Projíme 12 tisíc měsíčně - rady, nápady co vařit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:12
Projime 12 tisíc měsíčně

Ahoj :,( už nějak nevím kudy kam, přítel je v klidu, prý se to nějak udělá…

Poslední měsíce píší výdaje, protože nevycházíme a je to pořád dokola 1300 Kč benzín do auta, 800 kc granule a +-12 tisíc jídlo

Nevím jak na jídle šetřit. Opravdu nechodíme do restaurací, maso kupuje v akcích, vajíčka a občas zeleninu máme od našich, jogurty, coly, zmrzliny apod to prostě nekupujeme… Oběd do práce máme oba dva, někdy já osobně nestiham tak že nejím

Nějaké rady, nápady??? Co vařit??? Je pravda, že jsme masový oba. Ač já jsem jak koncentrák máme maso každý den, kuřecí, vepřové, případně i kachnu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Reakce:
markytka3
Závislačka 2603 příspěvků 23.07.19 18:15
@Anonymní píše:
Ahoj :,( už nějak nevím kudy kam, přítel je v klidu, prý se to nějak udělá…

Poslední měsíce píší výdaje, protože nevycházíme a je to pořád dokola 1300 Kč benzín do auta, 800 kc granule a +-12 tisíc jídlo

Nevím jak na jídle šetřit. Opravdu nechodíme do restaurací, maso kupuje v akcích, vajíčka a občas zeleninu máme od našich, jogurty, coly, zmrzliny apod to prostě nekupujeme… Oběd do práce máme oba dva, někdy já osobně nestiham tak že nejím

Nějaké rady, nápady??? Co vařit??? Je pravda, že jsme masový oba. Ač já jsem jak koncentrák máme maso každý den, kuřecí, vepřové, případně i kachnu.

to je nejake zas provokativni tema?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:16

@markytka3 Proboha proc 8o

TeSudička
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 23.07.19 18:17

12 tis? 8o To jite celej mesic humry na vine, ne? :lol:

Kriss Tina
Extra třída :D 11679 příspěvků 23.07.19 18:18

A to jste jako jenom 2 nebo i dětí? My tolik neprojime (a to máme 2 děti), ale máme hodně domácích věcí, maso každý den určitě nemáme. Ale ono když se člověk chce stravovat kvalitně, kupuje hodně čerstvé potraviny (ovoce, zeleninu), vysokoprocentni šunku, kvalitní jogurty, dobré kafe, čaje, tak to prostě něco stojí no :nevim: zas na jídle bych nešetřila za každou cenu, jenom bych se vyvarovala třeba kupování nějakých polotovarů.

Uživatel je onlineMilan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 23.07.19 18:18

Tak omezte maso, misto nej lusteniny. Taky neni maso jako maso, nejaka bio kvalita je draha jako prase.

Ale na jednoho 6000 za jidlo, pricemz nechodite do restauraci, to je fakt malicko vetsi castka - ale zase 200 Kc na den neni ani zadna rozezranost. Ja projim vice, ale v praci chodim na obed do normalnich restauraci a snidane si kupuju v pekarne.

To obed do prace jsi myslela tak, ze si do prace varite vlastni jidlo? Pak by nemelo byt tak moc drahe.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:19

Jsme jen dva. Zeleninu a ovoce vůbec. Hodně máme k masu brambory, těstoviny… To prakticky skoro každý den. Přítel není na sladké čili žádná sladká jídla, ani buchty…

Vážně už nevím jak vařit…

S tím masem to je myšleno např že uděláme řízky a jsou na dva tři dny apod

Uživatel je onlineMilan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 23.07.19 18:20
@TeSudička píše:
12 tis? 8o To jite celej mesic humry na vine, ne? :lol:

To je 200 Kc za osobu na den. Snidane, obed, vecere, treba i svaciny k tomu… za to humry neporidis.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:20

@Milan42 Ano vaříme, protože nemáme možnost v práci jíst a za restauraci utrácet nechceme…

warita
Extra třída :D 11792 příspěvků 23.07.19 18:20

Ja myslim, ze my to dame asi taky. 2 dospeli a jedno dite do 3 let. Ale ja asi tusim, co za tim vezi, jak rikala @Kriss Tina, kvalitni potraviny proste neco stoji. Plus teda my kupujeme predevsim bio maso no…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:21

@Kriss Tina Kafe nepůjdeme a šunky, salámy bereme u Vietnamce u nás ve vesnici. Občas že zajdeme k místnímu řezníkovi pro mleté když má v akci, řízky apod

Fakt holky a pánové jsem z toho na mrtvici :,(

markytka3
Závislačka 2603 příspěvků 23.07.19 18:22
@Anonymní píše:
@markytka3 Proboha proc 8o

bo 12tis za jidlo je pro rodinu normalni, pokud nevis, kde usetrit, rozepisuj si kazdy rohlik co kupujes a uvidis, kolik padne za maso, rohliky, chlast :-)… a uvidis, ktera kolonka je abnormalni. vyhazujete hodne jidla?

Příspěvek upraven 23.07.19 v 18:24

Jana206
Nadpozemská drbna 28265 příspěvků 23.07.19 18:22

Kolik vás je? To je adekvátní částka pro dva dospělé a tak čtyři, pět dětí, podle věku :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:23

@warita To mi ne. Jak píši je něco v akci např Penny, Lidl, Tesco, Billa tak jdeme. Převážně maso, rajčatové protlaky atd

Žádné sladkosti, ze zeleniny jej rajčata a okurky, žádné sladké vody. Pijeme vodu se šťávou. Žádný alkohol, cigarety ani kafe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 18:23

@Jana206 Jak píši dva. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
Váš příspěvek
Reklama