Prosím, kdo ví značku tohoto kočárku?

532
16.6.07 19:21

Prosím, kdo ví značku tohoto kočárku?

V inzerátu jsem narazila na tenhle kočárek, bohužel majitel neuvádí značku a kočárek už je prodaný.
Holky prosím, nevíte některá značku kočárku.
Moc se mi líbí a chtěla bych ho dceři koupit,díky
http://www.sbazar.cz/…835818_1.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

239
16.6.07 23:19

Tenhle je podobný,ale má menší kolečka.

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
17.6.07 05:52

AHOOJKY…hned jak sem kočárek včera večer viděla, říkám si to bude Zekiwa, ale už sem neměla sílu ho hledat.No a má domněnka se potvrdila.Tady máš odkaz,kde je vidět, že to Zekiwa je.

http://www.probaby.cz/detailPage.asp?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
17.6.07 07:45

Nikkol díky moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.15 18:34

Prosím, co je tohle za kocarek? zmacka ci neco takoveho. Koupila jsem ho po druhe mamince uz a ona take nevedela. Zajima me to kvuli tomu ze nemam autosedacku k tomuto. Mam autosedaclu chicco a zajima.me zda s nejakymi adaptery mohu tu chicco sedacku dat na tento kocar.

• Nahlásit
  • Citovat
7385
17.4.15 18:37

To bude nejaky takko nebo napodobenina takko. Autosedacky k tomu pasuji takove, co maji taky ty dva srouby, jako korba a nebo original tako s adapterem, Jeste bych mozna vzala ten podvozek a sla do obchodu s kocarky a vyzkousela. neni nic jednodussiho a jistejsiho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6847
17.4.15 18:39

Není něco napsaného na tom podvozku? Většinou tam bývá napsán aspoň typ, podle toho by se dala dohledat značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.4.15 18:43

Vubec neni tam napsane nikde nic sledovala sem a je to asi odskrabane jak sel cas :D. Ale je fakt ue bych mohla jit do toho obchodu s kocarky.Jsem mlada prvorodicka a tohle me nenapadlo. Dekuji, kazfopadne kdyby jeste nahodou nekdo vedel tak piste. Dekuji mnohokrat a krasny zbytek dne preji

• Nahlásit
  • Citovat
vin
1327
17.4.15 18:52

Mam uplne stejny podvozek a mam Baby smile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6847
17.4.15 18:53

Mě to teda taky přijde jako Tako, podle těch úchytů na konstrukci a madla bych řekla typ Captiva nebo Jumper, možná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
vin
1327
17.4.15 18:55

Ted koukam, ze Baby smile jsou 2 typy kocarku, tak je k tomu V-max

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.4.15 19:05

Za mě V-travel od BabyWorldu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
17.4.15 19:19

V-travel jsem měla a vypadá to dost podobně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2387
17.4.15 19:40

Captiva to neni, tu jsem mela a byla trosku jina. Prijde mi to jako takko jumper, ale nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6516
17.4.15 19:55

A není to úplně jedno? všechny polské kočárky s tímto uchycením korby jsou stejné.
Je na to potřeba takový šílený velký kovový adaptér a do toho se až sedačka zacvakává. Takže když mi vyfitíš sedačku z boku tak ti hned řeknu jestli tam bude sedět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama