Hematom v děloze po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veri37
Nováček 3 příspěvky 12.06.19 20:57
Hematom v deloze po cisari

Ahoj holky,

pred par dny jsem byla na ultrazvuku kvuli krvaceni po porodu (jsem 4 tydny po sekci a stale kravcim, nektere dny jasne cervenou krvi). Dle ultrazvuku v deloze nic nezustalo, nasli ale hematom/modrinu - bohuzel nevim jake velikosti. Doktorka mi rekla, ze se nemam strachovat, ale moc se mi to nezda a tak jsem trosku hledala a zda se, ze je to dost neobvykle a dost casto se to musi resit operativne. Mela to nektera z Vas a jak se to vyresilo?

Reakce:
hanaross
Kecalka 174 příspěvků 12.06.19 21:09

Já měla hematom po porodu po revizi, rodila jsem teda normálně, ale myslím ze to je jedno, záleží jak je velký, mě říkali ze to nebudou operovat a ze pockame, já krvacela několik týdnu, pak jsemsi koupila homeopatika arnica montana a krvácení za par dni přestalo, nevím jestli to bylo tím, nebo jestli už se vstrebal.

sediza
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 12.06.19 21:24

Ja jsem po císaři krvacela urcite cele šestinedělí a nikdo se nad tim nepozastavoval..

veri37
Nováček 3 příspěvky 12.06.19 21:50
@sediza píše:
Ja jsem po císaři krvacela urcite cele šestinedělí a nikdo se nad tim nepozastavoval..

Mne doktorka rikala, ze uz je to po 3 tydnech zvlastni, ze by to melo zmizet nebo alespon slabnout a poslala me na ultrazvuk na vylouceni zustatku placenty v deloze. Krvacela jsi po celou dobu jasne cervenou krvi?

veri37
Nováček 3 příspěvky 12.06.19 21:52
@hanaross píše:
Já měla hematom po porodu po revizi, rodila jsem teda normálně, ale myslím ze to je jedno, záleží jak je velký, mě říkali ze to nebudou operovat a ze pockame, já krvacela několik týdnu, pak jsemsi koupila homeopatika arnica montana a krvácení za par dni přestalo, nevím jestli to bylo tím, nebo jestli už se vstrebal.

Myslim, ze moc velky asi neni, ale zarazi me, ze rekla ze to neni treba resit a zadne dalsi kontroly ani nehodla delat. Tak nevim, jak zjisti, jestli se to vstrebalo. Kontrolovali ti to pak ultrazvukem nebo usoudili, ze kdyz uz nekrvacis, vstrebalo se to?

sediza
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 12.06.19 21:58
@veri37 píše:
Mne doktorka rikala, ze uz je to po 3 tydnech zvlastni, ze by to melo zmizet nebo alespon slabnout a poslala me na ultrazvuk na vylouceni zustatku placenty v deloze. Krvacela jsi po celou dobu jasne cervenou krvi?

To už si bohužel nepamatuji. Ale vlozky opravdu 6tydnu a sláblo to..

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 12.06.19 22:03

S hematomem zkušenost nemám, ale po císaři jsme silně krvácela tři dny v porodnici a domů jsme šla s normální vložkou. Pak jsem jen celých šest týdnů špinila, ale stačila intimka. Podle mého doktora není silné krvácení po císaři normální, protože celou dělohu rukou vyčistí.

Janli
Echt Kelišová 8813 příspěvků 12.06.19 22:13

Já jsem krvácela celkem dost čtyři týdny. Pak jsem začala pít čajz kontryhele, řebříčku a třezalky a za tři dny se to stoplo.

hanaross
Kecalka 174 příspěvků 12.06.19 22:14

@veri37 přestala jsem krvacet a už nekontrolovala, měla jsem ho velký 5cm

makarka
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 12.06.19 22:27

Tak mne nasli po cisari taky hematom ve stene delohy. Az na prohlidce v sestinedeli, zadny problem jsem nemela. Posilali si mne od certa k dablu s zadnym vysledkem. Nakonec, po roce se usnesli (kdyz uz se hematom davno vstrebal), ze je jizva na deloze spatne zhojena, ze tam mam diru a musela jsem na laparoskopicke zasiti.

Ornwen
Kelišová 5242 příspěvků 13.06.19 06:07

Jak dlouho jsem krvacela si nepamatuju, ale hematom jsem mela (nebo tak neco) i po sestinedeli. Strasila, ze se to bude muset presit, ale vstřebal se a vse ok i na druhe tehotenstvi

Váš příspěvek
Reklama