Při ovulaci nemám zvýš. teplotu. Můžu být těhotná?

13
1.7.05 09:21

Příznaky těhotenství

Ahojte všechny, které stejně jako já věříte, že naděje umírá poslední. Patřím mezi ty z vás, které se snaží otěhotnět (už cca 8 měsíců). Po úpravě MC, který jsem neměla vůbec pravidelný se zjistilo díky měření BT, že u mě nedochází k ovulaci. Tento měsíc jsem tedy brala poprvé prášky, které ji mají vyvolat. V termínu, kdy mělo k ovul. dojít jsem měla stále nízkou BT (mezi 36,4 až 36,6). to samé bylo ještě týden po ovul. po 7 dnech se mi najednou zvýšila teplota na 37 a 37,1 a už se tam drží 7.den. Kromě častějšího močení (hlavně v noci - to nebývalo) nepozoruji nic zvláštního. máte některá podobnou zkušenost jako já, že jste při ovul. neměly zvýš. teplotu, přesto se pak ukázalo, že jste těhotné? Do menstruace mi zbývá 7 dnů, tak budu muset vydržet.
Díky moc za jakoukoliv odpověď. A všem nám přeji trpělivost a úsměv na tváři. :D Vaše nová přispěvovatelka Panenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
1.7.05 12:09

Ahoj Panenko,
taky mi zbývá do menstruace 7 dní a taky se snažím už rok otěhotnět a moc bych si přála, aby to právě teď vyšlo.
S bazální teplotou nevím, měřila jsem, ale přestala. Mě se po ovulaci křivka pozvolna zvedala, ale tak pomalu, že bylo těžké určit přesný den OVU, navíc jsem měla dlouhé cykly - přes 30 dní. Takže s tím ti neporadím.
Příznaky těhotenství se objeví až když vynechá menstruace. Klidně to může být PMS, nebo prostě MS nepříjde a je to těhu.

Můžeme si psát, buď tady nebo přijď k nám do diskuze Nových snažilek. budeš vítána.

a když tak napiš, jaké máš příznaky, mě občas píchne v podbřišku, ale zdá se mi to příliš brzy na nějaký ten těhu-příznak.

Daria z Nových snažilek

• Nahlásit
  • Citovat
13
1.7.05 12:14

Ahoj Dario,
díky za odpověď, pokusím se prokousat do nového fóra jak doporučuješ a budu si ráda dopisovat. Je to super všechny ty příspěvky tady, alespoň člověk nemá pocit, že v tom všem není sám.
díky
Panenka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.7.05 14:04

Panenko v žádném případě Tě nechci nějak strašit.Ale mám za sebou jedno neúspěšné iui.Těch 14 dní čekání byly neskutečně dlouhé.Pořád jsem nad tím přemýšlela jestli to vyšlo,nebo ne.Zkoumala jsem všelijaké píchnutí, kdejakou menší nevolnost apod.Až jsem si možná nějaké příznaky vsugerovala-nevím.Nicméně to nevyšlo.Teď jsem byla na druhém iui.Zatím nevím,jak to vyšlo.Ale přestala jsem nad tím přemíšlet a stresovat se tím, nechávám to koňovi a stejně mi nezbyde nic jiného než čekat.Já ti jen chtěla říct, že si myslím, že psychika hraje důležitou roly.Myslím, že i když to nejde se snažit zabavit něčím jiným a netrápit se tím.Můj manžel řikal:Že když budu vynervovaná, to tělo to nemusí příjmout a já tomu věřím........A myslím, že když to nevýjde teď výjde, to třeba jindy.......S tím chozením na toaletu,jednou jsem měla takové období, kdy jsem chodila snad 4× za noc už jsem z toho byla nešťastná-asi nastydlý močák nevím.Přeji hodně štěstí a hlavně hodně psychické pohody, ta si myslím, že je nejdůležitější.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
1.7.05 14:07

oprava:přemýšlet je samozřejmě s y.Nějak mi to uklouzlo :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
1.7.05 18:57

Ahoj Panenko,

souhlasím s Dodou, je to skutečně o psychice. My se snažíme o miminko již dva roky a musím říct, že první rok jsem měla těhotenské příznaky vždy před příchodem MS (samozřejmě jsem si myslela, že jsem těhulka a tu hnusnou červenou mrchu ani neočekávala). Dokonce se mi začaly nalévat prsa, teklo mi z nich „mlezivo“ (což je prý normální, i když to máš dostat), lehké píchání v podbříšku, únava, žravost… prostě všechny příznaky. A pak zklamání, slzy a beznaděj. BT neměřím, protože na to ani nemám čas. Mám 5-ti letého chlapečka a ten ranní maraton mi nedovolí poležet si v posteli o pár minut dřív jen kvůli měření teploty. Jediné, co dělám, je, že papkám kyselinu listovou a přítel Eregma, kterou nám doporučili.
Nechci, abys byla zklamaná, ale Tvé příznaky nemusí znamenat vůbec nic, ani těhotenství, ale ani příchod MS. Mysli spíš na tu druhou variantu a třeba budeš příjemně překvapená!!!

Každopádně Ti moc držím palečky, abys co nejdřív slyšela od svého lékaře tu nádhernou větu: „Maminko, čekáte miminko!“

Radka z deníčku holek z diskuze „těhule“

• Nahlásit
  • Citovat
324
1.7.05 21:27

Ahoj Panenko,
dovolím si nesouhlasit s holkama co zde psaly, protože ty zcela jistě nestresuješ. Spíše se jenom těšíš na to, že to třeba vyjde, a když ne teď, tak příště. Jsi na tom stejně jako já :D my se snažíme už hodně dlouho :? okolí o tom neví, připadáme všem jako ideální bezstarostný pár, kterému všechno vychází :lol: A já jsem prý rozená optimistka. Ano, dívám se na vše pozitivně, kdyby miminko vyšlo hned napoprvé, určitě bych si tento zázrak početí tolik nevážila jako budu, až to vyjde. A trpělivost musíme „trénovat“, protože až budou děti, tak ji budeme hooodně potřebovat (a já touto vlastností nikdy příliš neoplývala).
Takže přeji jen optimistické čekání (spíše těšení, že to třeba vyšlo).

Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
4.7.05 08:18

Příznaky

Ahoj Dario a všechny, které se mě snažíte uklidnit. Je pravda, že zatím nepropadám zoufalství, ale taky se mi nějak nedaří vymazat z paměti myšlenky na to, jestli „to vyšlo“ nebo ne. Mám za sebou víkend, kdy jsem kromě různých píchání a krátkodobých křečí nepozorovala nic zvláštního. Stejně tak BT se pořád držela na neuvěřitelných 37 až 37,3. Ovšem přišlo dnešní ráno a BT je opět 36,9, takže už asi opět jedu dolů a jak se u nás říká: „přijede za 3 dny tetička z Ameriky.“ Jen mě prostě zaráží, že ta zvýšená teplota se držela 6 dnů a hlavně až od 18tého dne cyklu. Ale když si pročtu příspěvky některých z vás, tak to asi není nic nenormálního, když některé z vás mívají ovulaci při měsíčkách.
NO, bude to ještě zajímavé,možná mám tělo zmatené tím, že kromě Duphastonu (beru již 4. měsíc), jsem tento měsíc brala poprvé i Clomhexal, tak budu muset počkat, až se s tím tělo porovná. Jediné negativ. účinky, které jsem zaznamenala po dobrání dávky Clomhexalu, tak jsou návaly. Alespoň já si tak představuju, když si žensky po čtyřicítce „zatopí“. Byla bych moc ráda, kdybyste náhodou některá z vás byla v podobné situaci, kdy berete stejnou skladbu prášků, jestli byste mi mohla napsat vaše poznatky, případně jestli s tím byli nějaké komplikace.
Zatím se mějte fajn a hezký den.
Panenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.7.05 17:59

Ahoj Panenko,
je to přesně tak, jak píšeš - po Clomhexalu bývají návaly horka (pěkně nepříjemné jen tak mimochodem) a může se i prodloužit cyklus (já po první dávce měla luteální fázi 21 dní, už jsem byla přesvědčená, že jsem těhu a nic..). Duphaston se obvykle snáší dobře. Pokud by Tě zajímalo víc, projdi si diskuzi Clostilbegyt II.

Pápá a držím palečky!!

Evík

• Nahlásit
  • Citovat
13
7.7.05 08:33

příznaky

Ahoj děvčata,
tak mám dnes poslední den před menstru., tak jsem zvědavá, jak to dopadne. teplota pořád 37, 37,1 36,9. Nevím, jak to celé dopadne, ale jak píšete, všechny možné příznaky těhotenství se dostavují, přesto se mi tomu nechce věřit, že by se to podařilo. jen jsem už docela vystresovaná tím čekáním. Můžete mi napsat, kolik dnů před menstru. vám začne klesat BT?
díky a držím všem snažilkám palce.
Panenka :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
7.7.05 08:46

Ahoj Panenko,
já jsem taky (ne)čekatelka MS, přijde asi zítra. Mám cykly 28 až 35 dní, takže nevím, ale poslední 2 cykly byly přesně 28 a dneska jsem už 29.DC a MS zatím nikde. Akorád jsem si všimla nějakého hustého hlenu..nevím, jestli to souvisí s přicházející MS. :?
OVU jsme tento měsíc snad vychytali, ale to ještě nic neznamená, už (nejednou) přesně v den OVU proběhlo tuleníčko a stejně MS přišla. :(
Příznaky nemám vůbec žádné.
Držím palce, ať MS nedorazí. BT neměřím, tak ti neporadím. A sleduješ i hlen a čípek?
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
8.7.05 08:31

příznaky

Ahoj Dario a všechny, které svá tělíčka podrobujete téměř mikroskopickému pozorování.
Jsem dnes obzvláště napnuta jak šráky, protože dnes mně má přijít MS, ale BT je pořád 37, už 14tý den. vím, že to nemusí nic znamenat, můžu mít prodloužený můj cyklus díky novému Clomhexalu atp. ale píchání mně neustává, je občasné ovšem už trvá týden (což při MS jsem běžně neměla nebo jen tak 2 dny před MS). Kupodivu ta bolest vychází jakoby zboku, až téměř ze slabin. No uvidíme, uvidíme. Dám vám po víkendu vědět, jak to všechno dopadlo. Moc bych si přála, jako každá z vás, aby to tentokrát vyšlo, i když naše snažení ještě není tak dlouho beznadějné (8 měsíců). No teda, nácvik trpělivosti je to čekání řádný. :lol:
Tak si pěkně užíjte víkend a budeme zase bojovat dál!!!!
Všechny Vás zdraví Panenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
225
8.7.05 09:29

panenko: Taky moc držím palečky, aby jsi se nemusela už stresovat a trápit dál. Podle toho, co jsi napsala, to vazne vypada moc nadejne :lol: :lol: :lol:
Mne se nedari uz 16 mesicu, ale nadeje umira posledni, ne? :-)
Tak hodne stesti o vikendu.
Tulipánek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.7.05 14:00

Mě už MS dorazila včera, takže žádná naděje tento měsíc nehrozí.
Přeji vám více štěstí než jsem měla tento cyklus já!
Daria

• Nahlásit
  • Citovat
155
9.7.05 17:57

Ahoj,holki. :lol: Všem přeji hodně štěstí já sem také doufala ale bohužel marně. :cry: Byla jsem na laparoskopiji a výsledek je že mam neprůchozí vejcevody.Musím na umn.oplodnění.Jestli máte skušenosti tak prosím napište.DIK :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama