Pálení vagíny, jak dál?

Anonymní
16.5.20 08:16

Pálení vagíny, jak dál?

Ahojky :) mám prosbu, měla jsem na podzim výtoky a svědění a pálení a tak jsem použila gynopevaryl a bylo to lepší, ale ne úplně dobre tak jsem koupila ještě clotrimazol. A vše ok. Potom mi přišlo, že to bylo dobré i když občas jsem pociťovala ještě jako bych měla výtok. Před 3.tydne jsem byla na kontrole, vše ok citologie ok. Tak jsem si nechala vyndat Tělísko, že by jsme chtěli ještě jedno miminko. A doktor mi dal doporučení, že mám brát Ogestan a od té doby mám dole neustále pálení. Je to strašně nepříjemné :( nejdřív sem myslela, že močák, ale močení v pohodě i jsem pila urologické čaj a brusinky, ale pořád stejne. Tak nevím výtok nemám, svědění nemám. Jen to pálení :( máte s tím některá zkušenost???

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2318
16.5.20 08:27

Běž do lékárny kup dva jenamazoly, je to mast a ber jak ty tak at maže i partner nejmene týden až 14 dní určitě (on),nám to pomohlo, moc ráda ho doporučuji všem, když tady něco takového čtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 09:08

Děkuju :) zkusím a uvidíme.

• Citovat
  • Nahlásit
XoxoCaroline
23.5.20 19:18

Buď reakce na mast nebo se začínají projevovat kvasinky a to je nepříjemné. Dodržuj přísný pitný režim a omez sladké a mělo by to zmizet. Nebo dej vědět lékaři ať ti předepíše něco jiného a můžeš zhodnotit jestli je to alergická reakce nebo ne. Držím palce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.5.20 19:11

Tak než jsem si stihla v pondělí koupit masticku, tak mi svědění přestalo a od té doby klid. Tak nevím z čeho to bylo, ale je to v pohodě. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
XoxoCaroline
26.5.20 09:41

Mohlo to být taky například z těsného spodního prádla nebo z něčeho, co tě řezalo/škrábalo. To by pak odeznělo po nějaké době samo. Ale pokud je to něco vážnějšího a zmizelo to samo, tak to preventivně maž, protože to může být tichý zabiják a po chvíli to může vyústit v něco mnohem horšího.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat