Probuzení z narkózy

54
7.3.21 18:32

Probuzení z narkozy

Čau holky, čeká mě v květnu operace. Samotné operace se nebojim, ale mám takovou zvláštní fobii a strašně se bojim, ze po probuzení z narkozy nebudu vidět, nebo nebudu moct ovládat tělo a tak… prosím jaké mate zkušenosti těsně po probuzení vy? :lol: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18281
7.3.21 18:34

Dvakrát. Je to jako když se vzbudis. Jednu se mi chtělo blejt, podruhé jsem to řekla a prý to anesteziolog zohlední a asi fakt jo, špatně mi nebylo vůbec. Bolelo to asi půl hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
7.3.21 18:43

@Michalka26 Úplně v pohodě…v narkóze jsem za poslední roky byla několikrát vždy naprosto v pořádku…vůbec nic mi nebylo.Ale pamatuji se že zhruba před 20lety mi bylo strašné zvracela jsem půl dne…

Příspěvek upraven 07.03.21 v 18:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
7.3.21 18:43

V narkóze jsem byla pokud dobře počítám 5×, probuzení z narkózy je jako když se probudíš na budík po dvou hodinách spánku :mrgreen: Vypozorovala jsem, že po plánovaných operacích jsem byla při smyslech rychle a cítila maximálně tak „kocovinu“, po neplánovaných jsem byla hodně spavá a trvalo mi déle, než jsem se vzpamatovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
7.3.21 18:49

U mě probuzení v pohodě, narkózy zvládám dobře. Většinou se člověk probere a je to, jako když jsi děsně unavená, tak zamáčkneš budíka a ještě to zalomíš.
Ale zažila jsem na pokoji spolupacientku, co po narkóze děsně vyváděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1837
7.3.21 18:50

Normálně, jako když se vzbudíš. Bolela mě vždy jen ta operační rána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2089
7.3.21 18:53

Byla jsem 6× a uplne v pohode :-) zadny strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 18:57

Já mám za sebou na podzim dvě. Jedna po laparoskopii a druhá po 3 hodinové plastické operaci. Po té laparce jsem se vzbudila, zvracela a pořád jsem usínala a to jsem byla jen ambulantně. Bylo mi zle až do druhého dne do rána ještě doma. Ale věděla jsem to, doktor mi dával antiepileptikum(jsme vyléčený epileptik) a nějaký lék, aby předešel alergické reakci na anestetikum, protože mám v anamnéze nesnášenlivost určitých léků. Druhý anesteziolog se tomu vysmál a nic nepřidával a probudila jsem se naprosto v pohodě i po tak dlouhé operaci.

• Citovat
  • Nahlásit
3276
7.3.21 19:26

Já jen jednou kvůli revizi. Narkoza je jako cvak - zavres oči a najednou je zase otevřená a jsi naprosto vzhůru. Já teda žádná únava nebo dospavani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3701
7.3.21 19:46
@Michalka26 píše: Čau holky, čeká mě v květnu operace. Samotné operace se nebojim, ale mám takovou zvláštní fobii a strašně se bojim, ze po probuzení z narkozy nebudu vidět, nebo nebudu moct ovládat tělo a tak… prosím jaké mate zkušenosti těsně po probuzení vy? :lol: :srdce:

Měla jsem 38 narkóz a vždy úplně v pohodě. Poprvé jsem se bála samotné narkózy, ale u těch dalších jsem se těšila na ten pocit usínání. Probouzení úplně v pohodě, nebyla jsem zmatená, unavená, nechtělo se mi zvracet… ale u každého to může být jiné. Držím moc palce, ať operace dobře dopadne a ať je i ta narkóza v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
7.3.21 19:56

Moje probuzení v pohode, ale ne jako po dlouhem spanku - postupne, ale jako kdyz rozsviti zarovku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15951
7.3.21 19:56

Byla jsem 5×, zkušenosti jak kdy, záleželo na délce zákroku, na tom jak byl zakrok náročný pro tělo. Zkušenosti mam se zvracením, nebo probuzením uplne v pohodě, ale taky bohužel s probuzením v příšerných bolestech. Pak se ukázalo, že mi zapomněli dát nějakou látku - oblbovak a ja pak cítila úplně všechno, to bylo opravdu peklo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
286
7.3.21 20:03

11 narkóz, celkové i lokální. Vždy to bylo srrašné. Pokaždé zvracení, 2 dny totálně nepoužitelná. Mé tělo narkózy nezvládá. Pokaždé jsem musela dostat infuze, abych se z toho nějak dostala. Ale já jsem obecně hodně uzvracený a citlivý člověk. Narkózam se vyhýbám hako čert kříže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8920
7.3.21 20:06

@Lollitka Též mám ráda ten pocit usínání :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3701
7.3.21 20:09
@Annabela11 píše:
@Lollitka Též mám ráda ten pocit usínání :D

Jj, je to příjemné, i když hodně rychlé většinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat