Problém s krvácením z nosu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela2206
Povídálka 23 příspěvků 20.06.19 19:33
Problém s krvácením z nosu

Dobrý den, děvčata mám dotaz. Je mi 22 let a nikdy v zivote mi netekla krev z nosu. Potom během těhotenství se mi to občas stalo ale tak to je normální to jsem brala, ale teď jsem 2 měsíce po porodu a několikrát do měsíce se mi spouští krev z nosu a pořád z jedné a te samé dírky nemá někdo podobnou zkušenost? Nevím zda to nějak řešit jestli je to. normální když se mi to nikdy nedelo nebo ne :/ předem děkuji za zkušenosti.

Reakce:
safl
Povídálka 49 příspěvků 20.06.19 19:53

Dobrý den, dojděte si na ORL, měla jsem stejný problém cca od 13 let a na konec jsem měla v jedné nosní dírce spletenec cévek, který mi „zatavily“ a vše bylo ok. V těhotenství jsem z nosu krvacela také a to proto, že jsem měla málo krevních destiček.

Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 20.06.19 20:42

Mám to furt… Prý se to vypaluje nějakyma dratama, co ti rvou do nosu. Děkuji nechci :mrgreen:

Lucinda73291
Povídálka 29 příspěvků 21.06.19 08:03

Také jsem byla, umrtvili mi nos a takovou malou „svářečkou“ mi „svařili“ dírku a bylo to dobré. Celí den jsem nic necítila a pak jen den spálené chlupy :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama