Prosím o názor a zkušenosti

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
38
31.12.21 10:34

Prosím o názor a zkušenosti

Ahoj, vidíte, prosím, ducha? Je zapotřebí se zakoukat, ale něco tam prostě je.
Děkuji.

Příspěvek upraven 31.12.21 v 14:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
38
31.12.21 10:38

Prosím o jakoukoliv reakci… potřebuji to asi s někým probrat, přitom stačilo si ten test udělat z v pondělí, ale ne prostě, zase jsem to nevydržela a teď jsem akorát na palici z toho, že tam ten duch je, jen na tý fotce není vidět :? :roll:
Je mi jasný, že teď je prostě potřeba vydržet minimálně do neděle a testovat znovu, ale trochu se mi ulevilo…Díky moc holky. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1488
31.12.21 10:46

Já teda vidím jen negativní test. Tímhle se fakt nestresuj a testuj až po vynechání MS. Akorát se budeš trápit ještě víc.. ale je tady o tom plno diskuzí, tak asi víš.
Přeji, ať se brzy podaří a je vše v pořádku. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
31.12.21 10:48

Vždyť tu máš asi milion stejných diskuzí… Co Ti kdo může poradit? Jedině počkat pár dní do očekávané menstruace, což píšou v každém návodu k testům. Na tohle přeci žádná rada není.
Ach jo, holky, říkám si, co bude, až skutečně otěhotníte. To je potom jízda, nervy, strach, čekání na 1. screening, druhý atd. atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67432
31.12.21 10:59

Vidím negativní test.. prostě nezbývá, než vydržet do termínu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
31.12.21 10:59

Já tam nic nevidím.
Ale jsi teprve 11 DPO
A i kdyby tam něco bylo, Ty nebereš s IUI ovitrelle?

Nedělej si test dopředu
Je to naprosto zbytečné
Byla jsem ve stejné situaci jako Ty
A v životě jsem netestovala dopředu
Teda jednou ano a ten bílo-bílý test byl hodně studená sprcha
Takže jsem vždy čekala na ms, což je takové přirozené a jasné znamení zda se to povedlo nebo ne.

Při prvním těhotenství jsem testovala až pět dní po vynechání. Nakonec to nedopadlo v druhem trim. Při druhém, současném těhotenství jsem testovala až 17 den po embryotransferu..

Nepřišla ms
Radim Ti totéž, protože ve finále, tímto si akorát škodíš, protože ten stres a strach co toto způsobuje, Ti tu cestu za dítětem oddaluje..

Počkej na ms
Když nedorazí
Tak pak testuj

Držím moc palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
31.12.21 11:00

@sarah1618 moc děkuji za reakci, nicméně jà testovat musím, mám si udělat 13-14 den od IUI test, abych věděla, zda brát dál progesteron ;-) Pokud bude negativní, mám vysadit.. MS má přijít až po vysazení progesteronu. Takže to je u mě nesmysl čekat na MS. Hlavně někdy ji mám po 28 dnech, někdy po 37…

Jinak ovitrele může ovlivnit výsledek maximálně do 10 dni od píchnutí, u mě je to už skoro 13.

Každopádně děkuju, vydržím… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
384
31.12.21 11:15

Ahoj, taky vidím jen negativní test. Dávat test do různých filtrů, aby se tam něco vykoukalo je blbost a tobě to akorát ublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11587
31.12.21 11:34

Já tam teda ducha vidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
825
31.12.21 12:03

Já teda vidím negativní test :nevim:
Ale třeba se to ještě utřepe, držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4389
31.12.21 12:58

Jasne negativní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15622
31.12.21 13:05

@Luci372 proč si neuděláš clear blue Digital test? Ten mi vždy ukázal před očekávanou ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
31.12.21 13:08

Zatím nevidím, uvidíš v pondělí.

• Citovat
  • Nahlásit
785
31.12.21 14:19

Já ducha vidím, dodnes mám úplně stejný test schovaný na památku, a dítě v postýlce a taky mi říkali, dyť tam nic není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
31.12.21 14:26

@Hiavnaan jee :-) to je hezký :-) každopádně děkuji, ať mi nikdo neříká, že tohle je jasne negativní test, stačí se jen zakoukat.. malinko to tam prostě je, na fotce je to bohužel vidět méně než v reálu. :kytka: Tak uvidíme v neděli nebo v pondělí :nevim: :) Každopádně když jsem těhotná nebyla, vždycky to bylo naprosto sněhobílé bez jakékoliv takovéhleho stínu a jsou to dva dny po sobě.

Děkuji za pozitivní odpověď a přeji hezký den, šlo mi jen o to, jestli už neblbnu a zda je aspoň malinká nadeje :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat