Silné křeče a velké krvácení při menstruaci

4
15.5.20 10:38

Silné křeče a velké krvácení při menstruaci

Čau dámy, je mi to trapné, ale už si vážně nevím rady. Každou menstruaci mám šílené křeče, opravdu nesnesitelné tak moc, že zvracím, mám průjem, omdlevam. Nejsem schopná vylézt ani z postele. Trvá to vždy dlouho. Už 7 - 10 dní před menstruaci cítím píchání, tlak a bolest. A pak, když to přijde, to je něco neskutečnýho. Zlatí zubaři, když mi čistili kanálky, fakt že jo. Někdy to dojde tak daleko, že mě přítel musí vezt na pohotovost pro injekci, protože žádný prášek nepomáhá. Menstruaci mám dlouhou a nepravidelnou. Někdy má zpoždění třeba i 9 dní, jindy ji dostanu 5 dní předem. A mívám ji 7-9 dní a hrozně silnou. Nevíte někdo, co s tím? Vím, že tu asi není žádný gynekolog. Ale ten můj mě vůbec neposlouchá. Vždy mi chce předepsat antikoncepci, ale tu já nechci, hodně holek, včetně mojí ségry, měly po antikoncepci problémy. Zaráží mě, že mi neudělá ani žádné vyšetření. Babičce vzali dělohu, protože měla rakovinu dělohy a máma s tím taky má problémy, taky tu rakovinu prodělala. Mám strach, že bych jí mohla mít taky, ale doktorů je to asi jedno. Znáte někdo nějakého dobrého gynekologa? Protože jsem skoro 14 dní z měsíce vždy nepoužitelná a fakt to tak dál už nechci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.5.20 10:58

Vítej v klubu, já to měla obdobně celý plodný život a lékaři na mě kašlali z vysoka. Vyšetření mi neudělal nikdo nikdy. Přežít jsem to musela 27 let. Byla jsem pitomá, měla jsem si nějaké vyšetření vydupat. Tak nebuď jako já a jdi k někomu jinému, kdo tě pořádně vyšetří.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13312
15.5.20 11:19

Změn gynekologa.

Když nenapíšeš odkud jsi, tak ti těžko někdo poradí někoho konkrétního.

Jestli jsi z města, kde je lékařské fakulta, tak zajdi do gynekologické ambulance ve fakultní nemocnici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
15.5.20 11:43
@Anonymní píše:
Vítej v klubu, já to měla obdobně celý plodný život a lékaři na mě kašlali z vysoka. Vyšetření mi neudělal nikdo nikdy. Přežít jsem to musela 27 let. Byla jsem pitomá, měla jsem si nějaké vyšetření vydupat. Tak nebuď jako já a jdi k někomu jinému, kdo tě pořádně vyšetří.

Na jednu stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama, na druhou mě to hrozně mrzí.. Bylo Ti něco vážného?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
15.5.20 11:45

Změna gynekologa v tomto případě jednoznačně, tohle by ignorovat neměl. Já se s něčím podobným taky hodně trápila, bohužel Tě nepotěším, ale srovnala to právě HA. Zkus to uvážit, dnes už jsou pilulky i poměrně šetrné a riziko vedlejších účinků je poměrně malé. Pozitivní je, že po vysazení HA se mi takové problémy už nikdy nevratily. Před prášky jsem měla menstruaci takovou, že i nejsilnější vložka mi protekla do 2 hodin. Hrůza. Vysazeno už mám zhruba 10 let a od té doby fakt pokoj. Ale věřím, že najdeš cestu, která ti bude na 100% vyhovovat, hlavně to chce dobrého lékaře, který nad tím nemáme rukou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
15.5.20 12:04
@Ou píše:
Změn gynekologa.

Když nenapíšeš odkud jsi, tak ti těžko někdo poradí někoho konkrétního.

Jestli jsi z města, kde je lékařské fakulta, tak zajdi do gynekologické ambulance ve fakultní nemocnici.

Je, jsem zapomněla napsat. :woman_facepalming_tone1: Z Děčína jsem. Je mi jedno, kam bych měla zajet k doktorovi. Přítel, teď už vlastně snoubence, mi našel skvělého doktora v Německu. Ale pak přišla tahle Korona blbina a jsem v háji. :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
15.5.20 12:06
@Bebeluska8 píše:
Změna gynekologa v tomto případě jednoznačně, tohle by ignorovat neměl. Já se s něčím podobným taky hodně trápila, bohužel Tě nepotěším, ale srovnala to právě HA. Zkus to uvážit, dnes už jsou pilulky i poměrně šetrné a riziko vedlejších účinků je poměrně malé. Pozitivní je, že po vysazení HA se mi takové problémy už nikdy nevratily. Před prášky jsem měla menstruaci takovou, že i nejsilnější vložka mi protekla do 2 hodin. Hrůza. Vysazeno už mám zhruba 10 let a od té doby fakt pokoj. Ale věřím, že najdeš cestu, která ti bude na 100% vyhovovat, hlavně to chce dobrého lékaře, který nad tím nemáme rukou.

Mně právě snoubenec našel. Skvělý doktor v Německu, ale vzhledem k tomu, že se rozšířil ten virus, tak jsem měla smůlu, no. Každopádně moc děkuji i za příznivé doporučení HA. Zkusím nad tím popřemýšlet. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7396
15.5.20 13:41

Měla jsem podobné problémy, pomohla mi HA. Zlepšení o 100%, od té doby můžu žít jako člověk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama