Proč nefunguje očkování proti rakovině děložního čípku?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Viktorka2017
Nováček 8 příspěvků 13.02.19 18:53
Proč nefunguje očkování?!

Jak je možné, že když jsem očkována proti rakovině děložního čípku ve 13-ti letech, čili před prvním pohlavním stykem, tak mám podezření na lehkou displazii děložního čípku(předrako­vinový stav)?!
Pokud se to potvrdí, budu to řešit se svými právníky :pocitac:

Reakce:
Medičkaa
Kecalka 270 příspěvků 11 inzerátů 13.02.19 18:55

protože očkování nechrání úplně proti všem typům viru, které mohou onemocnění způsobit

Prof. Farnsworth
Kelišová 6085 příspěvků 13.02.19 18:58
@Viktorka2017 píše:
Jak je možné, že když jsem očkována proti rakovině děložního čípku ve 13-ti letech, čili před prvním pohlavním stykem, tak mám podezření na lehkou displazii děložního čípku(předrako­vinový stav)?!
Pokud se to potvrdí, budu to řešit se svými právníky :pocitac:

Řešit s právníky to můžeš, ale šance na výhru se limitně blíží nule… Očkování je prevence která nezaručuje to, že neonemocníš (navíc to ani nikde výrobce očkovací látky netvrdí).

Očkování je postaveno na tom, že se tělo přinutí vytvářet protilátky (infikuje se nejčastěji oslabený vir…) - to jestli tělo vytvoří dostatek protilátek je pouze na tobě (každý člověk jej jiný).

cecetka
Echt Kelišová 7867 příspěvků 13.02.19 19:00

@Viktorka2017 Nejprve si zjisti, jaky typ viru ti potize zpusobil a proti kterym typum viru jsi se nechala ockovat.
Ani ockovani bohuzel neni 100% jistotou, ze clovek neonemocni.

Maminanamatersky
Kecalka 303 příspěvků 13.02.19 19:01

Muzes si stezovat treba u soudu ve Strasburku, ale nejspis ti to nebude nic platne. HPV viru existuje asi 100 druhu a ockovani chrani jenom proti zlomku z nich. Takze jsi proste mela smulu.. A ani ockovani neznamena nikdy stoprocentni ochranu proti dane nemoci.

Verun83
Echt Kelišová 9253 příspěvků 33 inzerátů 13.02.19 19:04

A kolik to je let, co ses ockovana?
Pokud vim, tohle ockovani se ma opakovat kazdych 5 let. Co mi kdysi davala info na gynde. A hlavne, ockovani neni zadna 100 % ochrana za 1) protilatky sis vubec nemusela vytvotit. za 2) ockovani neobsahuje vsechny viry, ktere rakovinu zpusobuji. S pravnikem nic nevyhrajes.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1477 příspěvků 13.02.19 19:15

Ona ta dysplazie (zvlášť, pokud je mírného stupně), nemusí znamenat předrakovinný stav a nemusí být způsobena infekcí HPV. Vyšetření rozhodně není 100% specifické a citlivé, tzn. může dávat jak falešně pozitivní, tak falešně negativní výsledky. Takže předtím, než poženeš někoho k soudu, tak bych si nechala vyšetření zopakovat.

Jana525
Kelišová 5255 příspěvků 13.02.19 19:17

Protoze tahle vakcina nejen, ze neochrani a ma spoustu vedlejsich ucinku, ale mozna dokonce zvysuje riziko rakoviny delozniho cipku. http://docteur.nicoledelepine.fr/1785-2/
Ani jedne z dcer jsem to nenechala dat, nejsem blazen.
A soud zadny nevyhrajes, to jsi bez sance.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.02.19 19:45

S pravnikem rozhodne nemas sanci :roll: nejdriv si zjisti jaky typ toho viru mas a pak si taky zjisti,proti kterym jsi ockovana,ptze jedno ockovani Te neochrani proti vsem typum toho viru :nevim: a jak uz tu nekdo psal,tak si vubec Tvoje telo nemuselo vytvorit protilatky,nicmene nazor,ze ockovani tu rakovinu zpusobuje,je trosku mimo :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 19:57

@Viktorka2017 s právníky to řešit můžeš, ale podle mě si nic nevymůžeš. Nikdo ti nezaručí, že se vytvoří protilátky a ani očkování nechrání proti všem typům viru.
Moje dítě např. nemá vytvořené protilátky z Hexy. Je jako kdyby byl naprosto neočkovaný. Taky s tím nic nenadělám. Je očkovaný, bylo s tím xy problémů a vedlejších účinků, ale nemoci klidně může chytit…
Protilátky z Priorixu jsem raději nenechala zjišťovat.

marinka5
Echt Kelišová 9523 příspěvků 13.02.19 19:59

@Twixinka proc myslis, ze je ten nazor mimo? Cetla jsem spoustu informaci a diskuzi primo od zen ockovanych proti „rakovine“ delozniho cipku a spousta jich psala, ze bohuzel rakovinou onemocnela, takze to zas az tak mimo neni :(

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.02.19 20:05

@marinka5 nechci se tu poustet do takovych diskuzi,ale vis urcite,ze vsechny ty zeny mely ten vir,proti kteremu jsou ockovane? :nevim: ono je neco jineho,kdyz jsou proti tomu nejakemu typu viru ockovane a onemocni uplne jinym ..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >