Nováček 8 příspěvků 17.08.18 21:24

@sladke-mameni To kdybych věděla,tak ho koupím. Lékárnice mi ho prodat nechtěla a já ji samozřejmě verila zejo :mrgreen: :mrgreen: když doziju pondelka tak se hned zeptám lékaře.. jinak na jisto vím že to do konce těhotenství nepreziju :D :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >