Podchlazené dítě

37
21.1.21 18:22

Prochladnutí

Ahoj, šla jsem dnes s dcerou (3r) ven. Původně jsme chtěly jít jen na procházku, tak jsem ji oblékla punčochy a teplé kalhoty, ale ne nepromokave. Potkaly jsme ale známe a šly tedy s nima na pole kde děti bezkovaly. Dcera dělala blbiny s dětmi. Za hodinu jsme šly domu. Tam jsem zkontrolovala jestli má dcera teplé nohy a ruce. Mela. Bohužel jsem ji ne svlékla kalhoty, pze jsme hned šly něco dělat a ona že si je nechá. Za další hodinu jsem ji šla koupat a zjistila jsem že má vlhký a studený zadek. Ne mokrý, ale vlhký :(. Tak jsem ji dala pořádně teplou koupel. Teď se bojím že bude nemocná, nebo že bude mít zánět mocaku. Byla v tom necele dvě hodky. Co si o tom myslíte? Jsem pitomá, já vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6392
21.1.21 18:59

@Aijka stane se. Dej jí na noc teplé oblečení, třeba i ponožky. Udělej cibuli s medem, teplý čajík, polévku a uvidíš. Buď bude nachlazená, nebo jen rýma. Uvidíš. A příště budeš vědět, že je lepší sebou vždy vzít do tašky oblečení navíc a i přesto se to občas nepovede. Není důvod být na sebe naštvaná. My jsme taky na Štědrý den pořádně promokli. Vycházeli jsme z domu, svítilo sluníčko, teplo a než jsme přišli na hřiště přišel slejvak, my promokli. Dítě z toho pak mělo dva dny rýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 19:12

@janickaIII no, někdy se zadari. Jsem na sebe fakt naštvaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9761
21.1.21 19:45

Myslím, že jí nic nebude a ani bych to nenazývala podchlazením. Nicméně si neumím představit, že bych přišla s dítětem z pole, kde je sníh a nechala jí doma v tom samém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 20:14

@AnastazieB ten název „podchlazene dítě“ jsem ale nenapsala já :think:. No ono to vzniklo tak, že mi volala máma hned jak jsem přišla. Telefonovala s dcerou videohovor. Říkala jsem si až dotelefonuji, tak půjdeme do vany. Jenže jsem pak ještě dávala nádobí do myčky a prostě se to nejak protáhlo. A jsou to takové teplé kalhoty které ji někdy dávám i doma, takže to nebylo tak divný. A ona na tom poli jen behala, ani jsem ji neviděla že by si někde sedla na zadek :?.
Myslíš že z toho teda spíš nic nebude?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9761
21.1.21 21:05

@Aijka aha, promiň, já jsem si všimla, že je název upravený, ale myslela jsem že opačně.
Ne, nic z toho nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 21:10

@AnastazieB děkuji :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1596
21.1.21 21:11

Myslím, že jses dobrá, že se ti to stalo poprvé až u tříletého dítěte :lol: Mě se občas stává, že to neuhlidam, a některé dítě venku prochladne, no… Někdy z toho je rýma a někdy ne. Teď se mi stalo, že si děti pustily nepozorovaně do vany studenou vodu. Jedno má rýmu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 21:17

@Platanka tak to mě teď trošku potěšilo :mrgreen:. Díky. Já jsem trošku psycho ze všeho a hned mě vše rozhodí. Pořád ji říkám ať si nikde neseda atd a pak ji nechám v mokrem (studeném, vlhkém). Ale zase si říkám že kdyby ji to studilo tak mi to řekne. No nevím. Snad bude ok. A tvoje děti jsou teda celkem otuzilci :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14642
21.1.21 22:25

@Platanka můj devitilety se koupe jedině ve studené :lol:
@Aijka neměla ten zadek vlhký třeba od toho, jak jí bylo doma v tolika vrstvách horko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
21.1.21 22:40

@Tamtama napadlo mě to, ale ne. Mela mokrý i kalhoty :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14642
21.1.21 23:11

@Aijka ber to tak, že kdyby jí to vadilo, tak by si je sundala.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
22.1.21 08:48

Dětem jsou takový věci jedno a většinou se to obejde bez následků naštěstí :lol: příště si už ji ohlídáš, člověk proste občas zapomene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
22.1.21 08:59

@Semtex díky. Jojo, prostě nějaký zkrat :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu