Pronájem Olomouc

Anonymní
26.7.15 14:29

Pronájem Olomouc

Ahoj holky. Omlouvám se za anonym, ale známí jsou všude a hlavně tady. :D

Chtěla bych se zeptat těch, co bydlí v Olomouci v podnájmu. Kolik platí za byt, za jak velký a v jakém ho dostal stavu..? Jde o to, že přemýšlíme o jiném bydlení a chtěli by jsme náš byt pronajmou, ale vůbec nevím jaké jsou ceny. Koukala jsem do realit, ale je to tam opravdu různé třeba 1kk krásná za 10tis, 2kk taky krásný byt za 10tis, nebo byt v hrozném stavu 2kk taky kolem 10 tis nebo 3kk novostavba za 12tis (vše bez poplatků)

My máme 3kk po rekonstrukci, není hotová akorát koupelna, ale i ta je pěkná. Kuchyň není ani dva roky stará, dělaná na míru, všechny spotřebiče vestavěné, nové podlahy, výměna okenních skel. Byt má 70m2, když připočítám balkon a komoru přes chodbu tak 77m2 Náklady nejsou velké, pro 3 člennou rodinu platíme 3.000kč s tím, že nám letos necelých 6.000kč vraceli. Takže vlastně zálohy vycházejí na 2.500kč, ale nechají se raději na 3.000kč

Myslíte že 10.000 - 11.000 + poplatky je moc?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

674
26.7.15 15:11

Když jsme před 6ti lety bydleli v podnájmu 2+1 cca 55m2 v cihlovém domě bez rekonstrukce platili jsme myslím 8.000 Kč nájemného. Myslím že 10.000Kč je reálných, ještě záleží kde byt je - třeba na Přichystalovu bych nešla ani kdyby byl nájem jen 5.000Kč :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6187
26.7.15 16:36

Já myslím, že to je dost :? Protože jsem se v posledních letech dost nahledala podnájmů, tak myslím, že cca 14 000,– i s inkasem je hodně za 3kk. Samozřejmě záleží na vás, kolik chcete z toho „vytřískat“. Nevím teda, jak přímo Olomouc, ale v inzerátech a realitkách se cena většinou uvádí již s energiemi. Do 10 000,– bych to viděla jako přiměřené, 11 000,– už se mi zdá moc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.7.15 20:25

@Brouckova V neředíně, tady je žádaná lokalita…tak 1× - 2× do měsíce máme papír ve schránce, jestli nechceme prodat byt. :)

@Petule030 Právě tam udavají jenom nájemné max napíšou kolik energie jsou. Moje známá bydlí tady v novostavbách a platí pouhý nájem 15tis + inkaso za 4kk s terasou.
Náš barák stojí cca 12let, takže starý taky není.
Právě jsem si říkala asi těch 10, ale když jsem viděla za 10 jen 2kk :nevim: a to některé i bez nábytku, my tady vše budeme nechávat.
No uvidíme…děkuji za info. ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama