Problém s erekcí při sexu

Anonymní
28.6.21 21:03

problém s erekcí při sexu

Zdravím, před pár dny jsem se viděl se svojí první holkou (první vztah), dlouho jsme si psali a že se chceme vidět tak jsem k ní přijel na víkend, při líbání jsme se oba vzrušili a začli se osahávat a došlo i na,,sex”. Když mě dělala rukou a pusou tak bylo všechno v pořádku, ale když došlo na to že jsem do ni měl zasunout penis tak mi během pár vteřin erekce zmizela. Za tu dobu jsme to zkusili 3× a pokaždé erekce během pár vteřin zmizela. První věc je ta že k tomu sexu došlo když měla měsíčky a nechtěla aby byla krev všude tak si akorát dala kalhotky na stranu a měla tam vložku která mě při pokusu o zasunutí nepříjemně řezala do penisu. Další věc je ta že to nebylo moje poprvé, avšak jsem tohle ještě nezažil (ikdyž je pravda že tohle byl sex po cca 2 letech co naposled něco proběhlo). Proto by mě zajímalo jaký na to máte názor? Může to být tím že mě ta vložka řezala? Nebo si prostě mozek řekl že se stydí a erekci ukončil? Moc nechápu proč při orálním sexu a masturbaci bylo všechno v pohodě a pak najednou nic? Děkuji za odpovědi a omlouvám se pokud tenhle dotaz zní nějak nechutně, ale bojím se aby to takhle nebylo pořád

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3403
28.6.21 21:13

Neznechutila te ta vložka? Ja teda bych si vlozku při sexu nenechavala, to je dost nechutný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9733
28.6.21 21:21
@Anonymní píše:
Zdravím, před pár dny jsem se viděl se svojí první holkou (první vztah), dlouho jsme si psali a že se chceme vidět tak jsem k ní přijel na víkend, při líbání jsme se oba vzrušili a začli se osahávat a došlo i na,,sex”. Když mě dělala rukou a pusou tak bylo všechno v pořádku, ale když došlo na to že jsem do ni měl zasunout penis tak mi během pár vteřin erekce zmizela. Za tu dobu jsme to zkusili 3× a pokaždé erekce během pár vteřin zmizela. První věc je ta že k tomu sexu došlo když měla měsíčky a nechtěla aby byla krev všude tak si akorát dala kalhotky na stranu a měla tam vložku která mě při pokusu o zasunutí nepříjemně řezala do penisu. Další věc je ta že to nebylo moje poprvé, avšak jsem tohle ještě nezažil (ikdyž je pravda že tohle byl sex po cca 2 letech co naposled něco proběhlo). Proto by mě zajímalo jaký na to máte názor? Může to být tím že mě ta vložka řezala? Nebo si prostě mozek řekl že se stydí a erekci ukončil? Moc nechápu proč při orálním sexu a masturbaci bylo všechno v pohodě a pak najednou nic? Děkuji za odpovědi a omlouvám se pokud tenhle dotaz zní nějak nechutně, ale bojím se aby to takhle nebylo pořád

Tak to je dost humus praktika, ještě napoprvé :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
28.6.21 21:24

O te vlozce si tu psat nemusel, nemusime vedet kazdy kentus… zajdi k urologovi, pokud ti nevadila ta vložka, protoze to by byla pro me ta nejvic moc asexualni vec.. byt chlapem spadl by mi hned…tak ti nemohlo vadit uz fakt nic a chyba bude v tobe…

Nejsi troll? :poblion: :poblion: :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.6.21 21:26

Tak to zkuste příště mimo menses a uvidíš, jestli to nebylo tím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5396
28.6.21 21:32

Vložka by mě taky nevzrušovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13645
28.6.21 21:34

Možná zase troll. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2680
28.6.21 21:44

Napoprvé a jízda na červenou, a s letenkou po straně… nedivím se, že tvůj malý přítel to odpískal. Příště do toho dejte víc estetiky, a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2149
28.6.21 21:48

Nervy, neboj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu