Cysta, nebo těhotenství?

Anonymni
5.2.04 10:30

cysta nebo těhotenství?

Při vynechání nepravidelných MS a negativním TT mi lékař zjístil na ultrazvuku cystu. Je možné aby si jí spletl se začínajícím těhotenství, které lze rospoznat asi 3 týdny od oplodnění. Máte někdo takovou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2178
5.2.04 12:05

cysta nebo těhotenství?

Ja takovou zkusenost sice nemam, ale rekla bych ze clovek neni neomylny. Nicmene si myslim, ze se v tomhle nemylil, zkus si udelat tehotensky test, a uvidis. Kazdopadne drzim pesticky at ta fazolka je mimisek. Napis jeste v kterem by jsi mela asi byt tydnu, podle posledni MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
288
5.2.04 12:26

cysta nebo těhotenství?

Je pravda, ze cysta muze zpusobit vynechani MS, ale podle me by se lekar nespletl. Ja jsem taky mela cystu (na vajecniku) a kdyz srovnavam ultrazvukove obrazky cysty a gestacniho vacku v pocatecnim stadiu tehotenstvi, jsou kazdy uplne jiny.

Co se tyce tehot. testu, pokud opravdu jsi ve 3 tt (pocitano od posledni MS, tzn. cca tyden po otehotneni), hladina tehotenskeho hormonu HCG jeste nemusi byt dostatecne vysoka na to, aby to vyslo pozitivni.

Taky moc drzim palecky!!!

Dita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.04 12:52

cysta nebo těhotenství?

sama nemám vlastní zkušenost, ale u mé kamarádky lékaři po dalších cca. dvou týdnech zjistili, že cysta je embryo a dnes už má roční holčicku. Je už to skoro dva roky tak si na podrobnosti nevzpomínám, jen vím jak byla celá rodina vyděšená a za pár týdnů už slavili oznámené těhotenství

Tak hodně štěstí !

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
5.2.04 15:42

cysta nebo těhotenství?

05.02. 2004 v 12:05, Slysil napsal(a):

Ja takovou zkusenost sice nemam, ale rekla bych ze clovek neni neomylny. Nicmene si myslim, ze se v tomhle nemylil, zkus si udelat tehotensky test, a uvidis. Kazdopadne drzim pesticky at ta fazolka je mimisek. Napis jeste v kterem by jsi mela asi byt tydnu, podle posledni MS.

jsem asi ve 3 tt, počítáno od početí. Podle posledních MS se nemůžu řídit.
  • Nahlásit
  • Citovat
2178
5.2.04 17:34

cysta nebo těhotenství?

Tak to by jsi snad eventuelne mohla i tehotna byt, v te dobe na UZV neni videt akce srdecni, vsak sama uvidis. Kazdopadne dej pak vedet jak to dopadlo, drzim pesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.2.04 19:15

cysta nebo těhotenství?

Ahoj,

a jak je ta cysta velká? Mám podobný „problém“ a v jedné diskusi na Rodině jsem našla údaj, že gestační váček má v 7tt velikost 1,5 max. 2 cm.

Držím pěsti…

J.

• Nahlásit
  • Citovat
2133
5.2.04 22:17

cysta nebo těhotenství?

ahojky, já jsem byla na UZ v pátém týdnu a byl vidět jak gestační váček, tak obrovská cysta, která se do dalšího UZ ve dvanáctém týdnu úplně vstřebala. Ale v tom pátém bylo mimo úplně jenom jako miniaturní puntík. Takže vydrž - ta cysta může být žluté tělísko a to je pro těhotenství moooooc důležité. Držím palce, ať to vyjde. S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
16.6.11 14:20

Ahoj, prosím o váš názor, jestli mám cystu nebo jsem těhotná…
V minulém cyklu jsem poprvé v životě nejspíš měla cystu, proběhlo to tak, že jsem měla týden zpožděnou ms, slabé druhé čárky na TT (snažíme se o mimi, takže jsem testovala jak divá) a po týdnu zpoždění přišla silná ms, odcházely ze mě i kusy nejen krev :oops: Dr. na ultrazvuku nic neviděla, krev prý byla na hgc negativní.
Tento cyklus to mám opět - zpožděná ms, slabě pozitivní testy (druhá čárka je viditelná, ale nijak zásadně nesílí a 16DPO by podle mých zkušeností z předchozího těhotenství měla být silná už jako ta kontrolní).

Co teď? Vyčkávat, jestli přijde ms nebo mazat k dr., ať se podívá, co se děje? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
16.6.11 19:41

já když šla na gyndu ,že jsem nedostala ms,tak dr též viděl cystu 4,5cm a hustou sliznici,říkal,že těhu nejsem,píchl me Agulitin(nebo tak nějak) na měsíčky.za týden jsem šla k němu znovu,že furt nic,a už byl vidět váček,a těd jsem v15tém týdnu
takže myslím,že možné to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9859
18.6.12 17:57

AHojky jsem na nerv :zed: Co se snažíme od března o druhého prcka tak mám každý měsíc duchy na testu a následně o dva až 5 dní zpožděnou MS :roll: (ovu pravidelně 14.den cyklu, nyní poprvé 15.den cyklu) Ta co byla o 5 dní, tam pak bylo silné krvác. s velkými kusy (že by cysta? :think: ) Teď mám zase slabého ducha, jsem 17 dní po ovu (4 dny zpoždění), mám nafouklé břicho i prsa, trošku bolej, v břiše tlaky, kolem očekávané MS mě bolelo břicho že jsem myslela že ubzíknu a že to musím jasně dostat. hm a prd.. celkem mě znervózňuje, že i přítomnost cysty ukáže na testu ducha, kdyby to tak bylo jasný-cysta na testu nic, těhu na tetu duch :roll: K dr nejdu když si tady všude čtu, jak jim diagnostikovali cystu a teď jim půlmetrová cysta chrní v postýlce :lol: Je jsem si chtěla postěžovat, nic víc, jak příííšerně jsem nedočkavá, zda to dostanu, a bude vymalováno, nebo konečně mimuš… ALe cysta větší prsa snad neumí udělat ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
18.6.12 18:53

Nene cysta prsa nedela a ani jsem neslysela ze by cysta delala falesne tehu testy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16907
18.6.12 19:02

Já bych si teda k dr zašla, abych měla jasno, co s tim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9859
18.6.12 19:02

@pipiinka no já to tu čtu na celém emimiu že cysta udělá ducha na testu, teda MŮŽE udělat :nevim: Proto jsem z toho nervní, no tak nezbývá než vyčkat :mrgreen: Jinak teda cysta by snad neudělala brečavou a vzteklou náladu bych řekla, tak snad je to to těhu… záchvaty pláče pomalu u reklam(jakože absolutně nečekané záchvaty, najednou mám knedla v krku a tečou mi slzy-kvůli snad všemu :roll: :lol: ) a nervní jsem furt, už víc jak tejden, mám chuť rozmlátit vzteky barák :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Manža si chudák užívá-sprcung za to, že doma nejsou těstoviny vrtule ale jen špagety, no já mu dala chudákovi, když mě to tak vytočilo :oops: :lol: -u nás nakupuje manžel, jen pro upřesnění ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
18.6.12 19:06

Miruse mno mas testik? posli foto, zkouknu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu