Proč mi je zle

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
6.7.22 08:51

proč mi je zle

Ahoj potřebuji radu. beru HA už 5 let a tohle se ještě nestalo. už je to asi víc jak týden. mám hroznej pocit na zvracení. když jedu v autě chci zvracet když vynáším koš chci zvracet. prostě u nechutnejch věcí mám pocit na zvracení ale fakt velkej tohle sem nikdy nemela. podle testu těhotná nejsem. a přecitlivělá taky ne byla sem to dítě které žere hlínu a nikdy mi vynášet odpadky nepřišlo nechutné jako né až tak že chci zvracet. nezvracím. k doktorce nejdu ta řekla že jen pocit jí nezajímá. takže budu doktorku měnit ale to teď taky nejde protože mam ještě jeden problém. mam adi už 3 týdny průjem a to takovej že na záchodě snad pomalu i spím. takže nemůžu ven a někam jít. nestalo se tohle už někomu nevíte co to může bejt doktorce volat nebudu max na pohotovost ale na tu to asi neni. :nevim: černé uhlí nezabírá. myslíte že můžu bejt těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1726
6.7.22 08:54

Tak pokud máš tak dlouho průjem, tak už to snad není jen pocit. Doktorce zavolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
6.7.22 08:55
@janaana1 píše:
Ahoj potřebuji radu. beru HA už 5 let a tohle se ještě nestalo. už je to asi víc jak týden. mám hroznej pocit na zvracení. když jedu v autě chci zvracet když vynáším koš chci zvracet. prostě u nechutnejch věcí mám pocit na zvracení ale fakt velkej tohle sem nikdy nemela. podle testu těhotná nejsem. a přecitlivělá taky ne byla sem to dítě které žere hlínu a nikdy mi vynášet odpadky nepřišlo nechutné jako né až tak že chci zvracet. nezvracím. k doktorce nejdu ta řekla že jen pocit jí nezajímá. takže budu doktorku měnit ale to teď taky nejde protože mam ještě jeden problém. mam adi už 3 týdny průjem a to takovej že na záchodě snad pomalu i spím. takže nemůžu ven a někam jít. nestalo se tohle už někomu nevíte co to může bejt doktorce volat nebudu max na pohotovost ale na tu to asi neni. :nevim: černé uhlí nezabírá. myslíte že můžu bejt těhotná?

Nenech se odbýt. Tak dlouhý průjem není normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
6.7.22 08:57

Jo a k tomu těhotenství - pochybuju. Kdybys měla “příznaky” tak dlouho, dávno máš pozitivní test. Ty příznaky způsobuje hormon hcg, který právě detekují ty testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27589
6.7.22 08:58
@janaana1 píše:

Pokud jsi s tímhle šla na gynekologii, tak se lékařce nedivím, že ji to nezajímá. S tímhle máš jít k praktikovi. Zřejmě máš poruchu tráveni, měla jsi být u lékaře už dávno a pokud máš dlouhodobý průjem, tak ti už nefunguje ani ta antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.7.22 09:06

@Janli šla sem k praktické kdo se tu baví o gyndě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
6.7.22 09:15
@janaana1 píše:

Dělala ti výtěr ze zadku? Brala krev?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41660
6.7.22 09:16
@janaana1 píše:

No cele jsi to napsala zmateně. Pokud jsi doktorce rekla, ze mas průjem, tak ti tezko mohla odpovědět, ze ji pocit nezajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.7.22 09:16

@Russet poslala me domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.7.22 09:19

@vokishka to se stalo. mám taky už 3 měsíce kašel a nikdo neví z čeho doktorka mě dopuje codeinem a nic. max na rentgenu sem byla a tam nic nebylo jako na plicích. tak nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44022
6.7.22 09:20
@janaana1 píše:
@Russet poslala me domu

Jdi tam znovu. Nech se vyšetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1726
6.7.22 09:21
@janaana1 píše:
@Russet poslala me domu

Doktorka tě s třitydenním průjmem poslala domů se slovy, že ji pocit nezajímá 🤔?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8772
6.7.22 09:22

Tři týdny průjem, to je dehydratace jak Fík. S tím bych si nezahravala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.7.22 09:43

@Suelinda ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.7.22 09:45

@Suelinda zveda to sestra at doktorku neotravuju a kdyz uz me prepoji doktorka rekne to same

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat