41tt a ms bolesti v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 15:04
41 tt a ms bolesti v podbřišku

Holky, potřebuji radu… Dnes jsem přesně 40+3 tt a asi před hodinou mě začal bolet pouze podbřišek jako při ms. Nejdou měřit žádné intervaly, bolí to nepřetržitě. Problém je ještě k tomu v tom, že mimčo je kp a na plánovaného císaře jdu až tento pátek. Včera jsem byla v porodnici na kontrole, kde dr. řekl, že čípek je úplně zavřený a nezralý. Myslíte, že by se mi mohl i přesto rozjíždět porod? Nechci zase v porodnici plašit třeba úplně zbytečně :roll:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 41. týden těhotenství?

Reakce:
Týnka20
Kecalka 304 příspěvků 10.06.19 15:07
@Anonymní píše:
Holky, potřebuji radu… Dnes jsem přesně 40+3 tt a asi před hodinou mě začal bolet pouze podbřišek jako při ms. Nejdou měřit žádné intervaly, bolí to nepřetržitě. Problém je ještě k tomu v tom, že mimčo je kp a na plánovaného císaře jdu až tento pátek. Včera jsem byla v porodnici na kontrole, kde dr. řekl, že čípek je úplně zavřený a nezralý. Myslíte, že by se mi mohl i přesto rozjíždět porod? Nechci zase v porodnici plašit třeba úplně zbytečně :roll:

Pokud je to snesitelna bolest, bez nejakyho vytoku, spineni, tak to je,,normalni".. ale zase nejsem vedma.. :D mozna jen mimco tlaci na delohu, tudiz bolesti.. taky jsem to tak mela, posledni mesic… ale jestli ti neni dobre a boli to ze bys to nesnesla, tak si zajed na pohotovost.. Jinak hodne stesti pri cisari a malo bolesti. :kytka: jsem po nem 2,5 mesice.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 10.06.19 15:08

Rozjíždět porod se určitě může. Uvidíte, jak se to bude vyvíjet. Kdyby se vám cokoliv nezdálo, raději jeďte do porodnice. Nikdo vám to určitě nebude mít za zlé. :kytka: Ať jste oba v pořádku :andel:

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7115 příspěvků 10.06.19 15:11

Mně zaráží plánovaný císař na 41. tt
vždy se plánují dopředu, aby se nerozjely porodní bolesti :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 15:15

@stinga ani mi nemluvte…poprvé jsem byla v porodnici v 37 tt s kp. Tam mi řekli, že dají miminku týden, jestli se netočí no a ono se otočilo…zůstal tak 2 týdny a na poslední kontrole u mého dr v 39+6 tt už byl zase kp. Jenže dřívější termín v porodnici už neměli, tak me nechávají plácat se jen tak další týden.

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7115 příspěvků 10.06.19 15:18

Tak to je teda dost hrozný přístup od porodnice, to vůbec přece nedává smysl, přece málokdo vydrží do 41. tt
tak asi vás chtějí nechat začít rodit přirozeně, ach jo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 15:23

@stinga :? Taky jsem z toho jako prvorodička dost na nervy. Prostě momentálně mám naplánovanou sekci na 41+0 tt

Uživatel je onlinestinga
Kelišová 7115 příspěvků 10.06.19 15:29
@Anonymní píše:
@stinga :? Taky jsem z toho jako prvorodička dost na nervy. Prostě momentálně mám naplánovanou sekci na 41+0 tt

tak radu nemám, ale přeju hodně štěstí a hladký porod :srdce: :kytka:
napište, jak to pokračuje

kve-tinka
Kelišová 5132 příspěvků 2 inzeráty 10.06.19 15:35

V takovem vysokem tydnu tehotenstvi bych uz to nepodcenovala. Bez do vany, sprchy, treba to jsou jen poslicci. Kdyby bolest neustupovala, jela bych do porodnice. Neboj. :hug:

Váš příspěvek
Reklama