Křeče v těhotenství

Anonymní
26.1.21 15:23

Problémy v tehotenstvi svalstvo

Dobrý den maminky, chci den optat, jsem dnes 10+1 tt, a ted k problému.. nevím zda to k tomu patří ale cca před dvěmi týdny se mi zamotala hlava a spadla na ledničku a spadla mi flaška alkoholu na hlavu z ledničky, to bylo v pohodě jen jsem byla ten den malatnejsi, zlomila jsem koště a rizla se o nej ale teď k problému.. od te doby cca 4 dny poté jsem měla hrozné křeče v břiše a hrozny průjem a bolesti hlavy pak jsem si vzala imodium a přestalo to jen občas hlava bolí ale cca ty dva týdny mi hrozné skube v ruce, přesněji v paži, už ty dva týdny nemůžu poradně spát pravidelně se budim ve 3 ráno a mám hrozny zaskuby a tikani v pravé ruce je to občasné trochu bolestivé ale spis nepříjemné ze jsem z toho nervni navíc i unavená jak díky tomu nemohu spát, nevíte zda by to mělo spojitost s tou flašku co mi spadla na hlavu nebo či to koště jak jsem se pravé do te pravé ruky rizla (ale i tak mi to prijde nesmysl abych po tom měla něco takového) několikrát jsem se rizla a nic.
nevíte co s tím dělat? Jsem už unavená a je to nepříjemný si snad tu ruku i urvu už 😂
A ještě jedna otázka, vždy jsem trpěla nízkým tlakem ale od tehotenstvi mám prý hodně zvýšený tlak navíc miminko by mělo být dnes 11+3 tt Ale dnes nám prvotrimestriánim screeningu řekli ze odpovídá 10+1, myslite ze též to je normální a nemám si dělat obavy? Děkuji moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
392
26.1.21 15:33
@Anonymní píše:
Dobrý den maminky, chci den optat, jsem dnes 10+1 tt, a ted k problému.. nevím zda to k tomu patří ale cca před dvěmi týdny se mi zamotala hlava a spadla na ledničku a spadla mi flaška alkoholu na hlavu z ledničky, to bylo v pohodě jen jsem byla ten den malatnejsi, zlomila jsem koště a rizla se o nej ale teď k problému.. od te doby cca 4 dny poté jsem měla hrozné křeče v břiše a hrozny průjem a bolesti hlavy pak jsem si vzala imodium a přestalo to jen občas hlava bolí ale cca ty dva týdny mi hrozné skube v ruce, přesněji v paži, už ty dva týdny nemůžu poradně spát pravidelně se budim ve 3 ráno a mám hrozny zaskuby a tikani v pravé ruce je to občasné trochu bolestivé ale spis nepříjemné ze jsem z toho nervni navíc i unavená jak díky tomu nemohu spát, nevíte zda by to mělo spojitost s tou flašku co mi spadla na hlavu nebo či to koště jak jsem se pravé do te pravé ruky rizla (ale i tak mi to prijde nesmysl abych po tom měla něco takového) několikrát jsem se rizla a nic.
nevíte co s tím dělat? Jsem už unavená a je to nepříjemný si snad tu ruku i urvu už 😂
A ještě jedna otázka, vždy jsem trpěla nízkým tlakem ale od tehotenstvi mám prý hodně zvýšený tlak navíc miminko by mělo být dnes 11+3 tt Ale dnes nám prvotrimestriánim screeningu řekli ze odpovídá 10+1, myslite ze též to je normální a nemám si dělat obavy? Děkuji moc.

Abych pravdu řekla, tak jak s napsala že ti spadla flaška na hlavu a pak to koště, tak jsem měla záchvat smichu🤣já vím směšně to není, ale jsi smolarka😄.Jinak k tomu problemu, tady ti asi přesně nikdo neřekne, měla jsi hned mazat k lékaři, už to toceni hlavy😑.Chlap nebo. kdokoliv ať tě tam co nejdriv odveze, jsi těhotná a není to sranda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 15:35
@Mayaa007 píše:
Abych pravdu řekla, tak jak s napsala že ti spadla flaška na hlavu a pak to koště, tak jsem měla záchvat smichu🤣já vím směšně to není, ale jsi smolarka😄.Jinak k tomu problemu, tady ti asi přesně nikdo neřekne, měla jsi hned mazat k lékaři, už to toceni hlavy😑.Chlap nebo. kdokoliv ať tě tam co nejdriv odveze, jsi těhotná a není to sranda

Chápu je to fakt k smíchu ale v tu chvíli jsem jen brecela 😅 hlavně když řídím tak nemůžu volantem poradně točit na pravou stranu jak kdyby prostém ruka byla chvílemi nefunkční, no doufala jsem ze pokud nezacnu krvacet či tak ze vše bude vporadku ale pro jistotu zítra zajdu k tomu dr :) dekuju moc :)

• Citovat
  • Nahlásit
392
26.1.21 15:42
@Anonymní píše:
Chápu je to fakt k smíchu ale v tu chvíli jsem jen brecela 😅 hlavně když řídím tak nemůžu volantem poradně točit na pravou stranu jak kdyby prostém ruka byla chvílemi nefunkční, no doufala jsem ze pokud nezacnu krvacet či tak ze vše bude vporadku ale pro jistotu zítra zajdu k tomu dr :) dekuju moc :)

Jaj😄že pokud nezačnu krvácet 😄no ono můžeš krvácet i uvnitř, může prasknout cevka v hlavě a je průser, kamarádka tak ochrnula a je na invalidním důchodu. maz co nejdriv k lekari :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.1.21 15:45

@Mayaa007 jej nestraš 🙀 jinak kamarádky je mi moc líto :( určitě hned zítra se vydám k dr :)

• Citovat
  • Nahlásit
392
26.1.21 15:52
@Mayaa007 píše:
Jaj😄že pokud nezačnu krvácet 😄no ono můžeš krvácet i uvnitř, může prasknout cevka v hlavě a je průser, kamarádka tak ochrnula a je na invalidním důchodu. maz co nejdriv k lekari :hug:

Nespadlo ji nic na hlavu😄ale furt ji bolela hlava a ignorovala to.Ale když spadne flaška na hlavu dobrý to není, ještě právě i to ochrnuti ruky…Tak ať vše dobře dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
26.1.21 15:53

Jsem to tam napsala sama sobě, ale to pochopíš, že je to pro tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
26.1.21 15:55

Já bych si tipla, že sis hnula se zadama. Určitě bych šla k doktorovi. 11+3 a 10+1 není tak moc velky rozdíl. Na začátku se to liší, buď v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.2.21 10:08

TAK byla byla u dr z tou rukou a předepsat mi magnezium a guajacuran na uvolnění svalu, musím vám říct ze po tom guajacuranu jsem jak opilá 😂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat