Těhotenství?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.10.03 22:59
Těhotenství?

Prosím máte někdo zkušenost s těhotenským testem zn. Seratec Direc? O miminko se snažíme 1/2 roku a tento měsíc mi test ukázal jiný výsledek od předešlých. Právě na zmíněném testu se objevila cca po 5 min. velmi slabá druhá čárka (podle návodu těhotenství není vyloučené). Zkusila jsem stejný test udělat o 3 dny později a se stejným výsledkem. Určitě zkusím ještě jiný výrobek, ale ráda si přečtu vaše zkušenosti, názory. Díky. L.

Reklama

Reklama

Reakce:

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 17.10.03 07:36
Těhotenství?

Ahojky!

Myslim, ze tento test je spolehlivy. Ja ho pouzivala vzdycky a nikdy se nespletl. Tzn. kdyz jsem byla tehotna, tak se objevila i druha carka. Tehotna jsem poctvrte a vzdycky byl na testu spravny vysledek ( bohuzel teprve poprve se mi dari miminko nosit, v predchozich pripadech jsem vzdy potratila). Co se tyce te druhe slabe carky to vypada, ze jsi tehotna teprve kratce. Cim dele budes tehotna, tim bude druha carka lepe videt. Je to hladinou hcg, ktera v tvem tele postupne roste a je stale vice meritelnejsi.

Mej se krasne.

Lucka (21.tt)

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 17.10.03 13:18
Těhotenství?

Ahoj,

taky jsem používala tento test, a stejně jako u Tebe byla čárka velmi tenká. Když jsem šla k doktorovi, tak mi říkal, že je to hladinou hormonů a mám test za pár dnů udělat znovu. A těhotná už pár týdnů jsem. Myslím, že je spolehlivý. Měj se krásně.

Petra (7tt+6)

Anonymni  18.10.03 18:35
Těhotenství?

Holky, moc děkuji za podporu a doufám, že to vyjde!? Zkusila jsem i jiné dva testy a vyšly stejně pozitivně (na výrobku Clear blue byla dnes druhá čárka o něco jasnější). Příští týden jdu na krev a dám vědět. Jestli to vyjde, zblázním se štěstím!

Držte mi palečky a přeji krásné těhotenství! Lucka

Masekooo
Nováček 8 příspěvků 22.12.12 10:06

AHOJKY chtela jsem se zeptat včera jsem si udělala tehotensky test a po roce a neco se mi ukázali dve čárečky, ale ted newim jestli je normální bolesti v podbříšku, večer me to bolí teda nejvice mužu se zeptat jestli to je normální děkuji

beruska03
Kelišová 5381 příspěvků 22.12.12 15:03

@Masekooo ahoj, taky mne po nalezení // bolelo v podbříšku - jakoby měla přijít ms… prý je to normální (pokud to nejsou extra křeče) že se roztahuje děloha.. no a teď mi už v postýlce spinká 3,5 měsíční holčička… přeji mnoho zdaru!!! :mavam:

lenka06
Nováček 1 příspěvek 17.01.13 10:36

Ahoj, měla bych na vás holky takový dotaz, doktorka mi řekla, že jsem v 5 týdnu těhotná, řekla, že mam přijít za 3 týdny na kontrolu, ale mě bolí břícho a někdy i píchá v podbřišku, v noci nemůžu ani spát, protože když se chci nějak otočit tak mi to hrozně bolí, chci se zeptat jestli s tim nemáte nějaké zkušenosti, nebo mam radši jít k doktorce..

beruska03
Kelišová 5381 příspěvků 17.01.13 10:59

@lenka06 tak může se ti zvětšovat děloha - v začátku je pobolívání podbříšku normální, ale zase záleží jak moc to bolí… pokud je to zž tak nějak velká nesnesitelná bolest, tak k ní raději zajdi-za to nic nedáš ;)

82janka  17.01.13 11:31

Já první trimestr vyloženě protrpěla, vše bylo v pořádku, ale ta bolest v podbříšku byla šílená, jsem si říkala, že jestli to bude celé těhotenství tak to se mám na co těšit, ale pak to ustalo a bylo to prostě tím, jak se zvětšuje děloha.

Denino
Závislačka 2790 příspěvků 17.01.13 11:49

Bolest a píchání je normální…ale všeho s mírou

Terii
Povídálka 45 příspěvků 17.01.13 13:44
Tehu?

Ahoj holky! V nedeli jsem mela s manzelem sex tz v. naostro :oops: Samozrejme v plodny dny a to den pred ovulkou. Citim se divne, v brise me tak divne simro- brni( nevim, jak jinak bych to popsala), obcas i pichne. Obcas me boli prsa, motam se a nekdy mi neni uplne dobre od zaludku… Mate nejaka s takovym to stavem zkusenost? Myslite te by to mohly byt tehu priznaky? Mam uz 18 mesicu starou dceru, ale s ni jsem o tehu zezacatku vubec nevedela. Dekuji za vase pripadne reakce :mavam:

Terii
Povídálka 45 příspěvků 17.01.13 14:17

Jo a zvetsily se mi prsa a vyteka mi z nich mlezivo…to jsem teda zjistila ted 8o

Bolly
Stálice 64 příspěvků 17.01.13 14:34

Mě píchalo v podbřišku tak 6.den po sexu, ale jenom chvilinku pak už žádný píchání a najednou mě začly šíleně bolet prsa a začlo mi téct z nosu. Jsem si říkala na co mám alergii, když jsem ji nikdy neměla a že to asi dostanu a taky mi bylo na omdlení a celkově tak slabo. Tak jsem čekala, až to dostanu a ono nic. Žádná menstruace a ani alergie, ale miminko :). S těmi příznaky je těžký říct, každá žena to má jinak. Musí se holt počkat, jestli přijde menstruace a pak si udělat test. Vynechání menstruace je takový nejspolehlivejší ukazatel těhotenství ze všech možných příznaků. U jiných příznaků si žena zbytečně nalhává, že je možná těhotná a přitom není a je pak akorát z toho smutná.

Terii
Povídálka 45 příspěvků 17.01.13 14:39

To je fakt, musim stat nohama na zemi. Byla bych pak zklamana. Ale mimi bysme chteli, takze by dystak pokracovalo krasne snazeni :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Reklama