Problémy s výtokem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 19:56
Problémy s výtokem

Dobrý den. Je mi 15 let a moc tomu nerozumím.. Jestli by jste mi někdo mohl poradit, co dělat. Poslední dobou mám problém se silným výtokem. Někdy to i cítím, jak ze mě vytéká. A je toho více než obvykle. Je to velmi nepříjemné. Nevím, co to znamená. Poradili byste mi prosím? U gynekologa jsem ještě nikdy nebyla :/ Děkuji.

Reakce:

Kathleena
Kecalka 112 příspěvků 27.07.18 20:02

Určitě by nebylo od věci zajít na gynekologii, tam se dozvíš víc, než na internetu. Není se čeho bát, není to nic strašného. :kytka: Máš vypozorováno, v které části cyklu je výtok nejsilnější? Před menstruací, po ní? Jak výtok vypadá? Je bílý, hlenovitý, zapáchá?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 20:55

Záleží jakého typu je, ono to v takovém věku je normální, jenže já to normální neměla, nejdřív jsem to řešila s lékárnou nějakýma pilulkama a pak koupila gel na intimní hygienu, kterou už používám normálně a když to z té lékárny nepomohlo, zašla jsem na gyndu ačkoliv jsem byla stále panna a dal mi na to antibiotika a v pohodě. Většinou nějaký výtok je ale spíš jen špinění už a jen v období před menstruací třeba☺️

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1972 příspěvků 27.07.18 22:01

Tak záleží na tom,jestli a nebo jak dlouho už máš menstruaci. Já trpím má výtoky od té první a někdy to bylo šílené. Na gyndu jsem chodila a podle už tří doktorů je tohle normální,někdo má prý produkci hlenu větší. Srovnalo se mi to až po těhotenství. Ale pro jistotu bych si na gyndu zašla,udělají ti kultivaci a budeš klidnější.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >