Nevolnosti po nechráněném sexu

Anonymní
17.5.20 12:23

Prosím o radu. Mám nevolnosti

Dobrý den, s přítelem jsme měli nechráněný sex. Přítel, ale ejakulaci měl mimo. Utřela jsem to kapesnikem a pak i sebe tím stejným cca 1-2 min. po tom. Vím, že pravděpodobnost početí je více než nízká, ale měla jsem podle menstruačního kalendáře plodné období. Partner má v pořádku sperma. Cca po několika dnech jsem začala být unavenější, bolesti v podbříšku. Začalo mě natahovat z představy na nějaké jídlo i na cigarety (a to jsem kuřák). Každý dnem mám nevolnosti, čich se mi více vyvinul. Cigarety mi smrdí. Mám bolesti hlavy a chtěla bych se zeptat jestli to, co se děje může mít i nějaké jiné důvody. Respektivě bych byla ráda za nějakou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

499
17.5.20 12:35

Jako, že jsi kapesnikem utrpěla sperma, nechala ho 1-2 minuty ležet a pak jsi si ním utrpěla buchtu?? :think: :think: proč nepoužije kapesník nový a čistý??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 12:39

Ahoj

@Zlobolka123
Ne, utřela jsem to ze sebe, protože to teklo všude a pak hned na to rychle spodek. V tu chvíli mi to nedošlo vůbec nějak. Chyba se vloudila.

• Nahlásit
  • Citovat
850
17.5.20 12:42

Jestli nepřijde menstruace udělej si test, jiná ráda není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 12:50

@Oliverka28
Děkuji, počkám tedy ještě pár dní. A zkusím si popř. udělat test..

• Nahlásit
  • Citovat
4264
17.5.20 12:54

No jako z toho popisu mi to těhotenství nepřijde zas tak nepravděpodobné. Přeci pokud je kapesník od sperma a ty se s ním utřeš na jihu, tak se ti to sperma mohlo dostat tam. Nezbývá než čekat na test a příště si dávat pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 13:07

@Bobsh Četla jsem si něco málo a sperma by mělo vydržet max 10-15 minut na vzduchu z toho 50% procent odumře. Já to udělala vlastně hned, takže nevím právě jaká je tam pravděpodobnost. V té situaci jsem automaticky nad tím nějak nepřemýšlela. To až teď vlastně, co mi je těch pár dní, takhle celkově zvláštně.
Děkuji jinak za radu, příště určitě si dáme větší pozor.

• Nahlásit
  • Citovat
4264
17.5.20 13:34
@Anonymní píše:
@Bobsh Četla jsem si něco málo a sperma by mělo vydržet max 10-15 minut na vzduchu z toho 50% procent odumře. Já to udělala vlastně hned, takže nevím právě jaká je tam pravděpodobnost. V té situaci jsem automaticky nad tím nějak nepřemýšlela. To až teď vlastně, co mi je těch pár dní, takhle celkově zvláštně.
Děkuji jinak za radu, příště určitě si dáme větší pozor.

No tak nic moc jsem neporadila, jen si myslím, že právě když je to takhle brzy, tak se tam klidně dostat mohly. No ať to dopadne tak jak si přejete ;). Moc v téhle situaci poradit nejde. Je to buď a nebo. Jedině počkat na ten test, dřív by se dala použít pilulka po, ale teď nejde dělat nic. Kdy očekáváš MS?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2265
17.5.20 14:04

Pokud ti neprijde MS, tak si pak udelej test, nic jineho se ted delat neda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11861
17.5.20 14:09

Až bude termín ms a ta nepřijde, udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.5.20 14:35

@Bobsh Děkuji i tak, ale moc. A uvidím teda jak to dopadne. MS by se měla podle kalendáře dostavit za 9 dni, tak pak uvidím teda jestli ty nevolnosti a to všechno je způsobené tím, co se přihodilo a nebo je to něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 14:36

@shadowbabe děkuji za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.5.20 14:37

@lachtanice86 děkuji za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
11861
17.5.20 20:06
@Anonymní píše:
@Bobsh Děkuji i tak, ale moc. A uvidím teda jak to dopadne. MS by se měla podle kalendáře dostavit za 9 dni, tak pak uvidím teda jestli ty nevolnosti a to všechno je způsobené tím, co se přihodilo a nebo je to něco jiného.

Až za 9dnu, tak to fakt nebude těhotenství

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 01:50

@lachtanice86 a o co by se mohlo jednat?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama