Problémy s břichem od Silvestra

1.4.16 08:59

Problemy s břichem

Dobrý den, od Silvestra mě bolí břicho, test jsem si delala cca 20.ledna, poté jsme 28.ledna šli k doktorovi, ktery rekl, ze je vse v poradku, (neptala jaem se ho na těhu, jenom ze me boli břicho), dalsi test jsem si udelala 28.unora, ráno po plese, na kterém jsem pila alkohol, to by ale ovlivnit nemelo, ne? (Oba byly negat, na tom prvním mozna malilinkaty duch, ale to je spis asi jen pod nejakym uhlem světla,).. Vcera jsem byla na ultrazvuku, kde mi prohlizela žaludek, apendix a levou stranu břicha, (těhu by poznala i kdyby nezajížděla na pupík atd, ne?) a prý vše v pohode, ale porad se cítím hrozne, boli me břicho, menstruaci mam zrovna ted, ale takovou docela slabou, a spis je to hněda (vypadá to jako sraženina) ale krev je v tom minimálně, za den mam max ctvrt menstruačního Kalíšku S. Používám antikoncepci a prasky na alergii, ale ty by neměli ovlivnit testy atd atd ne?? Kdyz si zatlačím na břicho tak cca 5 cm pod pupikem mam tvrdou boulicku, asi 5 cm v průměru.. Co by vsechno tohle mohlo byt? Dekuji za odpoved.. Snad jsem napsala vše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

390
1.4.16 09:03

Šla bych na GYNDU, můžeš mít cystu, zánět vaječníků… Nechápu, že tě tři měsíce bolí břicho a ještěs tam nebyla… :think: Kor když tě jako první varianta napadá těhotenství…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.16 09:06

@Falko11 byla jsem u gynekologa, ten rekl, ze je vse v poradku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18864
1.4.16 09:25

Nech si udělat testy na ureoplasma, chlamydie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
390
1.4.16 09:37

No tak v tom případě bych urgovala chirurga, urologa a event. gastro-enterologickou ambulanci. Krevní testy ti předpokládám dělali? aspoň základ? Krevňák, CRP?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
1.4.16 09:42

Tak proč byste měla být jenom těhotná? To může být i něco jiného… rozhodně návštěva lékaře je na místě, pro vyloučení jiných problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7531
1.4.16 09:44

A dělal ti gynekolog i vnitřní ultrazvuk?? Ono totiž bez nej spousty věcí nevidí a pokud jsi u něj byla v lednu, problém nemusel být tak velký aby byl vidět, nebo i jinde uložený. Jestli ti ho nedělal, zašla bych ještě jednou za ním

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
1.4.16 09:55

Vyprdni se na zakladani dalsi a dalsi diskuze na stejne tema a res to vse se svym obvodakem, gynekologem… tady z toho nic nevykoukas… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama