Problémy s hemoroidy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.10.03 00:18
Problémy s hemoroidy

Chtěla bych se zeptat jestli některá máte stejný problém jako já.

Při porodu jsem si vytlačila hemoroid a teď mi dělá potíže když musím na velkou, je to hrozná bolest.

Nevíte co se s tím dá dělat???

Máte některá nějakou vyzkoušenou léčbu???Moc děkuji za rady

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kocour
Stálice 81 příspěvků 09.10.03 14:14
Problémy s hemoroidy

Moje manželka měla porodu podobné problémy a tak nezbylo nic jiného než jít za chirurgem zabývajícím se hemoroidy a ten jí v místním znecitlivění ty uzle vyřízl. Sice to pak bolelo skoro stejně, ale asi jen tři dny a pak čím dál míň, takže jsme ani nešli na doporučenou kontrolu a domluvili to telefonicky, že je vše OK. Před tím zkoušení masti (Lioton gel, Heparoid apod) moc nepomáhaly a štípaly.

Zdenda

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 09.10.03 15:43
Problémy s hemoroidy

Ahojky,

i já jsem s tím měla i před porodem a při porodu problémy. Div ne, že se na mě celá porodnice chodila dívat. Něco takového tam prý už dlouho neměli. Nicméně během týdne se to vstřebalo a od té doby mám pokoj. Ono to zase přijde, ale teď mám klid. Slyšela jsem o bezbolestné cestě v nějaké reklamě snad Proctoclinik?

Ahoj Veronika

Anonymni  12.10.03 23:01
Problémy s hemoroidy

Ahoj, taky jsem to zažila, brrr je to hnusná bolest, já jsem si při tom pokaždý zařvala (když doma nikdo nebyl :-)) Rada lékaře v porodnici - strkat to tam zpátky, mazat. Osvědčená rada mé maminky: 1. Vydržet, přejde to. 2. Sedět na tvrdém. 3. Netahat těžké věci. Tak hlavu vzhůru!

Katka

Anonymni  13.10.03 07:00
Problémy s hemoroidy

já jsem to mazala TeeTree olejem a za 2 dny to bylo pryč tak to můžeš zkusit.

Anonymni  13.10.03 11:22
Problémy s hemoroidy

I já s tím měla potíže v těhotenství i po porodu. Bolelo to vevnitř i venku. Ze začátku jsem používala na radu gynekoložky Preparation čípky i mast, pochopitelně opatrně zastrkávala a během pár dní se to uklidnilo, ale nezmizelo !! Teď přemýšlím, že bych taky zkontaktovala Proctoklinik (taky na doporučení gynekoložky-staré, ale skvělé praktičky). Tvrdí, že to nemám tak strašný, že viděla horší (asi jako každý doktor), ale mně to vadí. Na té klinice používají laser a prý se skvělými výsledky. Klasickou operaci na chýře mi nedoporučovala, prý viděla na vlastní oči, že to nemá valné výsledky. Irena.

Iris02
Nováček 10 příspěvků 13.10.03 11:45
Problémy s hemoroidy

Omlouvám se, ten předchozí příspěvek je můj. :-))

naivnikacatko
Kecalka 140 příspěvků 14.10.03 21:35
Problémy s hemoroidy

ahoj, ani me tahleta neprijemnost neminula, i kdyz predtim jsem s tim nikdy problemy nemela - ani v tehotenstvi. po porodu to trvalo tak asi dva mesice.. kdyz jsem zacala krvacet, sla jsem k doktorce a ta mi doporucila akorat pit hodne vody, jist zeleninu a jogurty, proste snazit se mit tak trosicku porad prujem a hlavne na zachode nikdy moc netlacit. no a pak uz nevim presne za jak dlouho, ale preslo to samo. nastesti :)

naivni kacatko

Anonymni  10.01.04 18:09
Problémy s hemoroidy

Ahoj, ja jsem mela problemy s h. uz pred tehotentvim. Byla jsem se lecit v Proctoclinic, je pravda, ze vzdy po zakroku mi h. zmizely, ale casem se opet vytvorily a zakrok bylo nutne opakovat. Zakroky na Proctoclinic jsou bezbolesne a ambulantni, jenom co vas ale bude bolet je jejich cena. Co se pamatuji, tak za 1 zakrok chteji pres 2.000Kc a ja jich absolvovala 7. Bohuzel klid ale nemam dodnes, je to jen kratkodoba uleva.

Ted budu radeji investovat do mimi, nejak to preziju. Je to marny boj. :-?

Anonymni  12.01.04 14:10
Problémy s hemoroidy

Dobre su sedacie kupele z dubovej kory (da sa kupit v lekarni) - zohriat viac vody do toho nasypat dubovu koru a nechat vyluhovat. Potom precedit a naliat do lavora, do ktoreho treba ponorit zadocek - :,-(nut si na asi 10-15 minut (voda ma byt tak horuca ako vydrzite). Najlepsie je to vecer, da sa to aj vo vani, len treba viac vody. Aplikovat 3-4 tyzdne. Alebo mazat mastickou Aviril H, tiez zabera rychlo. LuciaM

Anonymni  12.01.04 16:31
Problémy s hemoroidy

to je pravda, ale to zmirnuje jen priznaky, ale neodstranuje pricinu. Takze pouze kratkodoba pomoc :-[

Anonymni  21.04.05 14:17

Je možné, aby se mi vytvořily hemeroidy i po silném dávivém kašli? 8O Nikdy předtím jsem to neměla, na stolici chodím bez problémů a krev zatím nebyla.

kelinka
Kecalka 472 příspěvků 21.04.05 14:38

Ahoj,
taky jsem měla tento problém.Kojila jsem do 6měsíců a celou dobu jsem se nemohla pořádně a bezbolestně vy…Dávala jsem si čípky,to jediný mi pomohlo od bolesti.Přestalo to až když jsem po 6 měsících začala malýho přikrmovat,takže né všechno co jsem vypila šlo do mlíka.
Jinak mi máma radila vypít po ránu teplou vodu,za chvíli jdeš a neni to tuhý :? ,ale mě to moc nepomáhalo.

sarks
Povídálka 42 příspěvků 10.05.05 17:07

zatlačovat ,vydržet a mazat a přejde to samo aspon u mně to zabralo,

Kubinka
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 06.06.05 20:31

Ahoj všichni,
Ani mě se tenhle problém nevyhnul obloukem. Měla jsem s hem. problémy už před porodem, ale to bylo jen trochu. Pokud jsem neměla tuho, tak to šlo. Občas to zazlobilo, já to namazala Avirilem H a bylo to dobré.
Po porodu mi to vyhřezlo hodně, dlouho mě to trápilo a trápí. Zamačkáváním se nic moc nevyřeší. Ta sliznice už nikdy taková nebude. Mě pomáhali čípky a mastička, stále pomáhají. Mám s tím problémy do dnes. Zrovna si pohrávám s myšlenkou zajít za chirurgem, zatím jen pro radu. Nechce se mi jít u nás do nemocnice si lehnout na chíru. Nejradši bych to řešila ambulantně.
Jinak ty koupele jsou také dobré, ale jak už tu někdo psal - ani čípky, mast, koupele, zamačkávání…atd., neřeší problém jako takový. Zkus se poradit s lékařem. Já to asi půjdu udělat také, mám strach co by to udělalo po druhém porodu. Držím palečky :D, nám všem!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Reklama