Prosím vás, ví někdo co to je!? - vyrážka u miminka

26
25.3.20 15:19

Prosím vás, ví někdo co to je!?

Dobrý den, mám doma osmiměsíční holčičku a tohle se jí udělalo na tělíčku… Nejvíc to má na stehýnkách a ručičkách. Od včera máme vysoké teploty, nejvíc jsme měly 39, bereme Nurofen, tak nám to klesá a zase se to zvedá…Máme tedy i rýmu a kašlíček, ale těch vyrážek se dost bojím, vypadá to vážně hnusně. Je to hodně rudé a takové puntíky. Někde je to už hodně rozlezlé, hlavně na ručičkách. Prosím vás, nevíte o co se jedná? Dnes ráno jsme s tím byly u naší pediatričky, sama si není jistá co to je, dle ní je to kopřivka, ale to se mi tedy vůbec nezdá… :nevim: Dostaly jsme Dithiaden mast a máme dva dny počkat co se stane.. Mám hrozný strach.. Prosím poraďte nám, bojím se o malou :,(

Příspěvek upraven 25.03.20 v 15:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.3.20 15:22

Doktorka nevěděla a my, vědmy to vědět máme?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
25.3.20 15:24

@lleennttiillkkaa Ona se na malou prakticky ani nepodivala… Na ručičky se nedívala vůbec, spis nás odbyla s tím, že máme vydržet, že toho má hodně…Proto píšu sem, mám prostě strach. Tak hned nemusíte vyjíždět ještě vy… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:24

To bude asi alergie. Možná nestovice?? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15118
25.3.20 15:26

Nestovice, sedma nemoc (i kdyz tam se to vetsinou vysype az kdyz odezni horecky) :nevim: byly ste ted nekdy (cca v poslednich 2 tydnech) s nekym v kontaktu? Nejspíš s detma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6519
25.3.20 15:27

Vsadím boty na syndrom ruka-noha-pusa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:28

@Petule030 blbost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:29

@Petule030 Dcera vypadala stejně, měla 7.nemoc..takze ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
25.3.20 15:35

To vypadá na 7 nemoc (ruka-noha-ústa), dcera to taky takhle měla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
25.3.20 15:39

@Biasiol mate to obe nebo jen ona? Promin, z toho popisu tomu nerozumim, a jestli obe, tak to asi ty detsky nemoce nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.3.20 15:44

Taky bych tipla ruka-noha-pusa :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6519
25.3.20 15:46
@Donutka811 píše:
@Petule030 blbost

Důvod? Syn měl úplně stejné pupínky a byla to ta 7. nemoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
96
25.3.20 15:46

Neporadím, nevím, držím palce, ať to není nic vážného a maličká je brzy v pořádku, ale pardon, to mateřské „my“ je něco naprosto šílenýho. Jestli máš vysoké teploty i ty, tak se omlouvám, ale ty bys asi nepsala sama o sobě, že máš rymicku a kasilek :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
25.3.20 15:47
@Zuzi79 píše:
@Biasiol mate to obe nebo jen ona? Promin, z toho popisu tomu nerozumim, a jestli obe, tak to asi ty detsky nemoce nejsou.

To je to oblíbené „MYkání“ :zed: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6519
25.3.20 15:49
@Zuzi79 píše:

Já bych řekla, že tu nemoc má jen dcerka a že maminka používá mateřský plurál. Chtěla jsem na to reagovat, nesnáším to „kakáme, spinkáme, máme kašlíček…“, ale nechala jsem to plavat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama