Neustále se mi chce na malou.

7.3.20 17:23

Neustále se mi chce na malou.

Ahoj????????‍♀️
Mám problém častého močení. Neustále se mi chce na záchod a už mi to dost otravuje život. Byla jsem na urologii i na gyndě a všude mi řekli, že jsem v pořádku.
Zažil jste někdo? Není něco, co by to zmírnilo? :(
Možná je to už psychický problém, že na to musím neustále myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2279
7.3.20 17:35

@michalka_nov byla jsi i na urogynekologii? Teprve až tady mi pomohli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.20 17:46

@Kockazvysocan
Ne jen na urologii, kde mi dělali i cévkování a řekli, že jsem zdravá.
Loni jsem brala léky na odvodnění takže jsem lítala furt. Pak jsem měla několik měsíců klid. A od ledna to zase začalo, ikdyž žádný prášky neberu. :(

A jak ti tedy pomohli? :o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2279
7.3.20 17:51

@michalka_nov určitě si zajdi na tu urogyndu. Neřeknu ti úplně přesně, co mi dr. Udělala, ale byl to malý ambulantní zákrok. Pak jsem dostala asi na půl roku prášky a od té diby mám klud už asi 6 let. Já mám to štěstí, že moje gynekoložka dělá i tu urogyndu, tak se mě vždy při prevenci ptá, co a jak. A na tu urogyndu speciálně už nechodím. Ale na urologii mi nepomohli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.3.20 17:58

@Kockazvysocan
Zajdu si tam. Díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
7.3.20 21:08

Asi blbej urolog. Možná nemáš žádnou infekci, moč ti asi vyšetřili, ale asi hyperaktivní močový měchýř, chce to vyšetřit, dávají se na to prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
9.3.20 20:30

Pokud se ti pořád chce a zároveň skoro nic nevyčůráš a ani po návštěvy záchoda nepřichází úleva bude to hyperaktivní močový měchýř. Je to pravděpodobně psychickýho původu proto ti nic nenašli. Je na to několik typů léků bohužel z nich skoro všichni trpí zácpou :? Ale nevím proč je toto na urologii nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama