Prosím poraďte. Bugaboo Fox nebo Moon Scala?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 24.02.18 19:07
Prosím poraďte. Bugaboo Fox nebo Moon Scala?

Ahoj. Chtěla bych poprosit maminky, které mají zkušenosti s jedním z těchto kočárků- jaké je pro a popřípadě proti? Kromě ceny… Děkuji

Reklama

Reakce:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 14:21

@Nikki0229 Šla bych do BGB Fox. Mám BGB Bee a jsem obecně s ním spokojená. BGB má dobrý doplňky (výměnný potahy, fusaky…), taky má různé funkce atd.. Akorát Fox se bude prodávat od března. Přidej se na FB do skupiny Bugaboo mania či Bugaboo cz /sk jsou tam holky co ho právě testují. Dál, sporťák u BGB má kolébku, u prvního by mi to vadilo u druhého by mi nevadilo… Zkus se ještě kouknout na Cybex Priam, umí vše co Bugaboo Fox, jen sporťák jde do úplného lehu. Jen nemá výměnný potahy. Potom se koukni na nový Cybex Balios S. Sporťák jde taky do lehu, umí vše co Moon Scala akorát mi přijde hezčí a jdou mu vyměnit stříšky. Sedí na něj z Bugaboo Buffalo, ale musíš k ní mít i pruty. Na to se můžeš zase zeptat na FB v Cybex manii :mrgreen: :mavam:
Moon se mi celkově jako značka nelíbí :nevim: Ničím mě nenadchla :nevim:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 28.02.18 20:19

@Pavla087 Moc děkuji! :kytka: :palec:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 21:41

@Nikki0229 není zač ;)

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 28.02.18 21:54

@Nikki0229 No, já nevím co bych koupila :mrgreen: obojí (BGB Fox i CBX Priam) to jsou fakt topovky. Možná bych volila ten praktičtější a to CBX Priam. Ten úplný leh je k nezaplacení. Vlastně mi první syn spal v kočárku na boku a to v kolébkovém sporťáku nejde. U Priamu napolohuješ zvlášť opěrku zad a opěrku nohou. Kolébkové sezení je stále stejný i v lehu :? Hlavně bych ti doporučila jít se na ně někam podívat, vyzkoušet a ten který ti sedne líp, ten ber. A Cybex Balios S? Kvalitní kočárek ve své třídě. Také to je novinka. Pak (jsem na tu značku ‚ujetá‘ :mrgreen: ) a to je Peg-pérego. To stojí taky za zmínku v provedení Book Plus 2018 s korbou Pop Up 2018 a sportovní nástavbou Pop Up 2018. To je poslední kočárek co radím ;) A když porovnám Balios a Book, tak pro mě vyhrává Book hlavně kvůli super koši pod kočárkem. Přeji šťastnou ruku při výběru :mavam:

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 28.02.18 22:39

@Pavla087 My máme v baráku extrémně malý výtah- a bugaboo fox jsme si půjčili na zkoušku a vešel se úplně parádně. Takže v tomto směru je pro nás zatím Fox sázka na jistotu. :palec: Moon je také jeden z hoooodně mála, co se vejde. Ale Bugaboo je Bugaboo :lol: Teda apson dle recenzi a nazorů, takže se asi “plácnem” přes kapsu a půjdeme do něj. Ale mooc děkuji za rady a jsem ráda za dalßí pozitivní názor směrem na Bugaboo. :palec:

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 00:08

@Nikki0229 dobře, ale i Book Plus 51s se tam vleze. Ale pokud jsi měla BGB už na zkoušku, tak není o čem se bavit :palec: Říkám že jsem s ním spokojená ;) Jen se plácněte, stojí to za to :palec: :srdce:

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 24.07.18 23:14
@Nikki0229 píše:
@Pavla087 My máme v baráku extrémně malý výtah- a bugaboo fox jsme si půjčili na zkoušku a vešel se úplně parádně. Takže v tomto směru je pro nás zatím Fox sázka na jistotu. :palec: Moon je také jeden z hoooodně mála, co se vejde. Ale Bugaboo je Bugaboo :lol: Teda apson dle recenzi a nazorů, takže se asi “plácnem” přes kapsu a půjdeme do něj. Ale mooc děkuji za rady a jsem ráda za dalßí pozitivní názor směrem na Bugaboo. :palec:

Muzu se zeptat, jak velký výtah mate… resime ten samy problem. Dekuji

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 25.07.18 06:59

@MartaSmich
80×82 č :zed:
Koupili jsme nakonec Bugaboo Fox a naprosta spokojenost nejen s kocarkem jako takovym- ten je naprosto genialni, ale i ze se nam jako jediny vesel do vytahu… A kdyz jedu s kamaradkama na prochazku s kocarkama, tak my mame tu nejvetsi korbicku. Opravdu doporucuju. Cena sice silena, ale stoji to za to a Bugaboo se pak vzdy da krasne prodat do dalsich rukou. Je to moc dobra investice :palec:

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 25.07.18 08:37

@Nikki0229 nas vytah je 80×60 cm :cert:

MartaSmich
Povídálka 14 příspěvků 25.07.18 08:37

@Nikki0229 vejde se tam tem fox?

Nikki0229
Kecalka 181 příspěvků 25.07.18 15:16

@MartaSmich
Jeeee 8o No tak to asi ani ten ne :(
My ho tam mame jen tak tak

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 1 inzerát 25.07.18 20:38

@MartaSmich výtah je u babičky, my ho nemáme, tak tahám 3 patra. Ale stejně nevím kolik měří, ale je hodně malinkej. Ten Peg-pérego Book Plus 51 se fakt vleze. Podvozek je totiž určený do malých výtahů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

„Snažilka“ Schneiderová si neklade nízké cíle: V Tváři chce pokořit Ozzyho!

Herečka Jitka Schneiderová (45) miluje výzvy! A když jsou navíc televizní a v... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama