Problematicka pleť !?!? Poradite

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.20 22:29

Problematicka pleť !?!? Poradite

Ahoj, poslední dobou se mi zhoršila pleť v oblasti spánků a obočí, Čistim pleť pravidelně tonikem + pletove masky ale nic nepomáhá nevite co stim?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4973
1.1.20 22:46

Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7898
1.1.20 22:50

Upřímně moc nechápu ten anonym. Co je na tom tak tajného? Mně je 41 let a také mám pleť jako puberťačka. Ale zase nemám skoro žádné vrásky. Na kosmetice jsem byla 2× v životě a stále nejsem rozhodnuta, zda je to zbytečnost nebo nezbytnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12746
1.1.20 23:07

@carola Jsem na tom stejně, je mi 40 a mám jen jednu maličkou vrásku, ale beďary se objevují stále. Musím ale říct, že na low carb stravování došlo k neskutečnému zlepšení pleti (a když jsem vynechala i mléčné výrobky, tak jsem měla kůži jako miminko, ale mléčné výrobky zbožňuju, takže se radši smířím sem tam s problémkem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21183
2.1.20 02:47

Ja do 37 mela pupinky, pak jsem presla na low carb a mam uplny klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
2.1.20 16:00

Co pouzivas za kosmetiku? Ja driv drzela ruzne diety - bez mouky, cukru, mleka, ale nemam silnou vuli. Pak jsem našla konecne kosmetiku, ktera mi pomaha a klepu, ale pupinky se mi uz nedelaji. Music cistit rano i vecer odlic. gelem, docistit tonikem, pak aspon 1× tydne masku, serum, krem, ktery sedne a nejlepe zadny make up.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat