Otěhotnění přenosem z ruky?

Anonymní
7.8.11 22:45

Prosím o názor(y)

Chtěla bych se Vás všech zeptat na Vaše názory a rady v následujícím problému.
S přítelem jsme si užívali (cca před měsícem?), já ho uspokojovala rukou přičemž on se „neudělal“, pouze z něj vyšla tzv. kapka touhy. Já si po zhruba minutě-dvou toutéž rukou sáhla mezi nohy. Následně jsem za 2 dny dostala normálně menstruaci. Tento měsíc se mi ale zpožďuje, 14 dní pořád nic…
Děkuju za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18763
7.8.11 22:47

Myslím, že by to byl docela zázrak kdybys byla těhotná… :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
7.8.11 22:50

No tak si to převed- kdybys chtěla mimino, myslíš, že bys k němu takhle přišla? To by byl fakt zázrak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
24840

Šance nula nula nic :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1587

Já bych byla v klidu, to by musel být fakt samec :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
7.8.11 22:53

1 - v lékárně se prodávají těhotenské testy
2 - :-P
3 - buď v klidu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36560
7.8.11 23:02

Prosímtě, takhle snad ještě nikdo nikdy neotěhotněl.. Kup si test a hoď se do klidu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3544
7.8.11 23:17

tehotna nebudes :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jpichova
7.8.11 23:50

To budou nervy,protože máš „černé svědomí“. To chce klid a možná i ten test :-). Držím :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
3307
8.8.11 07:52
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
8.8.11 08:26

Když si vzpomenu, jak jsem skoro lezla do stropě, a ty dvě // se neukázaly a neukázaly ..... a tobě by stačila jedna kapička? To by fakt byl zázrak … :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
budulinek2011
8.8.11 08:36

No tak nevím jak tohle muže nekoho napadnout.. Mas to treba opozdene ze stresu.. Mě se to stalo taky.. Bala jsem se že jsem těhotna.. tak jsem si to vsugerovala, že mě začali bolet prsa, podbřisek a bylo mi nevolno.. 3 tydny po ocekavane menstruaci jsem si udelala test a 2 h na to jsem to dostala :D Navic pokud pokud mas zpoždení uz 14 dnu tak to už test rozpozna.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
522
8.8.11 09:02

Možná bude tázající nějaká mlaďounká slečna…na oplodnění vajčka potřebuješ víc než si šahat rukou mezi nohy a kdyby se stal nějaký zázrak a ty jsi z toho opravdu otěhotněla,tak by se s největší pravděpodobností menses nedostavil hned na poprvé. Teď bych spíš uvažovala o tom, jestli nemáš nějaký stresy a nebo jsi neměla i nějaký jiný styk??
test by ti prozradil víc než přihlouplá otázka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2208
8.8.11 09:30

To otěhotnění zas není taková sranda, aby stačila kapka a ještě jen na prstě :mrgreen: Myslím, že můžeš být naprosto v klidu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4618
8.8.11 09:43

Kdysi se mi MS zpozdila stejně jako tobě. S přítelem jsme sice měli jiný problém, ale nakonec přišla. Opožděná byla podle mě proto, že jsem z toho byla nervózní. Tělo to pozná a pak ti dá docela zabrat. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama