Problémy s menstruací a antikoncepcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

creaminess
Stálice 54 příspěvků 11.07.18 14:28
Problémy s menstruací a antiko

Ahoj holky.
Vím, že se toto téma tady asi omílá pořád dokola, ale přiznám se, že jsem můj „problém“ tady nenašla (nebo špatně hledám :) ).
10 let /od 17 let/ beru antikoncepci. Za tu dobu jsem vystřídala celkem 3 typy, teď jsem asi 4 roky na Belaře. Nikdy jsem s antiko neměla problémy, nicméně mi poslední dobou začla haprovat menstruace. Nejdřív jsem jeden měsíc ms nedostala, další ano - docela silnou, teď zase nic. Volala jsem na gyndu, prý je to normální. Já teda nevím, ale v 27 letech mi to prostě příjde zvláštní. Nechci nic podcenit, jiné problémy nemám, prý to není na vyšetření. Trvaly byste na vyšetření? Měly jste s tím nějaké pozdější problémy? Nemám z toho dobrý pocit. Těhotná nejsem, beru opravdu pravidelně :nevim:. Taky si říkám, že po téhle době (10 let užívání) by nebyl problém s pozdějším početím? Díky moc, hezký den :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >