Reklama

33+6 zkrácený čípek na 1,5cm - rodila jste tak některá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meggynka
Ukecaná baba ;) 1217 příspěvků 17.08.18 12:48
33+6 čípek 1,5cm

Ahoj holky, dnes jsem byla u doktorky a čípek se mi zkrátil na 1,5 cm a jsem na prst otevřená. Před měsícem byl čípek ještě 3,5cm. Rodila jste některá s tímhle nálezem dřív? Prcek i váhově odpovídá 32+3. Na minulé kontrole přitom odpovídal týdnu který měl být. Prý to řeší až když je rozdíl o 2 týdny.

Přečtěte si článek: Porod dítěte

Reklama

Reakce:

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 17.08.18 12:50

Mala som od 25tt cipek 0.8cm a pôrod vyvolávali v 38tt z iných dovodov

ElisC
Zasloužilá kecalka 879 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 12:58

@Meggynka podle jednoho našeho odborníka nemá cenu po 30tt měřit čípek, protože o porodu to nic nenaznačuje.
Co se týče velikosti prcka, mně to lítalo celé těhotenství. Jednou byla malá o 3 týdny napřed, pak zase o týden pozadu, a tak pořád dokola.

lampicka11
Závislačka 3397 příspěvků 2 inzeráty 17.08.18 13:02

Měla jsem 39tt 2,5cm…40+3 0,5cm ráno v poradne a večer jsem rodila

meggy33
Kecalka 336 příspěvků 17.08.18 13:04
@ElisC píše:
@Meggynka podle jednoho našeho odborníka nemá cenu po 30tt měřit čípek, protože o porodu to nic nenaznačuje.
Co se týče velikosti prcka, mně to lítalo celé těhotenství. Jednou byla malá o 3 týdny napřed, pak zase o týden pozadu, a tak pořád dokola.

Tiež mi moja gyn vravela ze cipek po 30tt nemá žiadnu výpovednú hodnotu

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 17.08.18 13:31

Stejný nález ve 33tt a porodila jsem v termínu.

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 17.08.18 20:42

Já jsem měla od 33t čípek 1,5cm a nakonec jsem porodila až 40+3,a co se týká těch týdnů,tak mi to u malé haprovalo celé těhotenství ale gyn to neřešil. Nakonec se malá narodila s váhou 3262g a 49 cm,zcela zdravá a šíleně vlasatá :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >