Prodělaný covid a menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
21.5.22 11:08

Zdravím, já po covidu mensruaci neměla vůbec. Po 2 měsících jsem šla k doktorce a tam vše v pořádku, prý se mi zřejmě covidem ukončila menstruace. Je mi 45, takže mi to už nevadilo, tak jsme to nechaly. Teď po půl roce jsem to dostala. Chci tím jen přidat další zkušenost s covidem, že trvá dlouho, než je tělo zcela v pořádku🤔 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.5.22 11:09

Zdravím, já po covidu mensruaci neměla vůbec. Po 2 měsících jsem šla k doktorce a tam vše v pořádku, prý se mi zřejmě covidem ukončila menstruace. Je mi 45, takže mi to už nevadilo, tak jsme to nechaly. Teď po půl roce jsem to dostala. Chci tím jen přidat další zkušenost s covidem, že trvá dlouho, než je tělo zcela v pořádku🤔 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1388
21.5.22 12:04

Já měla po covidu rozhozený cyklus asi 4 měsíce, poté se to postupně začalo upravovat. Je mi 36. Moje sestra (29) neměla po covidu menstruaci asi 50 dní a pak cyklus taky rozhozený.. Ten covid je prostě svinstvo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
191
21.5.22 23:07

Jo svinstvo…nejen covid ale i očkování mi rozhodilo cyklus, od té doby to mám bolestivější, silnější a horší PMS… Po samotném covidu to ještě šlo, ale po druhé dávce to byl děs a trvá to doteď… Každou ms… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1388
22.5.22 17:30
@Danilan píše:
Jo svinstvo…nejen covid ale i očkování mi rozhodilo cyklus, od té doby to mám bolestivější, silnější a horší PMS… Po samotném covidu to ještě šlo, ale po druhé dávce to byl děs a trvá to doteď… Každou ms… :,(

Já to zas mám naopak. Po 2 dávkách očkování změna žádná a po prodělání covidu rozhozený cyklus už skoro půl roku :nevim: A to jsem měla celkem mírný průběh..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat