Kam na výlet se 7 letým

Lo
6223
18.7.20 13:23

Prosím, dejte typ, kam se 7mi letym

Zdravím :mavam: Prosím, poraďte mi, kam stojí za to jet na výlet se 7mi letym dítětem? Může být i s ubytováním. Děkuji za jakýkoliv typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1060
18.7.20 13:24

Tak asi podle toho, co mí tvůj syn rád a to víš nejlíp ty sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21452
18.7.20 13:28

@Lo tak záleží, co ho baví nebo zajímá :) Bez toho se špatně něco radí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6223
18.7.20 13:30
@Nastys píše:
@Lo tak záleží, co ho baví nebo zajímá :) Bez toho se špatně něco radí :lol:

Tak baví ho hodně věcí, samozřejmě vím, co ho baví, byli jsme už na hodně místech. Hledám typ na něco, kde jsme třeba ještě nebyli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16180
18.7.20 13:37

@Lo a asi bys měla také napsat lokalitu, těžko pojedeš třeba v jednom dni 300 km tam a nazpět kvůli zajímavého výletu, nebo jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lo
6223
18.7.20 13:38

Spíše Morava

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22453
18.7.20 13:41

Mirakulum, FajnPark, zoologické zahrady, s dítětem chceme na tu výstavu o Cosmos Discovery, chystáme se do bludišť na zámku Loučeň, bunkry v pohraničí (Hanička, Dobrošov, Slavonice).
Pak asi tisíc rozhleden nebo zřícenin po republice, skalní města, krasové jeskyně, obory, aquaparky, bobové dráhy, lanové parky, industriální památky (hornické skanzeny v Kladně, Příbramy, grafitový důl v Krumlově…).
Vyjet někam na kolech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22010
18.7.20 13:43

@Lo Ahoj..super je i pro kluky( mám 2) hrad Sovinec a Mamutíkův vodní park :mrgreen: tam budeš mít klid celý den…ale musí být hezky a něco to holt stojí.

Jinak pokud i rád chodí, tak určitě lanovkou na Pustevny třeba…ale ono jde opravdu o to, odkud jsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27575
18.7.20 13:44

Zrovna jsem chtěla napsat Mirakulum. Ale z Moravy je to dost z ruky. Přímo tam se přespat nedá, ale v Milovicích by se třeba něco dalo sehnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22453
18.7.20 13:52
@Russet píše:
Zrovna jsem chtěla napsat Mirakulum. Ale z Moravy je to dost z ruky. Přímo tam se přespat nedá, ale v Milovicích by se třeba něco dalo sehnat.

Tak na Moravě je něco takového snad někde v Ostravě a pak někde na jihu u hranic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
18.7.20 14:18

No to záleží na tom, co baví jeho a na čem se shodnete jako rodina… Jestli jezdíte na kolech, oceníte obyčejný pěší výlet lesem k rozhledně…

Cílů je milión, záleží na náročnosti klienta :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama