Problém s kočárkem Dorjan

34
5.5.16 23:07

problem s kocarkem dorjan

Ahoj, mam problem s kocarkem. Mame dorjan danny sport 2013. Kdyz s kocarkem jedu, tak se bud jedna strana jakoby zveda, nebo se cely kocarek rozvlni. Nevite cim by to mohlo byt? Dekuji za odpovedi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2617
5.5.16 23:10

Edit.:přispívala jsem do jiné diskuze, nevím, proč mi to napsalo sem

Příspěvek upraven 06.05.16 v 14:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
5.5.16 23:26

Omlouvám se…ale asi tim kočárem celkove, neříkám, ze vsechny polské kocary musi byt jednoznačně šunt, ale bohužel co tak vidim u kamarádek, které si to poridily, po čase rychle prodavaji, dokud jeste jaks taks funguje a kupuji kvalitni výrobce… :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
5.5.16 23:38

Ahoj, u nas to bylo spatne nafouknutyma koleckama- nebyly ty duse poradne vycentrovany a kocar se vlnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
5.5.16 23:40

Bohužel popis je moc nevypovídající.
Podle mě je rám křivý, prostě zohnutá ocelová trubka a jedno kolo nesedí na zemi, proto je nestabilní. Stačí srovnat, obvykle se to stává při cpaní do kufru auta, nebo nárazu jedním kolem do obrubníku, dveří atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23078
6.5.16 08:24

Taky jsme měli křivý rám (podvozek). Chlap to jakž takž srovnal. Do teď se biju do hlavy, že jsem si tehdy nekoupila jiný, mnohem dražší, ale kvalitnější kočárek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2166
6.5.16 14:52

Ahoj, já tento kočárek kupovala z druhé roky a teď s ním jezdím už rok a jsem naprosto spokojená :) Nepřifukovali jste kola? Ono, když se špatně drží při nafukování, může vyskočit duše z rámu na to kolo a pak kočárek jakoby plave :lol: Zkuste zkontrolovat to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17511
6.5.16 19:58
@Terezxx píše:
Ahoj, já tento kočárek kupovala z druhé roky a teď s ním jezdím už rok a jsem naprosto spokojená :) Nepřifukovali jste kola? Ono, když se špatně drží při nafukování, může vyskočit duše z rámu na to kolo a pak kočárek jakoby plave :lol: Zkuste zkontrolovat to ;)

To je presne to, co jsem myslela ja. :-)
jinak nas kocar odvozil dve deti a jedno jeste zvladne. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
7.5.16 23:02

Koleckama to neni, tak to bude asi tou konstrukci. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu