Problém s duchy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martinka1982
Stálice 60 příspěvků 01.01.18 10:23
Problém s duchovnem

Dobrý den, potřebovala bych poradit.Dva měsíce bydlím s dětma a novým přítelem v bytě co má pronajatý. Před dvěma lety mi zemřel tatínek a jen co jsem se k příteli nastěhovala, tak se mu o mém taťkovi 2 krát zdálo, že s ním taťka mluví a říká mu ať je na nás hodný a opatruje nás. Ted už se mu o něm nezdá, ale začali jsme mít problémy v bytě, najednou nám tu někdo jakoby chodí a přítel říká, že je mu občas zima někdy vidí postavu a prý se nám v noci otvírají dveře a zavírají. Já nic takového nepozoruji, slyším pouze kroky. Napadl mě můj taťka, ale přítel říkal, že nad námi v bytě se oběsil muž…prosila bych radu co dělat l, aby to zmizelo…jsme oba vyděšení a v noci se neustále budíme :,( děkuji moc za radu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nunik
Ukecaná baba ;) 1352 příspěvků 01.01.18 10:41

Nekde se radi nechat byt vysvetit. Myslim, ze na netu se daji najit kontakty na lidi, tzv. lovce duchu, kteri by mohli taky pomoct…

Příspěvek upraven 01.01.18 v 10:42

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 01.01.18 10:42

@Martinka1982 já ti asi s tvým problémem nepomužu, chci se jen zeptat když je někomu zima po smrti někoho blizkeho, tak to znamená že tam s nim je třeba ten zemřelý?
Ptám se protože mi před 14dny zemřela tragicky mamka a od té doby je mně, taťkovi a moji sestře stále zima.

růžový achát
Kelišová 5143 příspěvků 01.01.18 10:43

Zkusila bych nějaký šamanský indiánský rituál a poslat duši zpět do čistírny :andel:, ale nevím jaký, zkuste hledat.

růžový achát
Kelišová 5143 příspěvků 01.01.18 10:45

@niki V - to je mi moc líto :,(, je to možné, je to čerstvé

krystakol
Nováček 1 příspěvek 01.01.18 10:49

Měli jsme stejný problém. Vím jak Vám je, já se budila propocená. Poproste nějakého katolického kněze o vysvěcení bytu. Je to zdarma a máte klid. Nám to pomohlo.

niki V
Ukecaná baba ;) 1539 příspěvků 01.01.18 10:51

@růžový achát děkuji, pravě že je to divné, je nám třem pořád zima i když je v místnosti uplně horko. Taťka ten má pořád husí kůži, tak je to asi mamka když je to tak čerstvé.

růžový achát
Kelišová 5143 příspěvků 01.01.18 10:57

@krystakol Pokud někdo věří v katolickou církev, tak to pomůže, zrovna mne by tato instituce do bytu přitáhla těch démonů víc :P, když vidím Papího ve zlatem paláci, tak mi to nějak nesedí k pokornému osvěcenému Ježíšovi, ale jistě je to kádr a celé církvi odpustil ty prasárny

Heivka
Závislačka 3263 příspěvků 01.01.18 11:00

@niki V To není žádný duch, ale fyziologická reakce na prožitý stres. Upřímnou soustrast.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2124 příspěvků 01.01.18 11:16

@růžový achát vy mate v sobě těch démonů tolik, že vám nepomůže už nikdo zvenčí, jen vlastní pokora a práce na sobě, ale to nevidím růžově…

@Martinka1982

zakladatelko, těžko říci
vymalujte, změnte nábytek, udělejte nějaké změny v bytě, zkuste poprosit za klid duše toho nebožtíka, doma, soukromě
a klidně zavolejte katolického kněze, aby požehnal obydlí a lidem co v něm nově bydlí…to zvykne pomoct…on se může pomodlit i malý exorcismus, nic proti ničemu
:kytka:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 01.01.18 11:28

Nech si vysvětit byt. Normálně s farářem…naši měli něco podobného a poté to zmizelo. Jedno je jestli věříš nebo ne. Je duchovno dobré i zlé. I když třeba oslovit kněze je pro někoho takové divné…ale oni jsou zvyklí a rádi ti přijedou. Hlavně bych doporučovala nepoužívat takové věci jako esoterické pomůcky a tak…to situaci jen zhorší.

růžový achát
Kelišová 5143 příspěvků 01.01.18 11:29

@Borrealis :* posílam objetí a hodně lásky v Novém roce přeji :* :srdce:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 01.01.18 11:33

Je pravda že často pokorný Ježíš nám nekoliduje s církví (alespoň na první pohled)…ale zkus si pustit film Chatrč. Tam je to hezky popsaný a otevře to člověku hodně pohled na tadyty věci… jako já jsem fakt čuměla a na plno věcí se dívám jinak…doporuču­ji:)A není to nudný dokument je to normální film a dost napínavý jako jakási detektivka.

růžový achát
Kelišová 5143 příspěvků 01.01.18 11:43

@CatmumDěkuji za doporučení, ráda se podivám s vědomím, že to jistě obohatí můj,,duchovní obrat,, právě se ocitám na jakési křižovatce poznání, lecos si třídím, a pokoušim se žít v pravdě a pravda je, že se to mělo všechno stát by nastalo uvědomění si :kytka:

Alladina
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 01.01.18 12:21

@Martinka1982
Pokud to není vyplod prepjate psychiky, tak se obrat na kneze, at byt pozehna.To,co popisujes, neni nic vážného. A i kdyby tam nic nebylo, tak tim urcite nic nezkazite.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >