Problémy s bolestí - zánět močáku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.5.22 13:09

Zánět močáku, co pomůže?

Dobre odpoledne, děvčata.
Mám dotaz, snažíme se o miminko, ovulace 4.5. Nechci se ptát, zda jsem v tom nebo ne ani nemam v plánu se testovat dříve než po vynechání ms.
Pouze mám dotaz, hned na druhy den mi nebylo zrovna dobře, hrozně mě bolelo v podbřišku, myslela jsem si, ze to je normální bolest jak při ovulaci, ale bylo to tak 3× horší. Nemohla jsem ani chodit. Trvalo to tak 2-3 dny. Teď je to chvilkama ale už jen taková lehká bolest, když mám větší zátěž cítím to. Častěji chodím na záchod a jsem neskutečně protivná, což obvykle nebývám. Především jsem strasne nafoukla, jak kdybych snedla cely fastfood.
Nic si nenamlouvam, je to první pokus.
Obavám se, zda nemohu byt nějak jinak nemocná? Nebo co to vlastně znamená, měla některá z vás něco podobného? Máte tip co by pomohlo?
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16102
10.5.22 13:13

Zánět mocaku asi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.22 13:16

@JancaS84 já sem nad tím, ale vážně přemýšlela, že se to blbě sešlo, ale mohla jsem se nachladit

• Citovat
  • Nahlásit
29681
10.5.22 13:25

No buď to může být vsugerované, nebo ses mohla třeba nachladit. K těhotenství to nebude určitě, i kdybys těhotná byla, tak je moc brzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.22 13:27

@Kriss Tina určitě já vím, vůbec to k těhotenství nepřirovnávám :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
10.5.22 14:12

Příznaky zánětu močáku jsou mnohdy strašně podobné s kvasinkovou infekcí… prostě ti to dole ztuhne, pálí při čurání
já vždy preventivně valím na něco proti kvasinkám - typu Jenamazol + si koupím blokurimu na močák
ještě se mi v poslední době i osvědčila 057 tabletky z tradiční čínské medicíny (zaberou mi i na močák, i na kvasinky)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat