Proc mi nejde otěhotnět?

Anonymní
23.7.14 15:11

proc to nejde?

Ahojky rada bych se zeptala, muze byt problem otěhotnět z důvodu opakovaných zanetu? nechavame volny průběh od září a stále se nedaří už mě to stve, s prvním to bylo hned.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

23.7.14 15:13

Ahoj a radila jsi se s gynekologem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.14 15:19

Ahoj, ne neradila, začala jsem brát femibion listovku a to je tak vse, chtela bych aby to vyšlo prirozene bez leku.

• Nahlásit
  • Citovat
23.7.14 15:20

Problém otěhotnět může způsobit milion věcí, záněty samozřejmě ano..nepíšeš jaké, ale to může být jedno.. Před IVF se třeba doporučuje mít v pořádku zuby, aby nebyl tam nějaký zánětlivý dlouhodobý problém a nezvyšovalo to riziko neúspěchu. A pokud máš záněty gynekologické, tak to je snad jasné, že to tam těžko bude fungovat jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.14 15:26

Já měla zánět močových cest a ledvín a po doléčení mĕ bylo řečeno že otĕhotnĕní to již nebrání, ale taky to zatím nejde. Beru Inofolic což je doplněk stravy volně prodejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.7.14 15:30

Gynekolozka mi minule řekla že už je to v pohodě a nebaví mě to resit furt dokola když se to vraci, jediny co tak dělat preventivne vyplachy, ale je to blbe když se snazime.

• Nahlásit
  • Citovat
48897
23.7.14 15:30

Zanety gynekologicke? Tam samozrejme problem byt muze a popravde kdyby byl a doslo napr. k nejakym srustum, tak tam uz ti leky moc nepomuzou (Fembion a listovka uz vubec ne).
Jsou dve ruzne veci. Jedna je vysetrit, zda je vsecko OK, pokud ano, muzete se v pohode snazit doma jen s branim vitaminu, dokud na to budete mit naladu a energii.
Pokud ne, zalezi, jak je problem zavazny, a je zcela na vas, zda ho budete chtit dale resit. Ale bez jakehokoliv vysetreni vam na otazku „proc to nejde“ neodpovi sebelepsi diagnostik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.14 15:35

Mĕ řekla že je důležitá prevence. Bavlněné spodní prádlo, žádné jeansy aby mohl spodek „dýchat“ a miktoby neměli šanci se množit, od té doby close držím jejich rad tak jsem na nic netrpěla ;) f

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
299
23.3.15 07:58

Ahojky taky nám nejde otěhotnět a jsem už ze sebe sklamana :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu