Tetanie - pálení

24
28.6.21 19:48

Tetanie - pálení

Pěkný podvečer. Předem se omlouvám za to ze otviram novou diskuzi o tetanii, ale nedocetla jsem se v předchozích o podobných projevech, co mám já tak snad vás tim nenastvu.. Tetanie se mi projevila jako migrény, jinak jsem ji neznala, ale teď po dvou letech mám nové příznaky a nevím, zda to s ni muže souviset.. myslíte si, že se tetanie muže projevit i jako pálení? Nemyslím teď cele tělo ale například před par týdny mě palila práva noha a dnes od rána to cítím znovu, když jsem nad tím začala premyslet, tak se to zhoršuje a trochu se pridavaj ruce. Procitala jsem prave diskuze a podobně a to pálení nikde zmíněno u tetanie nebylo, pouze u sklerozy. Ale nad tou nepremyslim :D nemůžu se dovolat neurolozce, to jsem samozřejmě dělala jako první, tak se ptám alespoň tady. Jinak magnosolv jsem teď brala tak narazove, protože mi po něm nastoupi vždy průjem.. a taky asi dva dny pozoruju, ze se mám časty pocit potřeby na malou, nevím, jestli to muže být stresem nebo čím.. co myslíte? :roll: hlavně se ptám, protože jsem četla spíše projevy jako brnění prstu a mravenceni, ale ne pálení končetin, to proste němuž udohledat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
120
28.6.21 20:38

Hele, určitě to, že je to horší, když nad tím přemýšlíš, jen dokazuje, že to bude spojeno se stresem. Mám něco podobného, u mě to dělá i změna počasí…jak se ochladí je mi rázem líp. Taky mě většinou pálí noha (ale tu mám po trombóze), nicméně jsem včera měla skoro celej den stav, že se mi motala hlava, bylo mi slabo, a pálily a brněly mi ruce a nohy. k večeru to pak přešlo. Po tý trombóze se zvýšeně pozoruji (nemůžu si pomoct)…a tohle mám pořád častěji. I to zvýšené močení, tam by příčina mohla být i psychická, ale to ti řekne spíš nějakej Dr. Nicméně na psychiku se dá svést úplně všechno :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat