Pro netěhulky...

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimatko
Povídálka 22 příspěvků 10.05.03 12:47
Pro netěhulky...

ahojky všichni,

co kdybysme si tady psaly všechny, které se zatím nemůže stát ani snažilkama, například ze studijných, zdravotních nebo finančních důvodů a přesto po děťátku moc toužíme. Já se nemůžu stát snažilkou kvůli studiu, ale až mi to za rok skončí, tak se snažilkou stanu!!!

Kdo jste ve stejné situaci?

Reklama

Reklama

Reakce:

Dali
Nováček 5 příspěvků 10.05.03 19:08
Pro netěhulky...

Ahoj mimatko,

myslim, ze je to super napad. Ctu tyto stranky uz dlouho, ale jelikoz taky nepatrim ke snazilkam, neprispivam do zadneho denicku. Snazilkou nejsem take z duvodu studia (i kdyz toto by se dalo asi zvladnout ), ale hlavne take z duvodu toho, ze jeste nemame svuj bytecek, ale jiz se blyska na lepsi casy :-)

Budu se tesit na dalsi prispevky.

Ahoj, uzivejte si krasneho letniho pocasi.

mimatko
Povídálka 22 příspěvků 10.05.03 23:19
Pro netěhulky...

Ahoj Dali!!!

Tak to je skvělý, že už se takhle rychle někdo ozval. A kolik ti je? Mě je necelejch 19. let. Někdo si sice řekne, že jsem na dítě moc mladá, ale já to cejtím jinak. Na věk nehledím, jen na to, že si mimčo moc přeju. Mám s nima moc velký zkušenosti, už od 14 let hlídám děti, i ty novorozeňátka. Takže po těch letech a zkušenostech :-P jsem víc připravená než kdejaká jiná mamina v 28 :-] Nic proti ostatním… ;-)

Ale zrovna před týdnem mě chytila moje mateřská nálada. To pak není se mnou řeč, mluvím jen o mimču a teď jsem si uvědomila, že nám „to“ s přítelem minulej měsíc nějak nevyšlo a zítra to mám dostat, ale žádný bolesti jako obvykle jsem neměla, takže třeba přeskočím snažilky a budu těhu… :-]

My to máme jednodušší, máme byt a celkem bychom to utáhli, ale co škola, že jo…

Ježiš to jsem se nějak rozepsala…

Tak se těším na další příspěvek…Ahojky Mimátko+miminko??? :-)

Jo a přes tejden nemám přístup na net, jen v sobotu a neděli, to jsme totiž u našich na obídku :-P Teď jsem u nich i přes noc, protože přítel má noční a mě se nechtělo být sama doma…

Dali
Nováček 5 příspěvků 11.05.03 09:45
Pro netěhulky...

AHoj mimatko,

jeee, to je moc fajn, ze si se ozvala. Musim rict, ze te obdivuju, ja v mych devatenacti nemela ani pomysleni na nejake mimco. Ale to je samozrejme kazdeho rozhodnuti. Je mi skoro 24 a bohuzel si myslim, ze jeste minimalne 2 roky miminko mit nebudeme, jelikoz si to nebudeme moct dovolit financne (budeme splacet hypoteku na byt), ale uvidime.

CHtela jsem se te zeptat, jestli ses vdana nebo jak to planujete? A co pritel rika na miminko? U nas je to zatim jednostranny :-( , ale verim tomu, ze se to zmeni.

Mimatko, nemas cas prijit dneska na chat? Mohly bychom si tam popovidat. Navrhuju ve 12, budu tam cekat.

Mej se zatim moc fajn.

Ahojda Dali

Anonymni  11.05.03 10:31
Pro netěhulky...

Ahoj Dali!!!

U nás to je docela oboustranný, i když ta nadšenější jsem samozřejmě já ;-)

Ještě vdaná nejsem, to by bylo keců na škole kdybych hlásila nový jméno :-) Ale za ten rok bychom se vzít chtěli. Přítel, jmenuje se Radek, tak abych furt nepsala přítel. Ráďa si mě chtěl vzít už tohle léto, ale jak říkám, způsobilo by to problémy ve škole…

Takže ve 12. tam budu…pááá :-]

mimatko
Povídálka 22 příspěvků 11.05.03 10:33
Pro netěhulky...

ten anonym jsem já, zapomněla jsem se přihlásit :-P

Dali
Nováček 5 příspěvků 11.05.03 10:55
Pro netěhulky...

Mimatko,

koukam, ze jsi on-line, jestli se ti to hodi muzeme jit na chat uz ted. Dali

Dali
Nováček 5 příspěvků 11.05.03 11:06
Pro netěhulky...

Nebudu to komplikovat, promin, tak ve 12 se moooc tesim, AHoj Dali

Anonymni  12.05.03 14:19
Pro netěhulky...

Ahoj holky, tak vidím, že nejsem sama s problémem, že já bych mimčo chtěla, ale manžel ještě až tak ne. Navíc mi všichni pořád říkaj, že máme čas a tak a že si máme užívat, ale nějak nechápu, co si máme užívat a taky se bojím, abychom pak neměli problémy. Je mi 23 a co čtu třeba na jiných diskuzích, tak některé holky jdou na snažení třeba až ve 30 a pak jim to nejde. Tedy ono to nejde i mladším, ale ty starší mají míň času a možná jsou pak při tom snažení, když to hned nejde, víc nervozní. Chci mimčo, ale bojím se toho, protože když vidím, jak to všichni odsouvají, tak mám pocit, že bych jako 24 letá matka byla exot. :-[ Bydlení máme, oba pracujeme, dům sice není dostavěný, ale v přízemí bydlíme zatím docela pohodlně.

lokynka
Kelišová 5041 příspěvků 1 inzerát 12.05.03 18:48
Pro netěhulky...

Ahoj holky, to jsem také moc ráda, že se našel někdo, kdo je ve stejné situaci. Mě je 23 a bydlíme s přítelem ve vlastním bytě. známe se 4,5 roku a já už bych si docela přála miminko. Chytlo mě pletení, tak začínám ve volném časé plést mimivěcičky a moc mě to baví. Mimi bych chtěla, ale přítel nechce ani slyšet, říká, že příští rok svatba a pak se uvidí, tak se uvidí. Vůbec by mi ale nevadilo, otěhotnět už teď. Problémy v práci a tak, aspoň bych měla klid. A také mám pocit, že v mém pracovním okolí mají mamči lepší podmínky ve všem.

Tak se mějte všechny moc fajn a přeji Vám, ať se přáníčka brzy vyplní.

Anonymni  13.05.03 12:33
Pro netěhulky...

Zdravím všechny netěhulky!

Nejdříve bych chtěla říct, že mě tyto stránky potěšily a ještě víc skutečnost, že nejsem jediná 23-letá holka, která touží po mimču.

Mám totiž pocit, že takhle mladá maminka je dnes snad už rarita.

Určitě záleží na každé ženě, kdy se pro děťáko rozhodne, ale téměř každá touží po kariéře, po cestování, po uznání a ten „krásný zázrak“ - vznik nového života - nechává až na posledním místě. Když jí je kolem třiceti a k miminku se konečně odhodlá, pospíchá rychle do práce a o nejkrásnější a nejdůležitější chvíle života toho malého človíčka se ochudí. Navíc si myslím, že čím je maminka starší, tím je zvyklá na své pohodlí a klid a malé mimčo vše perfektrně uzpůsobí dle svých potřeb, a to se mnohým nelíbí.

Já jsem téměř dva roky vdaná a s manželem se už dopředu na naše budoucí mimi moc těšíme. Ale naše finanční situace (splácení hypotéky) nám to zatím neumožňuje. Ale již v příštím roce budeme splácet třetinovou částku, takže se určitě budeme snažit. Ale od okolí jeno slyšíme, že jsme mladí, že si máme ještě užít, že budeme mít pak jenom starosti. Já osobně si myslím, že ty starosti stoji za to a nikomu do toho nic není, proto

Vám všem držím palce, ať Vám vše dopadne dle Vašich představ a nenechte se odradit!!!!!

mimatko
Povídálka 22 příspěvků 13.05.03 12:37
Pro netěhulky...

Ahoj holky,

tak jsem dostala mejla od Šárky a byl nám schválen náš nesnažilkvský, netěhulkovský a nemaminkovský deníček!!! Huráá!

Takže, jestli dovolíte, bych se toho ujala. Jen mi pomozte vymyslet náš název (něco jako bylo Naivní kačátko, atd.) a taky den v týdnu, kdy budeme vkládat, ale ten den vydím asi na sobotu, protože se přes týden na net dostanu velice zřídka, teď jsem nemocná, takže je to s přístupem lepší( net mám u rodičů). Takže tady je moje číslo 605 28 48 18 a pište název, který vymyslíte…

A nebojte se, že budete vypadat v 23 jako exoti :-D Co mám říkat já 19-ti letá…Mimčo chceme až mi bude tak 21… :-P

Tak pááá a piště nesnažilky ;-)

katusa
Povídálka 20 příspěvků 13.05.03 14:36
Pro netěhulky...

Ahojky holčiny :) jsem mooooc a moooc ráda, že jste to tu založili :) Já sem taky chodím skoro pořád..a zatím jen čtu.

Je mi 22, takže jsem tak nějak mezi váma :)))) S přítelem plánujeme na příští rok svatbu tak snad potom se taky dočkám a budu snažilka. No uvidíme :o)

Taky čekáme až budeme mít svůj vlastní byt. My ho tedy vlastně máme.. ale přestěhovali jsme se do jiného města takže v tom původním je podnájemník a my jsme také v podnájmu. Jde o to, že jsme si nedávno koupili nové autí tak musíme zase něco našetřit abychom měli ten základ na hypotéku. A samozřejmě taky musí být nějaký ten byteček k mání. Zatím co prohlížím ty nabídky tak nic moc :(

Tak zatím ahoj, pokud byste šli na chat tak napište přibližně v kolik hodin. Jsem na netu pořád tak bych se připojila.

Katuša

mimatko
Povídálka 22 příspěvků 14.05.03 19:21
Pro netěhulky...

ahoooj holkýýý:-)

tak jsem šárce poslala první díl deníčku. Jmenuje se Mimátko-nesnažitelské roky…bude vycházet každou středu-max. čtvrtek, takže piště už tam jooo!!!

Pááá vaše mimátko..

Anonymni  16.05.03 11:15
Pro netěhulky...

Ahoj holky me je 22 a posledni 3 roky me taky nejak to mimco chyta,posledni dobou ale casteji,jsem vdana,byt mame,ale po te financni strance-skoda mluvit,tak jsems e rozhodla ze budu kazdy mesic neco setrit,protoze necekane tehotenstvi nechci,kde vzit najednou tu furu penez na vse.Sem tam najdu v nejake akci nadherne oblecky za super cenu tak uz pomalu sbiram i vybavicku,vidim to tak za rok (to uz bude neco nasetreno :-) ),taky kazdy rika uzivej si dokud muzes,ale pro me je lepsi mit mimco kolem tech 20 nez 30 let,az dite odroste bude mi kolem 40 a porad si muzu uzivat (country vecery atd),kam ale budu moct jit v 55 napr. se zdrav.problemy?Tak to je muj nazor.Mejte se.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama