Vyndání cévky po císaři

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 19:08
Vyndání cévky po císaři

Holky, mám úplně hodně intimní dotaz. Čeká mě plánovaný císař. Je mi jasné, že mi bude před akcí zavedena cévka…jak je to ale s vyndáním? Kdy po opetaci to vyndaji? Přeci po porodu odchází očistky, na ně potřebuji kalhotky s vložkou, ale co s trubičkama, které čouhají z močové trubice? Jak to tedy chodí? :oops: :oops: :oops: :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 11.06.19 19:12
@Anonymní píše:
Holky, mám úplně hodně intimní dotaz. Čeká mě plánovaný císař. Je mi jasné, že mi bude před akcí zavedena cévka…jak je to ale s vyndáním? Kdy po opetaci to vyndaji? Přeci po porodu odchází očistky, na ně potřebuji kalhotky s vložkou, ale co s trubičkama, které čouhají z močové trubice? Jak to tedy chodí? :oops: :oops: :oops: :,(

Bála jsem se, že to bude bolet, ale nebolelo. Musela jsem hodně pít, aby bylo něco v pytlíku. Šla jsem se osprchovat asi druhý den a vyndala mi to sestřička v koupelně.

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 11.06.19 19:13

A kalhotky jsem neměla. Ležela jsem na podložce bez ničeho. Moc jsem nekrvácela (pak ale celé šestinedělí).

jizvíková
Extra třída :D 12876 příspěvků 11.06.19 19:14

Vyndali to hned, jak mě donutili chodit, takže jakmile jsem se probrala a donutili mě se zvednout

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23361 příspěvků 11.06.19 19:15
@Anonymní píše:
Holky, mám úplně hodně intimní dotaz. Čeká mě plánovaný císař. Je mi jasné, že mi bude před akcí zavedena cévka…jak je to ale s vyndáním? Kdy po opetaci to vyndaji? Přeci po porodu odchází očistky, na ně potřebuji kalhotky s vložkou, ale co s trubičkama, které čouhají z močové trubice? Jak to tedy chodí? :oops: :oops: :oops: :,(

U prvního jsem byla operovaná ve čtvrtek odpoledne a cévku vyndali v sobotu dopoledne, u druhého jsem bylaoperovaná v úterý ráno a ve středu ráno vyndali. Očistky ničemu nevadili po obou císařích a hlavně v leže odcházeli málo, spíše jako silnější menses. Ta trubička nečouhá, dá se vést přes nohavičku kalhotek pohodlně až do pytlíku. U prvního už si to nepamatuju, ale u druhého si pamatuju akorát nepříjemný, neustálý pocit na močení hned po zavedení, kdy jsem se modlila, aby mě už umrtvili, ale potom už v pohodě, ale na druhou stranu potom už mě bolelo břicho, takže nějaký pocit na močení bylo to poslední.

Tunrida
Hvězda diskuse 49831 příspěvků 11.06.19 19:17

Vyndají ti ji, až budeš vstávat poprvé z postele. Já to dole nějak neřešila. Byla jsem nahá, mezi nohami vložku a někde tam byla cévka.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23361 příspěvků 11.06.19 19:17

Teď mě napadá, že hned po operaci jsem kalhotky neměla, až po první sprše, pokud si dobře pamatuju. Jako cévkování fakt v pohodě, narozdíl od výplachu žaludku. Jediný z čeho jsem měla paniku, byla infekce, ale to je takový,,nemoc,, z povolání.

Aduš8
Závislačka 4923 příspěvků 11.06.19 19:29

Po operaci jsem do druhého dne měla jen anděla a ležela jsem na podložce, vložky jen vložené mezi nohama navolno, měnily mi je sestry. Druhý den dopoledne mi cévku vytáhly, pak jsem se teprve sprchovala a oblékla. A stejně, jak píšou holky, krvácela jsem bezprostředně po operaci hodně asi dvě hodiny a pak jak hodně silná MS. Domů jsme šla s menstruační vložkou a po týdnu používala jen intimky. Ale špinila jsme celé šestinedělí. Jinak dám radu, i když je to těžké, snaž se při zavádění cevky co nejvíc uvolnit, ať ti neodřou mocovou trubici, jinak budeš mít pocit jako při zánětu močáku, až ti jí vyndají a třeba zbytečně lítat na záchod

jizvíková
Extra třída :D 12876 příspěvků 11.06.19 19:43
@lleennttiillkkaa píše:
Teď mě napadá, že hned po operaci jsem kalhotky neměla, až po první sprše, pokud si dobře pamatuju. Jako cévkování fakt v pohodě, narozdíl od výplachu žaludku. Jediný z čeho jsem měla paniku, byla infekce, ale to je takový,,nemoc,, z povolání.

Já pak infekci měla a léčila se gynekologicky půl roku :pocitac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 19:44

Úplně se ztotoznuju s předchozím komentářem, plus navíc ještě doporučím, že až vstanes, dají tě na normální pokoj a cevku už budeš mít samozřejmě venku, abys místo na záchod chodika čůrat přímo do sprchy. Po císaři se máš po každém curani jít osprchovat a upřímně, tak mě to bolelo, že furt tím neustálým svlikanim a oblikanim jsem pak už chodila přímo do sprchy.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23361 příspěvků 11.06.19 19:50
@jizvíková píše:
Já pak infekci měla a léčila se gynekologicky půl roku :pocitac:

Mno já chodívala na praxi na LDN a měla jsem z toho úplnou paniku, takže jsem si neustále hlídala sestry, jestli dávají zátku do desinfekce, plnost pytlíku atd.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 20:00

Opravdu to všechno vidím v těch nejčernějších barvách. Budu ležet v kaluži krve s cevkou mezi nohama a nebudu s tím moci nic udělat…

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23361 příspěvků 11.06.19 20:03
@Anonymní píše:
Opravdu to všechno vidím v těch nejčernějších barvách. Budu ležet v kaluži krve s cevkou mezi nohama a nebudu s tím moci nic udělat…

Klid nebudeš. Po císaři bývají očistky opravdu slabší, než po porodu. Samozřejmě jsou i vyjímky.
Budeš pod sebou mít podložku, po císaři tě bude hodně i kontrolovat sestra, takže, když budeš špinavá, tak ti pomůžou. Navíc budeš,,vycpaná,, vložkama.

NikysekR
Extra třída :D 10580 příspěvků 11 inzerátů 11.06.19 20:05

Po první císaři to štíplo, nic příjemného, ale dalo se to. Po druhém to už bylo horší, sestra to nemohla vytáhnout, bolelo to hodně. Nechci strašit, ale ptala ses. Jinak v obou případech se vytahovalo v koupelně hned po prvním vstávání po operaci.
Očistky odcházely ještě před vytažením, ležela jsem na podložce.

Tunrida
Hvězda diskuse 49831 příspěvků 11.06.19 20:08
@Anonymní píše:

Když půjdeme do extrémů a opravdu bys tak ležela, tak ti to stejně bude jedno, protože budeš ležet jak prkno. A až vstanes, tak budeš ráda, že nějak stojíš, dojdeš do sprchy a až se vrátíš, tak budeš mít postel čistou.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama