Prodělaný covid a menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.12.21 02:15

Prodělaný cocid a menstruace

Zdravim vsechny,
Máte nekdo jakoukoliv zkusenost s covidem-19 a abnormalni menstruaci?
Ja zacala menstruovat v dobe prvnich priznaku, uz to bude skoro tyden a takhle silnou menstruaci jsem snad nikdy nemela. Uz to dneska vypadalo, ze mi cyklus konci, ale v noci jsem se probudila opet s flekem v posteli a ve vane ze me odesel opravdu velky kus srazeniny. Rekla bych, ze klidne 5 cm velky, az mi ucpal odtok ve vane.
Vsude se resi problemy s menstruaci po ockovani, ale pri/po covidu moc ne. Rano brnknu na gyndu, ale zajimalo by me, jestli nas je takovych vic, nebo to s covidem spise nesouvisi.
Jinak omlouvam se za anonymitu, ale tohle tema mi je blby resit i mezi holkama, natoz to zverejnovat na netu:)
Diky za reakci!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3031
10.12.21 03:02

Vypadá to, že covid je krevní onemocnění. Nemas problémy se srážlivosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7942
10.12.21 05:02

Já to měla podobně jako ty, menzes začala při prvních příznacích. Normálně mám menstruaci 4 dny, při covidu, se prodloužila na týden+ týden špinění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1706
10.12.21 05:49

Ahoj, mela jsem to podobně i ty velké srazeniny krve a bolest břicha. Trvala 4 dny jako obvykle ale krvaceni bylo fakt silne.Sla jsem s tím taky na gynekologii ale vse v pořádku tak nevím. Spis je zvláštní, ze po téhle ms me začalo par dni po ni bolet prsa :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26743
10.12.21 06:52

Já mám po covidu problémy už skoro rok. Musela jsem brát léky na srovnání cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
10.12.21 07:24

Mě MS začala v den kdy sem měla pozitivní test… Byla normální jako vždy… další už pak nepřišla (otěhotněla sem), po porodu sem se nechala oockovat, první MS po porodu byla brutální ale to prý bývá…ale teď ta další už byla zase normální… jediný rozdíl je že mě 14dni před MS bolelo břicho a bylo mi na omdleni..predpokladam že to mohla být ovulace…nikdy předtím sem to necitila… :nevim:
asi mám odolný organismus a cyklus… :lol: teď už beru HA takze další odchylky nezjistím ale krom toho že sem postřehla ovulaci sem si ničeho jiného nevšimla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
373
10.12.21 07:39

Mě se zkrátil cyklus z 31 na 26, sraženiny také přibyly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
10.12.21 07:53

Covid ne, očkování velmi. Ale ono z principu to může být podobné. A bude-li to pak už OK, neřešila bych. Pokud se to do pár měsíců nesrovná, řešila bych s lékařem a covid určitě zmínila. Po očkování mi to hapruje ještě půl roku poté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
10.12.21 08:06

Já nevím u mě to spíš mělo opačný efekt. Po očkování jsem žádné potíže s menstruaci neměla. Teď po tom, co jsem se nakazila mám cyklus hodně slabý a krátký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12376
10.12.21 08:51

@ugluk u mě to samé. A jen se mi to stačilo srovnat( poslední dva cykly byly přesně za 28d) byl čas na 3.dávku. Dostala jsem ji během MS a špiním už skoro o týden dýl :cert: :zed: na gyndě vše ok, prý mu s tím chodí čím dál tím víc ženských.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.21 09:01

Já měla vždy nepravidelný cyklus, ale tak měsíc po COVID se mi to rozhodilo úplně (42DC, 21 DC, 16DC, 43DC). Když jsem byla na gynekologii a řešila to s doktorkou, řekla mi, že není prokázáno, že by COVID ovlivňoval cyklus, ale že sama musí přiznat, že má hodně pacientek, kterým se cyklus rozhodil, nebo zhoršil po prodělání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.12.21 12:14

Tak sestra na gynde mi rikala, ze to je uplne normalni, ze by to neresila. Doktor bohuzel dnes v ordinaci neni. Pry by to s covidem nespojovala, ze si mysli, ze to je blbost. Proste to souvisi se silnou menstruaci. Kdyby neustavalo, tak po izolaci za doktorem…
Tak uvidime co pres vikend. Podle me to souvislost s covidem ma - proste to, ze telo se vyporadava s nemoci se na cyklu projevit muze.
Kazdopadne ja problemy se srazlivosti nemam. Vsechny krevni rozbory jsem dosud mela ucebnicovy…
Kazdopadne mam objednany medicinalni cerveny vino Maltoferochin od Herbadentu, ktery se uzival i drive po velke ztrate krve po porodu aspol. Kdyz nic jineho, tak mi chutna, ma vyssi obsah zeleza a neublizi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2239
21.3.22 11:24

Teda ten covid je divná nemoc. Prý respirační. Jako jo, kašlu taky, ale je to první nemoc, co mi ovlivnila menstruační cyklus, dostala jsem to 5.den covidu (20.den cyklu, místo běžných třeba 30 dní). To se mi nikdy nestalo a že jsem za život prodělala hodně angín a viróz, z nich určitě několik desítek mělo horší průběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5332
13.4.22 21:01

@Callista Nápodobně. Taky jsem dostala MS 5. den covidu, taky o týden dřív. Jenže já od té doby ještě ke všemu špiním nebo rovnou krvácím při sebelehčí námaze: něco zvednu, zakašlu, prudce vstanu z dřepu… Trvá to teda teprve od března, tak zatím vyčkávám, jak se to vyvine. Ale pěkně mě to… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.22 21:05

Zadnou zmenu jsem nezaznamenala. Pravidelny cyklus jako predtim.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat