Stolař, truhlář Brno a okolí

30
25.7.15 09:57

Stolař, truhlář Brno a okolí

Ahoj, prosím o rady, kontakty na šikovné truhláře v okolí Bystrce ale klidně i dál v okolí Brna. Hlavně ať je šikovný a dá se s ním domluvit i na rozumné ceně. Šlo by nám o vybavení šaten a vytvoření dřevěných truhlíků na zábradlí terasy. Nyní máme skříně z JN interiéru a také ze skříně. cz a raději by jsme teď vyzkoušeli někoho šikovného mimo elké firmy. Díky moc za tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1213
25.7.15 10:24

@willo http://abcnabytek.sluzby.cz/
nám dělal kuchyn a byl ochotný, dochvilný a precizní :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
25.7.15 13:01

Zkuste tohle: www.stolarstvi-dofek.cz
Je to kamarádky manžel a zatím na jeho firmu byly jen samé pozitivní reakce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
25.7.15 18:46

Super, díky za tip! pozeptám se na cenovou nabídku. Nemá někdo z Vás náhodou i zkušenost s předokenními žaluziemi? Je docela kunšt najít někde i cenu..Díky moc
:roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
11.5.19 13:53

Zkušenosti? Brno

Ahoj, hledám schopného truhláře na zařízení bytu. Jsem kousek za Brnem směr Slavkov. Zatím jsem dostal reference na ****
Víte o nich někdo něco? Potřebujeme udělat renovaci celého bytu od návrhu až po samotnou realizaci. Jsem hodně na cestách a zatím jsem nenašel nikoho kdo by měl čas se o zakázku postarat od začátku do konce. :nevim: Malý truhláři nedělají podlahy a kování. Velké firmy jsou zase dost neosobní. Takže mi vychází jen tato firma, ale nejsem si moc jist. Děkuji za odpověď. :mavam:

edit adminem - smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17306
11.5.19 14:05

Děláš reklamu minule ti to smazali, nahlásím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.5.19 11:04