Stále se mi o něm zdá

Anonymní
20.3.21 11:35

Proč se mi stale vrací?

Ahoj.
Je to 10 let, co jsme se rozesli s mou prvni velkou laskou. Rozchod byl rychly a pro me velice bolestivý. Nejak se s tim dodnes nemuzu smirit. Ihned po rozchodu, kdyz jsme se potkali, tak jsme oba delali, ze se nezname.
Je to 10 let a deset let se mi kazdy mesic o nem zdá. Vzdy sen ma stejny konec. Vratili jsme se k sobe.
Proc ho ze sebe nemohu dostat? Proc jsem to za 10 let nedokazala vypustit? Proc se ke me ve snech vrací?
Ja uz jsem davno jinde. On take. A i presto to mam stale v sobe. Jak ho ze me dostat pryc? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12715
20.3.21 11:55

Asi to v sobě nemáš dořešené. Asi jsi ho hodně milovala a možná si ho idealizovala a nechala sis ho v této představě.
Pokud se ti o něm zdá, tak se jen usměj, že to byl hezký sen a nepřemýšlej nad tím dál.
Přemýšlíš o něm v této rovině i v realitě? Myslíš na něj? Vyhledáváš o něm informace na sociálních sítích? Máte společné známé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 12:00

@Taky jedna ano, spolecne zname mame. Hodne se kamaradim s jeho sestrou, pres ni jsem se s nim dala i dohromady. Jinak nevyhledavam, ale vyjizdi mi na fb navrh na pratelstvi

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 12:05

Mně se takhle zdá o mém prvním partnerovi už dvacet let. Byla to taky moje první veliká láska, ale měli jsme mezi sebou taky veliký věkový rozdíl. I přes to jsme spolu byli deset let, strašně jsem ho milovala. I když už žiju úplně jiný život a mám už osmnáct let jiného muže, tak na něj často myslím. A asi proto se mi o něm pak zdá.

• Citovat
  • Nahlásit
983
20.3.21 12:12
@Anonymní píše:
Ahoj.
Je to 10 let, co jsme se rozesli s mou prvni velkou laskou. Rozchod byl rychly a pro me velice bolestivý. Nejak se s tim dodnes nemuzu smirit. Ihned po rozchodu, kdyz jsme se potkali, tak jsme oba delali, ze se nezname.
Je to 10 let a deset let se mi kazdy mesic o nem zdá. Vzdy sen ma stejny konec. Vratili jsme se k sobe.
Proc ho ze sebe nemohu dostat? Proc jsem to za 10 let nedokazala vypustit? Proc se ke me ve snech vrací?
Ja uz jsem davno jinde. On take. A i presto to mam stale v sobe. Jak ho ze me dostat pryc? :,(

Neporadim.
Ne, ze bych nechtel, ale neumim.
Tomuto vzpominani na davne lasky nerozumim a nechapu to.
Ale nemyslim, ze to prospiva aktualnim vztahum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 12:16
@carsin píše:
Neporadim.
Ne, ze bych nechtel, ale neumim.
Tomuto vzpominani na davne lasky nerozumim a nechapu to.
Ale nemyslim, ze to prospiva aktualnim vztahum.

Když on si člověk těžko poručí na co myslet, nebo aspoň já to neumím. Ale s tím, že to neprospívá aktuálním vztahům máte pravdu..

• Citovat
  • Nahlásit
7193
20.3.21 12:20

Asi tak úplně jinde nejsi, když tě to dokáže rozhodit. Já takové sny mívám taky, relativně často, ale ráno se budím s dobrou náladou, pousměju se nad tím a hodím to za hlavu :D Takové povyražení bez následků :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
20.3.21 12:29
@Anonymní píše:
Když on si člověk těžko poručí na co myslet, nebo aspoň já to neumím.

Je potreba se naucit to mit pod kontrolou.

Viz perfektni prispevek hned pod tim Tvym od @Michelle_M :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 12:33
@carsin píše:
Je potreba se naucit to mit pod kontrolou.Viz perfektni prispevek hned pod tim Tvym od @Michelle_M :palec:

Já přiznávám, že jsem z toho asi nikdy venku nebyla. Pořád čas od času přemýšlím jak by to bylo kdyby no.. Asi to holt byla fakt láska. Taky jsme se rozcházeli vyloženě z rozumu, protože on nechtěl děti. Láska tam byla pořád.

• Citovat
  • Nahlásit
851
20.3.21 12:38
@Anonymní píše:
Ahoj.
Ja uz jsem davno jinde. On take. A i presto to mam stale v sobe. Jak ho ze me dostat pryc? :,(

Myslím, že důvod je, že to v sobě nemáš uzavřené. Obzvlášť když říkáš, že ten rozchod byl rychlý a bolestivý. Neuzavřené věci jsou dost vtíravé… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 18:38

Mám stejný problém jako ty, akorát s tím rozdílem, že je to teprve 5 let od rozchodu. Taky jsem se s tím doteď nesmířila. A i když mám 3 roky jiného přítele, toho bývalého mám stále v srdíčku a nemůžu zapomenout. Myslím na něj denně a proto se mi o něm také často zdá. Což samozřejmě vůbec neprospívá mému současnému vztahu..

• Citovat
  • Nahlásit
651
20.3.21 18:43

Možná je problém v tom, že současný vztah není lepší, než ta vzpomínková Láska. Od romantismu člověk přešel k pragmatismu a sní o tom romantismu, kterého se z pragmatického důvodu nedostává.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
20.3.21 18:50
@Taky jedna píše:
Asi to v sobě nemáš dořešené. Asi jsi ho hodně milovala a možná si ho idealizovala a nechala sis ho v této představě.

Z vlastní zkušenosti souhlasím. Také jsem měla v sobě nedořešený vztah s milovaným mužem a podařilo se mi odpoutat se. Bylo to taky po desetiletí a taky se mi o něm pravidelně zdálo, i když jsem měla vztahy s jinými. Znovu jsem se s ním dala dohromady, i když je už ženatý. :? Ten (už definitivní) konec byl strašný. Bylo to hodně divoké období a na dlouhou dobu mě to zkolilo, ale teď už jsem v pohodě. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 19:47

Mozna ho nekde v sobe stale miluju. Protoze vzpominka na nej je bolestiva, velice intenzivni, az mraz beha po zadech. Jinak ano, ted mam vztah, ale je to totalne na spadnuti a jdeme pomalu od sebe. Ale tyhle stavy jsem mela, i kdyz jsem byla stastna a zamilovana. Proste ho mam na sobe jak cejch

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 20:17
@Aquarius79 píše:
Možná je problém v tom, že současný vztah není lepší, než ta vzpomínková Láska. Od romantismu člověk přešel k pragmatismu a sní o tom romantismu, kterého se z pragmatického důvodu nedostává.

U mě to tak asi bude.. Prostě už jsem nikdy pak nezažila takovou lásku jako s ním, i když vím, že je to vůči mému manželovi nefér. Ale abych zas nepřeháněla, svého muže miluji, ale s ním to prostě bylo „to ono“.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat