Procházky s kočárkem Plzeň 2019

13.10.19 20:10

procházky s kočákem Plzeň 2019

Hledam maminku na prochazky vi jine akce v Plzni.Mam cervencoveho chlapecka, bydlim na Borech, je mi 34.Najde se nejaka mamina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

271
17.10.19 13:34

Ahoj, já mám holčičku 18 měsíců a jsem z okresu Plzeň - jih. Do plzně jezdíme často do dětského koutku v Galerii Dvořák, ale na to je Tvůj chlapeček zatím ještě malý, viď :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.19 20:15

@Kajcatko : na to je maly, ale do Galerie chodim odpoledne obcas cvicit, tak kdyby ti v koutku hlídal někdo jiný:-) můžeš se přidat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
25.10.19 13:43

@radulikx A na co chodíš? Oni v koutku i hlídají, ale je to až od dvou let, tak nevím, jestli bych to zvládla ukecat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 20:10

Ja to stridala, ted po cisari zacinam nejake lehci posilovani jako pilates, jogu, rovna zada,…vetsinou jsem si pak zasla do sauny kdyz uz jsem tam byla.Ale tak muzem klidne navazat kontakt, ja budu chodit i za pul roku.Moje kamosky s kocarkem se nejak nemuzou odtrhnout od ditete, nebo nezapojujou manzela, mne to i za to jedno vynechane kojeni stoji za to. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.11.19 22:17

Ahojky sem tu nova a sem z Plzně nemám tu žádné kamarádky mám holcicku jménem ema a budou ji 3 měsíce a chtěla bych se scházet s nějakou mámou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama