Prodej dětských bot

9446
3.11.19 13:25

Prodej dětských bot

Co děláte s botičkama po dětech? Vyhazujete? Někomu darujete? Prodáváte? Já prodala asi troje botičky - většinou skoro nenošené. Samozřejmě nenabízím boty, které jsou akorát tak na vyhození. Hezkých bot je mi ale líto a ráda bych je prodala za symbolickou cenu. Má to smysl? Dala jsem inzeráty a je to skoro zbytečné. Jedny boty měla dcera dvakrát na sobě a za žádnou cenu je nechtěla nosit. To mi přijde škoda je vyhodit. Bačkorky, které taky nebyly skoro nošené, jsou taky moc hezké. Je mi opravdu líto to vyhodit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17206
3.11.19 13:27

@Sára 1 zalezi, co je to za boty. Ja prodavam barefooty po detech, nenechavam je pro sourozence a prodala jsem vzdy vse. Cena nesmi byt nesmyslná, ale ani bych nerekla, ze je symbolicka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9446
3.11.19 13:31

@Cuddy Barefoot mám pouze jedny. Nesmyslnou cenu určitě nedávám. A co je symbolická cena? Že bych tím odradila potenciálního zájemce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13481
3.11.19 13:33

Ty zachovalé schovám pro mladšího, že je bude mít jako nouzovku, ale starší většinou všechny úplně dodela :roll: pokud by byly drahé nebo třeba společenské co vezme dítě na nohu jednou, tak bych to nabídla dal, jinak mi to přijde jako zbytečné mrhani energie, dneska málokdo kupuje boty pro malé děti z druhé ruky. Možná bych je darovala někde do azylaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9446
3.11.19 13:36

@Kriss Tina Já mám první holčičku a ta má většinou holčičí botičky. A druhé dítko je kluk, takže nedědí. Docela se mi to doma hromadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
3.11.19 13:39

Boty jsem ještě neprodavala, chystám se na pořádnou probirku, ale když vidím některé kupující, tak je asi vydrhnu a ty dobré odnesu buď do azylu, nebo do kojeňáku. Oblečení dávám za symbolickou cenu, aby i při přepočítání pošty celková cena odpovídala stavu a i tak se mi stane, že jsou kupující, kterým přijde 120kč za prechodovou bundu ve velmi dobrém stavu hodně(podotýkám i s poštou). Je to prostě o štěstí na koho narazis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4969
3.11.19 13:57

@medunka23 to mas pravdu, ze jsou takovi, ale zase jsou i prodavajici, kteri prodavaji pepco veci treba o 40,– draz nez je v obchode :lol: s argumentem, ze preci pro tu vec museli dojet :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9446
3.11.19 14:04
@janickaIII píše:
@medunka23 to mas pravdu, ze jsou takovi, ale zase jsou i prodavajici, kteri prodavaji pepco veci treba o 40,– draz nez je v obchode :lol: s argumentem, ze preci pro tu vec museli dojet :lol:

8o 8o 8o To jako fakt? Ale to si snad nikdo nekoupí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4969
3.11.19 14:10
@Sára 1 píše:
8o 8o 8o To jako fakt? Ale to si snad nikdo nekoupí.
:nevim: to nevim, ale ten inzerat me vazne pobavil. A jeste arogance prodavajici byla take fajn, ale at si kazdy dela jak chce. Ja bych treba mela zajem o nejake slusne nosene veci (hlavne kvuli ekologii) ale kdyz kolikrat ty nabidky vidim tak si radeji koupim nove. :nevim: kdyz prodavam veci po prckovi, tak to jsou opravdu symbolicke ceny a zarim jsem vzdy vse v pohode prodala.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9446
3.11.19 14:13
@janickaIII píše: :nevim: to nevim, ale ten inzerat me vazne pobavil. A jeste arogance prodavajici byla take fajn, ale at si kazdy dela jak chce. Ja bych treba mela zajem o nejake slusne nosene veci (hlavne kvuli ekologii) ale kdyz kolikrat ty nabidky vidim tak si radeji koupim nove. :nevim: kdyz prodavam veci po prckovi, tak to jsou opravdu symbolicke ceny a zarim jsem vzdy vse v pohode prodala.

Fakt? V čem dělám chybu? Co jsou pro tebe symbolické ceny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4969
3.11.19 14:19

@Sára 1 prodala jsem nenoseny chlupaty overal z lidlu za 100,–, PC byla myslim 280,– nebo tak nejak, ale overal byl opravdu nemoseny jen vyprany a maminky se o nej skoro porvaly :lol: nebo nove mikiny z tesca, jeste s visackou taky za 100,–, PC byla asi 250,–. Ano muze se clovek snazit prodat nove veci za stejnou cenu jako to koupily ale ja si rikam proc? Kdyz to nekomu poslouzi a udela radost, tak at se ty veci nosi, to ze to budu mit schovane ve skrini ze to mizna nekdy prodam nikomu nepomuze. Ale ja jsem v prodeji asi „blba“ proste se veci zbavim i za symbolickou cenu nez abych to mela doma. Jinak kdyz se snazim neco koupit ja, tak vetsinou nic nekoupim, protoze vazne nechapu jak nekdo muze prodavat nosenou vec z lidlu o 50 nebo 100,– levneji nez je nova. A ani moc nemam rada takove to, vec stala 3000,– ted to prpdavam za 700,– co by lidi jeste chteli… Kdyz kupuju starou vec, tak me vazne nezajima za kolik ji prodavajici koupil a reci o tom ze je to ta a ata znacka jsou mi jedno. Jde mi o funkci ne o znacku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2152
3.11.19 14:30

Mám holky drbanky, oblečení na nich většinou jen hoří. To co se ještě dá použít posílám dál kamarádkám na donošení kolem domu atd. Boty většinou donosí a pak vyhazuju, zvládnou je odpravit. Po zkušenostech už nic neprodávám dál, lidi berou jen značkové věci a to ještě nejlépe, kdybych jim to dala zadarmo, nechají si danou věc nafotit ze všech možných úhlů, přeměřit raději dvakrát a pak mi napíšou, že dvacku si tu mikinu vezmou a jestli bych jim to dovezla na adresu bla bla bla… Pokud mi tu vyloženě něco leží a není kam poslat dál, udělám balík a házím do kontejneru diakonie nebo červeného kříže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
3.11.19 14:32

@janickaIII tak já tedy značku řeším, vím totiž, že třeba nextovou věc poté opět prodám, takže když jsou to fakt pěkné věci, tak je koupím i byť za vyšší cenu, než bych dala za věc třeba z kik, nebo právě lidl.
@Sára 1 ono taky záleží kde prodaváš, já začala na Vinted a prodávám pěkně, ale třeba přes FB v regionální skupině to vůbec nešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4969
3.11.19 14:42

@medunka23 me se stim nechce ztracet cas. Nez bych se s nekym domlouvala na predani apod tak si radeji koupim novou vec z eshopu, privehou mi to pred dvere a mam klid. U deti znacku fakt neresim, stejne teplaky, tricka apod odrbou a hlidat jey aby nahodou neudelali na necem dirku? To fakt ne, porad je to s prominutim kus hadru at je to dior nebo next a sluzbu to udela stejnou. Ale at si kazdy dela jak uzna za vhodne. Ale jak jsem psala inzerat na pepco vec, ktera byla o 40,– drazsi nez v obchode, me vazne pobavil. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
3.11.19 14:50

@janickaIII tak mě tyhle věci preprodava sousedka, takže taky z pohodlí domova, tak to beru jinak no, právě vidím, že ty značkové věci nemají ani po dvou dětech zmolky, což ty levné mají treba po jednom vyprani. Ale každý dělá dle své zkušenosti no, jako kupuju i tak za ceny kdy opravdu dirky neřeším, bych se zblaznila jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama