Lesklá kuchyňská linka

24.7.15 14:39

lesklá kuchynská linka

Ahoj holky, přemýšlím o lesklé kuchyňské lince vínové s šedou, jen se bojím, že tam bude vše vidět, máme dvě děti, nemá někdo zkušenosti? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2078
24.7.15 14:51

S tvojí barvou neporadí, mám bílou ve vysokém lesku a je super, neměnila bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
24.7.15 14:53

My máme červenou v lesku a přijde mi, že na matné byly ty otisky vidět víc, tu lesklou člověk přetře vlhkou utěrkou a vypadá luxusně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
24.7.15 14:56

Ja mam doma bilo cernou a letam jenom s hadrou na te cerne absolutne jde videt kazdy prst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1367
24.7.15 14:56

Myslím, že to bude ok. Jestli jste nuceni vybavit nové bydlení, šla bych do toho. Jestli uvažujete o výměně, určo bych počkala skrze děti. Máme vše doničené a čekám, až budou zkrocené a zvladatelné, samostatné, poté vše vyměníme ( my sedačku, koberce…)Barvy mohou vypadat krásně. Byla jsem v mnoha novostavbách a bytech, kombinace i bílé a černé nebo šedé nevypadá špatně či studeně, k bílé začínám inklinovat velmi často.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
376
24.7.15 14:59

Mame lesklou cervenou a hruza, jde na ni videt uplne vsechno, a to jeste maly nelita :mrgreen: ale stejne bych nemenila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1715
24.7.15 15:05

Já mám doma tmavě hnědou matnou, kamarádka si dala bílou lesklou…klepala jsem si na čelo, že to s dvěma dětmi nemůže udržovat hezké. No a na mé tmavé matné jde vidět každý flíček (o elektrizujících chlupech bílé kočky ani nemluvím) a ona tu bílou jen přetře a má to jak nové…příště chci taky!! :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13781
24.7.15 15:12

Mám lesklou krémovou a paráda, naopak tam není nic vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8836
24.7.15 15:15

Máme bílou ve vysokém lesku a naprosto parádní, vůbec nemám potřebu leštit, ale švagrová má vínovou a černou a už by to nikdy více nechtěla. Nevím jak šedivá, ale vínovou bude třeba hodně opečovávat, aby nebyla omakaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9139
24.7.15 16:00

Mám vanilkovou ve vysokém lesku a udržuje se to perfektně. Nejlíp vlhčenými ubrousky na sklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096
24.7.15 16:44

@esmeralda44
Mám bílou vysoký lesk + matnou červenou a katastrofa :mrgreen: Já už bych do toho nešla. Fakt je na tom všechno vidět, jak na tý matný, tak na lesklý. A ta lesklá se mi i blbě leští, na tom můžu nechat ruce. Jenže jsem to tak moc chtěla, že jsem si to nenechala rozmluvit. Ale až se budem stěhovat, tak pořídím nějakou méně náročnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48786
24.7.15 17:09

My máme vínovou ve vysokém lesku a když na to přímo nesvítí sluníčko, tak fleky nejsou vidět. Horší jsou ty průhledné úchytky, ty už bych si nikdy nepořídila :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7047
24.7.15 17:23

Ono je to asi jedno. Zrovna jsem se vrátila od mámy, byla jsem se podívat na jejich novou linku, kterou jim dneska truhláři namontovali. Maj ji ve dřevě, nějaký dub a otisky jsou tam vidět taky. :nevim:
Mně se strašně líbí fialová ale asi nebudu tak odvážná, abych si jí jednou nechala udělat. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.7.15 07:39

Máme bílou lesklou a samozřejmě na ní všechno jde vidět, takže ji pořád musím leštit. Ale to bych dělala, i kdybych ji lesklou neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.16 15:37

Ahoj mamky :) Mám naplánovanou bílou linku v lesku + propojení s obývákem stejný materiál, ale když jsme byli u stolaře všemožně nám ji vyvracel. Prý na ní jde vše vidět, brzy zežloutne, náchylná k odřeninám atd. Mám dvě malé děti a začínám se bát, že jsem špatně vybrala, zvláště, když jsem do toho výběru vrazila peníze, čas. Prosím řekně mi své zkušenosti i po delší době užívání linky, s děmti atd. Děkuji. Jsem mladá a nechci mít linku dekorovanou dřevem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama