Problémové (reklamované) Casualplay S4 - ozvěte se!

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4633
10.8.10 20:03

Problémové(reklamované) Casualplay S4-ozvěte se!

Ahoj holky,

mám kočárek Casualplay S4…jezdíme s ním od prosince 2009. Zakoupen byl v olomouckém e-shopu.

Už dvakrát jsme ho měli v e-shopu na reklamaci, že příšerně skřípal kloub na jedné a posléze na obou stranách kočárku. Kočár se nám vždy vrátil tzv. „seřízený“ a s protokolem, že reklamace se neuznává. Problém je v tom, že se tento problém vždycky vrátil cca po týdnu, tj.i teď po druhé reklamaci. Opravdu si myslím, že kočár této cenové kategorie nemusí skřípat jako pojízdný cirkus :evil:

Na mmb jsem koukala na inzeráty, kde se prodávají ojeté CS S4, si u pětiny z nich bylo uvedeno, že mají komplet nový podvozek (vyměněn v záruce).

Potřebovala bych od vás vědět jak jste byli úspěšně s reklamací u FashionGroup ve Zlíně. Mám takové podezření, že i docela velký problém je přístup obchodu, kde jsme S4 kupovali..myslím, že uznávání rkelamací je i o tom, jaký vztah má dovozce k prodejci.(A o tom, že FashionGroup uznává ty samé reklamace „jak kdy“ se mi zmiňovala i majitelka tohoto e-shopu).

Takže: chci vyměnit podvozek..nevíte jak na to ? :nevim: Povedlo se vám to ?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3284
10.8.10 21:22

ahoj, kamarádce se zlomila rukojeť a poslala to přímo výrobci .. tehdy byla paní z obchodu, kde to kupovala na dovolené .. a vrátil se jí podvozek nový :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.3.11 13:13

Ahoj, máme s kočárkem S4 a reklamacemi katastrofální zkušenosti, už jsem to sem i psala, chtěla jsem se zeptat jestli se Ti ozvaly další maminky s podobnými problémy, klidně mi napiš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala