Kdy s mimcem ven

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.05.03 13:44
Kdy s mimcem ven

Ahoj holky, mohla by mi nektera z vas poradit, kdy muzu vyrazit poprve s mimcem na prochazku? Jsem v 39. tydnu, porod se blizi a kamaradky a pribuzni maji ruzne nazory na to, kdy poprve vyjet s kocarkem ven. Nekteri tvrdi, ze by mela matka zustat s ditetem doma mesic az dva, slysela jsem i nazor, ze muzu jit hned druhy den. Rada bych si precetla vase nazory. Dekuji

Zuzka

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  09.05.03 15:01
Kdy s mimcem ven

Ahoj Zuzko,

názory 1-2 měsíce být s mimčem doma se mi zdají dost přitažené za vlasy :o Mě se mimi narodilo na konci února a v porodnici nám říkali, že ven můžeme hned, pokud budou mrazy tak raději ne. Podobně to asi platí i v létě - když jsou velká vedra, být raději doma v chládku. Určitě Ti poradí v porodnici až vás budou propouštět. Rychlý porod a zdravé mimi přeje Katka.

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 09.05.03 15:06
Kdy s mimcem ven

Ahoj Zuzi,

také jsem se o to zajímala, protože já chtěla s miminkem ven co nejdříve!

Bohužel jsem poprvé měla císaře a tak jsme ven šli až když mě pustili domů z nemocnice, což bylo pátý den po porodu, ale jinak nám doktorka meze nekladla.

Pokud mimíska oblečeš přiměřeně počasí, které venku vládne, tak není důvod trčet MĚSÍC doma !!!

Hlavně miminko moc nenavlíkat, není dobré když se přehřeje zrovna tak jako když se podchladí, takže obléct tak, jak by jsi v tom počasí zhruba oblékla sebe plus jednu vrstvu navíc a vždy sebou můžeš mít nějaké dečky a přikrývky, kdyby se ochladilo.

Takže můj názor a vlastně názor pediatrů zde ve Velké Británii je takový, že pokud se na to cítíš, ven můžeš jít klidně ještě ten samý den :-)

I to se mi stalo, potkala jsem známou s miminkem a ptám se - jééé, kdy se narodilo a ona - dnes ráno hi hi.

Tak se měj moc krásně a procházkám zdar

Ed

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Reklama