Reklama

Problémy s výtokem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 19:56
Problémy s výtokem

Dobrý den. Je mi 15 let a moc tomu nerozumím.. Jestli by jste mi někdo mohl poradit, co dělat. Poslední dobou mám problém se silným výtokem. Někdy to i cítím, jak ze mě vytéká. A je toho více než obvykle. Je to velmi nepříjemné. Nevím, co to znamená. Poradili byste mi prosím? U gynekologa jsem ještě nikdy nebyla :/ Děkuji.

Reklama

Reakce:

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 27.07.18 20:02

Určitě by nebylo od věci zajít na gynekologii, tam se dozvíš víc, než na internetu. Není se čeho bát, není to nic strašného. :kytka: Máš vypozorováno, v které části cyklu je výtok nejsilnější? Před menstruací, po ní? Jak výtok vypadá? Je bílý, hlenovitý, zapáchá?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 20:55

Záleží jakého typu je, ono to v takovém věku je normální, jenže já to normální neměla, nejdřív jsem to řešila s lékárnou nějakýma pilulkama a pak koupila gel na intimní hygienu, kterou už používám normálně a když to z té lékárny nepomohlo, zašla jsem na gyndu ačkoliv jsem byla stále panna a dal mi na to antibiotika a v pohodě. Většinou nějaký výtok je ale spíš jen špinění už a jen v období před menstruací třeba☺️

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1631 příspěvků 27.07.18 22:01

Tak záleží na tom,jestli a nebo jak dlouho už máš menstruaci. Já trpím má výtoky od té první a někdy to bylo šílené. Na gyndu jsem chodila a podle už tří doktorů je tohle normální,někdo má prý produkci hlenu větší. Srovnalo se mi to až po těhotenství. Ale pro jistotu bych si na gyndu zašla,udělají ti kultivaci a budeš klidnější.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama