Problémy s bederní páteří?

Anonymní
8.3.20 11:16

Problémy s bederní páteří?

Ahoj holky, bolí mě v oblasti bederní páteře a pánve na obou stranách a do toho se mi teď přidaly jakoby vibrace v levé noze(mám pocit, že mi uvnitř kompletně hrají nervy)za dva týdny mám jít na rehabilitace-nechci to ale podcenit, nebude lepší jít i na neurologii?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4478
8.3.20 11:56

Manžel měl něco podobného až málem kulhal a na rehábkách ho dali dohromady. Jen to pak chce cvičit co ti doporučí. Rádo se to vrací.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 12:00

@potvurka89 Děkuji za reakci :kytka: teda až tak…a na rehabilitacích ho srovnali? cítíl v těch nohách i vibrace? takové vnitřní hemžení

• Nahlásit
  • Citovat
4478
8.3.20 12:30

Ano a chvíli i kulhal jak depejrak :mrgreen: dávali mu tejpy, různě kroutili nohama rukama a dali to do kupy.
Já jsem měla po autonehodě bloklou celou páteř a po týdnu v nemocnici bloklá žebra a vše mi na rehabkách dali do kupy ale je lepší aby tě viděl rehabilitační doktor. K němu ti musí napsat obvodní žádanku ten ti vypíše co ti mají udělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 12:34

@potvurka89 teda…chudák…to já už bych šílela s katastrofickým scénářem…na rehabilitace už jsem objednaná, chodila jsem loni v září ale to s krční páteří a teď mě chytly ty bedra…po autonehodě? tak to je fajn, že to dali dohromady všechno :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
4478
8.3.20 12:44

Na to jak dopadlo auto tak já jsem si jen ťukla hlavou o strop tak tím jsem si blokla páteř. Mě teď pomáhá cvičit na eliptikalu. Jinak bederní páteř ta mi otéká taky. Jen cviky pak pomohou pokud nechceš chodit co měsíc na masáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 12:51

@potvurka89 To je takové to opravdové štěstí v neštěstí…otéka? to jde? a cvičíš podle instrukcí nebo třeba jógu? A měl manžel nějaké vyšetření krom obvodního lékaře a rehabilitačního? nějaké zobrazovací techniky?

• Nahlásit
  • Citovat
3839
8.3.20 12:52

Určitě nejdřív běž na neurologii. Na rehabilitacích opravdu nemají rentgenový pohled… A nevědí jestli máš blokádu nebo výhřez ploténky například. Pokud bys cvičila s vyhřezlou ploténkou cviky na zablokovanou páteř tak si můžeš způsobit doživotní následky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3839
8.3.20 12:54

Vím to protože sama mám vyhřezlou ploténku bederní oblasti. Záleží jakým způsobem A co je tam vyhřezlé nebo poškozené. Špatný pohyb v noci jsem se tomu že hodně zhoršit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 13:04

@Leviatan určitě zajdu i tam, protože to vibrovaní jen v jedné noze se mi nezdá…a je fakt, že se snažím to doma tak nějak sama rozcvičit ale efekt je spíš opačný…dostala jsem od manžela knihu na záda, tak cvičím podle ní-otázka je jestli dobře…

• Nahlásit
  • Citovat
8.3.20 13:11

Určitě bych zašla na neurologii. Také se teď léčím s bederní páteří mám vyhřezlou ploténku. Na neurologii ti napíši poukaz na rehabilitaci podle vyšetření neurologa. Také mám problémy z nohou, noha mravenčí a brní a pokulhávám. Zatim mám za sebou jen elektrolečbu, protože jsem dlouho měla akutní fázi a silný bolesti, tak cvičit ani nešlo. Příští týden už bych měla začít s cvičením tak jsem zvědavá jak to pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 13:16

@MonikaS1980 A výhřez máš od té autonehody? mě bolí i v oblastech pánve-boky i zezadu.Do toho ta/ty nohy…zítra si doktory oběhnu a uvidím…

• Nahlásit
  • Citovat
10032
8.3.20 13:20
@Anonymní píše:
@Leviatan určitě zajdu i tam, protože to vibrovaní jen v jedné noze se mi nezdá…a je fakt, že se snažím to doma tak nějak sama rozcvičit ale efekt je spíš opačný…dostala jsem od manžela knihu na záda, tak cvičím podle ní-otázka je jestli dobře…

Prosím, hlavně nic necvič podle knih, internetu a YouTube. Zejména pokud vlastně vůbec nevíš, co ti je. Brnění v noze může být i utlačený nerv např. vyhřezlou ploténkou. Ale možností je více, nech se v prvé řadě pořádně vyšetřit neurologem, případně rehabilitačním lékařem a pak cvič, co ti pro tvou diagnózu a tvůj problém doporučí. Je to velmi individuální, vím, o čem mluvím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.3.20 13:23
@Anonymní píše:
@MonikaS1980 A výhřez máš od té autonehody? mě bolí i v oblastech pánve-boky i zezadu.Do toho ta/ty nohy…zítra si doktory oběhnu a uvidím…

Ja nejsem po autonehodě. Mám problémy s páteří už delší dobu, ale nijak jsem to neřešila, pořád jsem si říkala koho záda nebolí až jednoho dne, mě to položilo, že jsem nemohla ani na nohu stoupnout bolestí. Určitě dojdi na neurologii, tam tě proklepnou a podle toho napíšou rehabilitace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.3.20 13:25

@lenajs Dostala jsem na Vánoce právě Mojžíšovou a po ní bylo jakoby zhoršení, tak jsem toho nechala ale jak mě ta pánev bolela, tak jsem začla lehce znova a bolí..hlavně při vyrotování na stranu…já vím, jsem kráva… :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama