Prosím o radu, nevím co si o tom myslet

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

brouk12
Povídálka 19 příspěvků 22.11.17 20:58
prosím o radu nevím co si o tom myslet

Ahoj holky prosím nevím si rady co si myslíte o tomto ovu testu prosím?
jsem 2-3dny před MS. děkuji

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 22.11.17 21:02

Je negativní, není co víc si o tom myslet.

Borůvka1990
Kelišová 5371 příspěvků 22.11.17 21:03

Čtyřčata? 8o

Alušáček
Závislačka 3009 příspěvků 22.11.17 21:08

@brouk12 Na uvulačním testu je vždy světlejší čarka, stejné barvy jako ta druhá je jen v době ovulace, takže test je negativní, nemáš ovulaci… Přesně popsáno je to jistě v příbalovém letáku.

Janina B1
Kecalka 400 příspěvků 22.11.17 21:25

Nerozumím pointě. Ovu test 2 dny před MS? A ještě je jasně negativo. :nevim:

Petruna21
Echt Kelišová 9790 příspěvků 22.11.17 21:50

@Borůvka1990 :lol:

@brouk12 Negativní :?

Mallorka
Závislačka 2952 příspěvků 22.11.17 22:03

@brouk12 ty si myslíš, že ti napíšeme, že jsi těhotná, viď? Možná jsi, když jsi ještě nedostala menstruaci, ale rozhodně ti to neukazuje tento negativní ovulaci test. Musíš počkat.

MickaSonda
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 22.11.17 22:48

Myslim ze jsi tehotna :potlesk:

Ja toto mela přesně pred rokem (tehu test jsem koupila o den pozdeji a jasne pozitivni)

Cetla jsem ze ovu test je pozitivni kdyz jsi těhotná. Mela jsem zvlastni pocit a divne napeti v prsou a citlive bradavky. Tak jsem otestovala aspon takto.. taky jsem byla cca 3 dny pred planovanou ms

15 t chlapeček spinka v postýlce vedle mě :srdce:

Držím pěsti :hug:

Martina84
Ukecaná baba ;) 1960 příspěvků 22.11.17 23:07

A co potrebuješ vedet? Jestli jsi tehotna nebo jestli mas ovulaci?

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 22.11.17 23:47
@MickaSonda píše:
Myslim ze jsi tehotna :potlesk:

Ja toto mela přesně pred rokem (tehu test jsem koupila o den pozdeji a jasne pozitivni)

Cetla jsem ze ovu test je pozitivni kdyz jsi těhotná. Mela jsem zvlastni pocit a divne napeti v prsou a citlive bradavky. Tak jsem otestovala aspon takto.. taky jsem byla cca 3 dny pred planovanou ms

15 t chlapeček spinka v postýlce vedle mě :srdce:

Držím pěsti :hug:

Jenže tenhle ovulační test není pozitivní. Hladina LH hormonu může být zvýšená (dělat slabou čárku) běžně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Pokrývač z Poděbrad si odvezl krásnou Andreu domů. Pomejemu zůstaly oči pro pláč!

Jiřímu Pomejemu vyhasla i poslední jiskřička naděje, že se k němu jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama